موسسه حقوقی پومرانتز تشکیل یک پرونده طبقاتی علیه شرکت شارژ چشمک زن و برخی از افسران را اعلام می کند

نیویورک، 7 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – Pomerantz LLP اعلام کرد که یک پرونده قضایی علیه شرکت Blink Charging (“Blink” یا “Company”) (NASDAQ: BLNK) و برخی از افسران آن تشکیل شده است. اقدام طبقاتی ، ثبت شده در ایالات متحده دادگاه منطقه ای جنوب منطقه فلوریداو تحت 20-cv-23643 قرار دارد ، به نمایندگی از كلاسی متشكل از همه افراد غیر از متهمان است كه خریداری یا چشمک زدن به اوراق بهادار بین 6 مارس 2020، و 19 آگوست 2020، شامل (“دوره کلاس”). این دادخواست به دلیل نقض بندهای 10 (ب) و 20 (الف) قانون بورس اوراق بهادار از سال 1934 (“قانون مبادله”) ، 15 U.S.C از طرف Class ارائه شده است. 78j j (b) و 78t (a) و قانون 10b-5 اعلام شده توسط SEC ، 17 C.F.R. § 240.10b-5

اگر شما یک سهامدار هستید که اوراق بهادار Blink را در طول دوره کلاس خریداری کرده اید ، باید تا 23 اکتبر 2020، از دادگاه بخواهد شما را به عنوان شاکی اصلی کلاس تعیین کند. یک نسخه از شکایت را می توان در سایت www.pomerantzlaw.com دریافت کرد. برای بحث در مورد این اقدام ، تماس بگیرید رابرت اس ویلوبی در [email protected] یا 888.476.6529 (یا 888.4-POMLAW) ، بدون هزینه ، Ext. 7980. از کسانی که از طریق پست الکترونیکی سال می کنند ، توصیه می شود آدرس پستی ، شماره تلفن و تعداد سهام خریداری شده خود را وارد کنند.

[Click here for information about joining the class action]

طبق آخرین گزارش سالانه خود که در فرم 10-K به SEC ارسال شده است ، Blink ادعا می کند “یک مالک پیشرو ، اپراتور و ارائه دهنده تجهیزات شارژ و خدمات شارژ شبکه ای” وسیله نقلیه الکتریکی (“EV”) است. Blink هر دو را ارائه می دهد تجهیزات شارژ اتومبیل مسکونی و تجاری ، رانندگان EV را قادر می سازد تا در انواع مختلف مکان به راحتی شارژ شوند. “

اخیراً ، Blink از رشد ادعایی شبکه شارژ EV خود گفته و ادعا می کند که “رانندگان می توانند به راحتی از هر یک از [Blink’s] 15000 ایستگاه شارژ. “طی چند ماه گذشته ، قیمت سهام Blink از معاملات تقریباً صعودی افزایش یافته است 1.40 دلار به 3.12 دلار به ازای هر سهم به بالاترین میزان روزانه 14.58 دلار در هر سهم در 30 جولای 2020.

شکایت ادعا می کند که در طول دوره کلاس ، متهمان اظهارات مادی و دروغین و گمراه کننده ای در مورد تجارت این شرکت داشته اند. به طور خاص ، متهمان اظهارات نادرست و / یا گمراه کننده ای ارائه دادند و / یا نتوانستند فاش کنند که: (i) بسیاری از ایستگاه های شارژ Blink آسیب دیده ، غفلت شده ، غیرفعال ، غیرقابل دسترسی یا غیر قابل دسترسی هستند. (ii) همکاری و گسترش ادعای Blink با سایر شرکتها بیش از حد بیان شد. (iii) رشد ادعایی شبکه شرکت بیش از حد بیان شده است. و (iv) در نتیجه ، اظهارات عمومی شرکت از نظر مادی نادرست و در همه زمانهای گمراه کننده بود.

کالپر در ادامه به جزئیات 242 ایستگاهی که محققان آن از آن بازدید کرده اند ، پرداخت آتلانتا، شیکاگو، میامی، و سن دیگو در مناطق مترو ، بیست و سه بار (9.5 درصد از کل) نقشه Blink ادعا می کرد که در محل شارژر وجود دارد ، اما محققان کالپر یا قادر به یافتن شارژرها نبودند یا همه شارژرهای ادعا شده را پیدا کردند. در سی و نه مورد (16.1٪ از کل موارد) ، محققان کالپر “شارژرهایی را یافتند که حتی اگر وجود داشته باشند ، به طور آشکار آسیب دیده و یا غیر عملکردی هستند” و “[a]بسیاری از این شارژرها نزدیک به یک دهه به عناصر واگذار شده اند ، شایع ترین تغییر شکل ها به دلیل آسیب خورشید و گرما بوده است. “بعلاوه ، در هجده مورد دیگر (7.4٪ از کل) ، محققان Culper دریافتند که برای عموم مردم غیرقابل دسترسی است ، “و آن”[m]هر کدام از اینها پشت گاراژهای قفل شده بودند یا فقط برای کارمندان (در ساختمانهای اداری) یا افراد مسکونی (در کانکس یا ساختمانهای آپارتمانی) محدود شده بودند. “کالپر نتیجه گیری کرد:”به طور خلاصه ، نمونه گیری ما نشان می دهد که از 3،275 شارژر ذکر شده در نقشه شرکت ، فقط 67٪ از این تعداد ، یا 2،192 موجود است ، عملکردی هستند و در دسترس عموم قرار دارند.

گزارش Culper شامل عکسهایی از چندین مکان از شارژرهای Blink شدیداً آسیب دیده ، غیرقابل دسترسی و / یا غیر عملکردی بود. همچنین شامل جزئیاتی از مصاحبه با متصدیان پارکینگ و سایر افراد محلی که عدم استفاده و / یا سایر موارد با شارژرهای Blink را تجربه کرده اند ، بود.

همچنین در 19 آگوست 2020، تحلیلگر گروه تحقیقاتی مارینر (“مارینر”) گزارش دیگری منتشر کرد که بسیار منتقد Blink بود. مارینر نوشت که “رشد درآمد Blink به طور قابل توجهی از صنعت EV عقب افتاده است – با این حال مدیر عامل شرکت Farkas>7 میلیون دلار در غرامت در این مدت ما اعتقاد داریم که این به دلیل مشکلات مداوم پیرامون کیفیت محصول ، ریزش مشتری و تجربه کاربر است و معتقدیم که این مشکلات همچنان با مشکل روبرو خواهند شد [Blink]رشد. “

مارینر نتیجه گرفت: “[W]اعتقاد داریم که باید در یک سناریوی نزولی و در شرایطی که کسب و کار باید در انحلال یا ارزش دفتری آن فقط 17 درجه ارزیابی شود 2 دلار سهمی در سناریوی مورد گاو نر. . . . میانگین اهداف قیمتی ما یک هدف اصلی را تولید می کند 1.09 دلار، افت 91 درصدی نسبت به 20/8/18 بستن.”

با این خبر ، قیمت سهام Blink از قیمت خود پایین آمد 18 آگوست 2020 قیمت بسته شدن 10.23 دلار هر سهم به یک 20 آگوست 2020 قیمت بسته شدن 7.94 دلار در هر سهم این نشان دهنده افت دو روزه تقریباً 22.4٪ است. در واقع ، قیمت داخل روز در 20 آگوست 2020 به پایین ترین حد رسید 6.42 دلار در هر سهم

شرکت پومرانتز ، با دفاتر کار در نیویورک، شیکاگو، لس آنجلس، و پاریس بعنوان یکی از شرکتهای برتر در زمینه دعاوی شرکتهای بزرگ ، اوراق بهادار و کلاسهای ضد انحصار شناخته شده است. تأسیس شده توسط مرحوم آبراهام ال پومرانتسکه به عنوان رئیس نوار اقدام طبقاتی شناخته می شود ، شرکت پومرنتز در زمینه اقدامات طبقاتی اوراق بهادار پیشگام بود. امروز ، بیش از 80 سال بعد ، شرکت Pomerantz به روشی که ایجاد کرد ادامه می دهد و برای حقوق قربانیان کلاهبرداری در اوراق بهادار ، نقض وظیفه امانتداری و سو and رفتار شرکت ها می جنگد. این شرکت از طرف اعضای کلاس جایزه های خسارت چند میلیون دلاری زیادی را جبران کرده است. به سایت www.pomerantzlaw.com مراجعه کنید.

مخاطب:
رابرت اس ویلوبی
Pomerantz LLP
[email protected]

SOURCE Pomerantz LLP

لینک های مربوطه

www.pomerantzlaw.com