موسسان Jet It شرکت بین المللی JetClub را راه اندازی کردند

GREENSBORO ، N.C.، 14 سپتامبر 2020 / PRNewswire / –

دو مدیر سابق فروش هواپیمای هوندا ، گلن گونزالس و ویشال هیرمات، Jet It را در سال 2018 با هدف پر کردن شکاف بین پروازهای خصوصی چارتر و خدمات هواپیمایی خصوصی بسیار گران قیمت ایجاد کرد.

به عنوان یک شرکت هواپیمایی ساخته شده توسط هوانوردان ، پیشنهادات Jet It بازار کم فروشی را به خود جلب می کند و باعث تقاضای زیاد آن می شود.

فقط در اولین سال تقویمی کامل آنها ، رشد Jet It’s فوق العاده است. جت بزرگترین اپراتور ناوگان هوندا جتس در است آمریکای شمالی و در مسیر رشد ناوگان خود قبل از پایان سال به دو رقمی برسد. این شرکت در سال 2018 با 3 کارمند از جمله 2 بنیانگذار آغاز به کار کرده و به بیش از 50 نفر رسیده است.

اکنون ، بنیانگذاران Gonzales و Hiremath با راه اندازی JetClub با یک توسعه بین المللی رو به جلو حرکت می کنند. با تحویل اولین JetClub HondaJet در این هفته ، مدل هیبریدی ابتکاری آنها وارد بازار می شود اروپا و آسیا. جدا از معرفی یک سرویس هواپیمایی خصوصی جدید ، JetClub امکان دسترسی به یک تجربه ثابت در اروپا و آسیا به صاحبان Jet It که به خارج از کشور سفر می کنند. دسترسی و جت خصوصی مشابه برای اعضای JetClub که به آن سفر می کنند در دسترس خواهد بود آمریکای شمالی. هدف نهایی – ایجاد 2 سرویس هواپیمایی چرخان کلید.

JetClub در حال سرویس دهی است جنوب شرقی آسیا و هند به عنوان یک سرویس سفر خصوصی مبتنی بر عضویت و خدمات ترکیبی مشترک را به ارائه می دهد اروپا. JetClub به افراد و مشاغل اجازه می دهد تا در هنگام دسترسی به ناوگان جهانی در هنگام سفر به مناطق دیگر ، در مناطق خود رفت و آمد کنند. JetClub انتظار دارد که در کل فعالیت کند جنوب شرقی آسیا و اروپا تا اواسط سال 2021.

Hiremath می گوید: “پس از موفقیت و استقبال مثبت از Jet It in آمریکای شمالی، ما معتقد بودیم که می توانیم یک رهبر جهانی در راه حل های سفر خصوصی ارزان قیمت ایجاد کنیم و راه اندازی JetClub گام بعدی برای رسیدن به این هدف است. ”

گونزالس اضافه کرد ، “ما قصد داریم که Jet It’s موفقیت را در آن تکرار کنیم اروپا و آسیا با همان سطح بالای تعالی خدمات مشتری که ما به آن شهرت داریم. اعضا / مالکان می توانند با دربان بین المللی ما تماس بگیرند و ما حمل و نقل را هنگام سفر به سراسر این مناطق ترتیب می دهیم. در برخی از کشورها ، جایی که هیچ FBO یا پایانه خصوصی وجود ندارد ، ما خدمات VIP زمینی خود را در دسترس خواهیم داشت که مسافران ما را از طریق پایانه های مهاجرت و فرودگاه راهنمایی می کند. ”

SOURCE Jet It؛ JetClub

لینک های مربوطه

http://www.gojetit.com