ملیسا مادوکس به هیئت مدیره هواپیمایی الیوت پیوست

MOLINE ، بیماری و شارلوت ، نی سی، 8 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – هواپیمایی الیوت (“الیوت“یا” شرکت “) ، ارائه دهنده اصلی تعمیر و نگهداری ، تعمیر و تعمیرات اساسی ، خدمات عملیاتی ثابت و فروش و کارگزاری هواپیما به صنعت هواپیمایی تجاری با مکان در Moline، IL، Des Moines ، IA، و مینیاپولیس ، مین، خوشحال است که اعلام می کند که ملیسا مادوکس به هیئت مدیره شرکت پیوسته است.

خانم مادوکس می پیوندد الیوت با بیش از 20 سال تجربه در صنعت هواپیمایی تجاری. اخیراً ، خانم مادوکس معاون رئیس و مدیر کل StandardAero در بود هوستون ، TX، جایی که وی مسئولیت مدیریت P&L ، امور مالی ، منابع انسانی ، عملیات ، تضمین کیفیت ، استراتژی ، تدارکات ، تدارکات ، انطباق مقررات ، فروش و خدمات مشتری را بر عهده داشت. خانم مادوکس امکانات StandardAero را در فرودگاه های IAH و HOU مستقر می کرد ، که خدمات موتور ، هواپیما ، هواپیما ، داخلی ، ورق فلز و رنگ را ارائه می داد. خانم مادوکس نقش های اجرایی را به عنوان معاون رئیس عملیات و معاون رئیس مدیریت ریسک با StandardAero ، معاون مالی برای هواپیمایی شاخص و مدیر امور مالی موتورهای هواپیماهای جنرال الکتریک بر عهده داشته است. خانم مادوکس دارای مدرک MBA از دانشگاه ایالتی آگوستا و BS از دانشگاه کارولینای جنوبی.

وی گفت: “ما از پیوستن ملیسا به هیئت مدیره هواپیمایی الیوت برای حمایت از چشم انداز جمعی خود برای آینده شرکت بسیار هیجان زده هستیم.” گرگ سهر، رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت الیوت. “ملیسا دارای تجارب عمیق و روابط قوی در سراسر صنعت هواپیمایی تجاری است ، و ما انتظار داریم كه ، در نتیجه ، او در پیشبرد استراتژی رشد شركت سهم بسزایی داشته باشد.”

Summit Park ، یک شرکت خصوصی سرمایه گذاری مستقر در شارلوت ، NC، منجر به افزایش سرمایه الیوت که در ژانویه 2020. اضافه شدن خانم مادوکس به هیئت مدیره با استراتژی شرکت برای سرمایه گذاری در رهبری برای موقعیت شرکت در رشد و موفقیت مداوم سازگار است.

درباره هواپیمایی الیوت
هواپیمایی الیوت بیش از 80 سال است که در حال توسعه و ارائه راه حل های هواپیمایی به شرکای خود است. این شرکت به عنوان یکی از باسابقه ترین شرکت های هواپیمایی ، منوی کاملی از محصولات و خدمات با کیفیت بالا از جمله فروش هواپیما (به عنوان جت الیوت) ، خدمات و تاسیسات هواپیمایی ، تعمیر و نگهداری هواپیما ، تعمیر و تعمیرات اساسی لوازم جانبی ، رنگ و داخلی را ارائه می دهد. . خدمت به صنعت هواپیمایی تجاری در سطح ملی و بین المللی ، الیوت دارای امکانات در Moline، IL، Des Moines ، IA، و مینیاپولیس ، مین این شرکت عضو شبکه هوایی Pinnacle ، انجمن هواپیمایی تجاری ملی (NBAA) ، انجمن تولیدکنندگان هواپیمایی عمومی (GAMA) ، انجمن حمل و نقل هوایی ملی (NATA) و انجمن بین المللی فروشندگان هواپیما (IADA) است. برای اطلاعات بیشتر به سایت www.elliottaviation.com مراجعه کنید.

درباره Summit Park
Summit Park یک شارلوت ، کارولینای شمالیشرکت سرمایه گذاری خصوصی مستقر در بازار متوسط ​​پایین تر متمرکز شده است. این شرکت در طیف وسیعی از صنایع از جمله تجارت و خدمات مصرفی ، تولید سبک و توزیع ارزش افزوده در نیمه شرقی ایالات متحده. از سرمایه شرکت می توان برای تسهیل تغییر مالکیت ، حمایت از گسترش و رشد ، تأمین نقدینگی جزئی به صاحبان فعلی یا حمایت از یک برنامه ادغام صنعت استفاده کرد. برای اطلاعات بیشتر به سایت www.summitparkllc.com مراجعه کنید.

مخاطب: راشل هانون، [email protected]

SOURCE Summit Park

لینک های مربوطه

http://www.summitparkllc.com