منطقه Rongchang در چونگ کینگ زیبایی طبیعی را تحت تأثیر قرار می دهد و شکوفایی را تاب می آورد

چونگینگ ، چین، 24 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – منطقه Rongchang در غرب با برخورداری از زیبایی طبیعی و تابش شکوفایی چین شهرداری چونکینگ یک کمپین تبلیغاتی پخش جریانی مستقیم را به عنوان بخشی از نمایشگاه چونگ کینگ در سال 2020 برگزار کرد 21 سپتامبر. بر اساس بخش تبلیغات منطقه Rongchang ، این تبلیغات با پخش مستقیم از بیش از ده سیستم عامل آنلاین ، شامل محصولات گردشگری محلی غنی و فرهنگی بود که بیش از 16.68 میلیون بازدید و 1،558،500 مورد پسندیدن کسب کرد.

نمایشگاه Chongqing 2020 یک فعالیت تبلیغاتی گردشگری فرهنگی در مقیاس بزرگ است که توسط دولت محلی هدایت می شود و جامعه به طور گسترده در آن شرکت می کند. منطقه Rongchang از چونگ کینگ در محل اتصال واقع شده است سیچوان و چونگ کینگ. نامیده شد چانگژو در دوران باستان و ملقب به پادشاهی از درختان سیب گیلاس. این یک مکان مهم برای گردهمایی یک کارزار بزرگ مهاجرت در سلسله چینگ بود و به عنوان “فسیل زنده فرهنگ هاکا” شناخته می شود. Rongchang ، همراه با Foshan در گوانگدونگ و ییکسینگ در جیانگ سو، معروف است به چین سه شهر بزرگ سفالگری. سفال های Rongchang به اندازه سفال های Jianshui ، سفال های Qinzhou و ظروف Yixing معروف هستند که “چین چهار بهترین سفالگر “. فن تاشو Rongchang ، پنکه ابریشمی سوژو و هانگزو فن خوشنویسی و نقاشی نیز نامیده می شود “چین سه بهترین هوادار. پارچه شیا ، نوعی پارچه بافته شده دستی ، هزاران سال است که یک کار سنتی است.

رونگچانگ شهر صنایع در حال ظهور است. این سیستم دارای یک سیستم صنعتی “6 + 1” است که تحت سلطه کالاهای مصرفی (غذا ، دارو ، سرامیک ، لباس) ، مواد جدید ، تجهیزات هوشمند ، اطلاعات الکترونیکی ، زنجیره بلوک دیجیتال ، بهداشت ورزش و کشاورزی و دامپروری با تکنولوژی پیشرفته است.

این شهر همچنین یک شهر از علوم و فنون دامپروری است. موسسات آموزش و تحقیقات دامداری درجه یک در وجود دارد چین مانند پردیس Rongchang از دانشگاه Southwest و آکادمی دامپروری چونگ کینگ. خوک رونگ چانگ یکی از جهان است هشت بزرگترین و چین سه بزرگترین نژادهای خوک محلی عالی و ارزش برند آن در لیست ارزش ملی نام تجاری خوک محلی رتبه اول را دارد.

Rongchang شهری باز و ابتکاری است. Rongchang یک شهر آزمایشی ملی برای ارتقا development توسعه مالکیت معنوی ، یک پایگاه تحول و تجارت ملی تجارت خارجی و ارتقا tex (پارچه) و یک منطقه نمایشی از توسعه مبتنی بر نوآوری در چونگ کینگ. راه آهن چنگدو-چونگ کینگ ، راه آهن بین شهری چنگدو-چونگ کینگ ، بزرگراه چنگدو-چونگ کینگ ، بزرگراه تونگرانگ و بزرگراه دانمارکی در حال ساخت در کل قلمرو اجرا می شوند. Rongchang در حال حاضر به طور فعال در ابتکار کمربند و جاده ، توسعه منطقه غرب ، ادغام می شود چنگدوچونگ کینگ دایره اقتصادی و راهرو جدید دریایی و دریایی در منطقه غربی. همچنین با احداث ارتفاعات داخلی و روباز با فرودگاه حمل و نقل باری Rongchang به عنوان موتور ، و سرعت بخشیدن به ساخت یک سیستم حمل و نقل چند مدلی که یکپارچه راه آهن ، جاده ، آبراه و هوا را تسریع می کند.

رونگ چانگ شهری شاد و دوست داشتنی است. پارک ملی تالاب رودخانه لایکسی ، “ده شهر زیبا در چونگ کینگ” شهر باستانی وانلینگ ، “محبوب ترین مقصد گردشگری” وجود دارد شهر آنتائو، شهر شیا پارچه ، یکی از اولین دسته های شهرهای میراث ناملموس در چونگ کینگ، و همچنین کوه فوشان باستان با کوههای مرتفع و سرسبز.

در سال های اخیر ، منطقه Rongchang توسعه اقتصادی و اجتماعی ثابت و سالم داشته است. در نیمه اول سال جاری ، منطقه Rongchang به تولید ناخالص داخلی دست یافت 31.644 میلیارد یوان، سالانه 2.8 درصد افزایش ، 2 درصد بیشتر از کل شهر است. در حال حاضر ، رونگچانگ بر هدف نوآوری و توسعه یک بستر جدید ، یک زمینه عالی جدید برای اقتصاد صنعتی ، یک الگوی جدید باز و ادغام و یک خانه جدید سبز و قابل توجه تمرکز دارد. برای سرعت بخشیدن به ساخت چنگدوچونگ کینگ منطقه نمایش توسعه یکپارچه ، منطقه تجربی توسعه شهری و روستایی یکپارچه ، اولین منطقه فناوری پیشرفته کشور با ویژگی های کشاورزی و دامپروری و شهر ملی علوم و فنون دامپروری ، و تلاش برای تبدیل شدن به یک موتور رشد مهم در چنگدوچونگ کینگ دایره اقتصادی

منبع بخش تبلیغات منطقه Rongchang ، شهرداری چونگ کینگ