مشاغل Plethora نمایندگی سهامداران در فروش خدمات دروازه خودکار ، شرکت است.

نارنجی ، کالیفرنیا، 15 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – Plethora Businesss ، یک شرکت مشاوره ای M&A با دفتر مرکزی اورنج کانتی ، کالیفرنیا، خوشحال است که فروش اتوماتیک خدمات گیت ، شرکت به Westcoast Gate & Entry Systems ، یک شرکت پلت فرم از کیان سرمایه را اعلام می کند. Plethora Businesss مشاور منحصر به فرد فروش سهامداران فروشنده بود.

Automated Gate Services پیشرو در امنیت محیط برای املاک تجاری و عمومی ، متخصص در نصب ، تعمیر و سرویس دهی سیستم های ورودی خودکار دروازه ای است. این شرکت بیش از 40 سال است که تجارت می کند و مشتریان آن شامل مراکز عمده حمل و نقل ، ارائه دهندگان خدمات ، موسسات دولتی ، فرودگاه ها و مجتمع های تجاری هستند.

“AGS شرکتی با میراث برجسته و حتی آینده ای درخشان است. خوشحال بودیم که در مورد معامله ای مذاکره کردیم که به فروشندگان برای دهه ها زحمت آنها پاداش داد.” جورج لانزا، رئیس مشاغل Plethora.

بنیانگذاران AGS افزودند: “شور و شوق و انرژی زیادی در بین همه احزاب برای شکل گیری این اتحادیه وجود داشت. همه از دیدن این که این دو شرکت می توانند با هم به نتیجه برسند بسیار هیجان زده هستند.” استیو و کری جانسون، که درگیر تجارت خواهد شد.

خدمات خودکار دروازه از دفتر مرکزی خود در ادامه خواهد داشت کرونا ، کالیفرنیا، در حالی که همزمان کار با اینگلوود ، کالیفرنیا مستقر در دروازه Westcoast. شرایط معامله اعلام نشده است.

درباره مشاغل Plethora:
Plethora Businesses یک شرکت مشاوره ای بوتیک M&A است که با ارائه M&A در سمت فروش و خرید ، استراتژی شرکتی ، ارزیابی و مشاوره به مشاغل بازار میانه اقدام می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت plethorabusinesses.com مراجعه کرده و یا با شماره تلفن 714-255-8862 تماس بگیرید.

مخاطب:

SOURCE Plethora مشاغل

لینک های مربوطه

https://plethorabusinesses.com