موسسه فنی جهانی برای شرکت در کنفرانس های سرمایه گذاران آینده

ققنوس، 2 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – موسسه فنی جهانی، Inc (NYSE: UTI) ، پیشروترین ارائه دهنده آموزش تکنسین حمل و نقل در کشور ، امروز اعلام کرد جروم A. گرانت، مدیر ارشد اجرایی ، و تروی آر اندرسون، معاون اجرایی رئیس و مدیر ارشد مالی ، در چهار کنفرانس آینده سرمایه گذاران مجازی شرکت خواهد کرد:

  • تحقیق بارینگتون 13هفتم کنفرانس سالانه سرمایه گذاری پاییز 9 سپتامبرهفتم
  • کنفرانس سرمایه گذاران نهادی Colyers Secures 2020 10 سپتامبرهفتم
  • بازارهای سرمایه دریاچه خیابان 4هفتم کنفرانس سالانه رشد ایده ها 17 سپتامبرهفتم
  • کنفرانس سرمایه گذار سقوط Sidoti 202023 سپتامبرrd و 24هفتم

در هر کنفرانس مدیریت اجرایی جلسات یک به یک را با سرمایه گذاران نهادی برگزار می کند و در کنفرانس Sidoti شرکت نیز ارائه خواهد داد. پخش اینترنتی کنفرانس Sidoti در وب سایت روابط سرمایه گذاران UTI به آدرس https://investor.uti.edu/ در دسترس خواهد بود.

درباره انستیتوی فنی جهانی ، شرکت

با بیش از 220،000 فارغ التحصیل در تاریخ 55 ساله خود ، موسسه فنی جهانی، شرکت (NYSE: UTI) پیشروترین ارائه دهنده آموزش فنی در کشور برای تکنسین های خودرو ، گازوئیل ، تعمیر تصادف ، موتور سیکلت و دریایی است و برنامه های ماشینکاری فناوری جوشکاری و کنترل عددی کامپیوتر (CNC) را ارائه می دهد. این شرکت با رهبران صنعت مشارکت هایی را ایجاد کرده ، امکانات پیشرفته صنعت خود را با فناوری روز تجهیز کرده و آموزشهایی متناسب با نیازهای کارفرمایان ارائه می دهد. UTI از طریق شبکه 12 پردیس خود در سراسر کشور ، برنامه های دوره متوسطه را تحت لوای چندین مارک معروف ، از جمله ارائه می دهد. موسسه فنی جهانی (UTI) ، موسسه مکانیک موتورسیکلت و موسسه مکانیک دریایی (MMI) و موسسه فنی NASCAR (NASCAR Tech). دفتر مرکزی این شرکت در ققنوس ، آریزونا.

برای اطلاعات بیشتر به سایت www.uti.edu مراجعه کنید. مانند UTI در www.facebook.com/UTI یا UTI را در توییترUTITweet ،MMITweet وNASCARTechUTI دنبال کنید.

تماس با رسانه:
جودی کنت
معاون رئیس جمهور ، ارتباطات و امور عمومی
موسسه فنی جهانی
(623) 445-0872

ارتباط با سرمایه گذاران
رابرت وینترز یا بروکس همیلتون
گروه آلفای آی آر
(312) 445-2870
[email protected]

منبع موسسه فنی جهانی، شرکت

لینک های مربوطه

http://www.uti.edu