میتسوبیشی موتورز طراحی مجدد New Eclipse Cross را تحریک می کند

با آشکارسازی کامل Eclipse Cross جزئیات طراحی به نمایش در می آید و خودرو به نمایشگاه های دیگر می رسد ایالات متحده در سه ماهه اول سال 2021.

Eclipse Cross در سال 2017 به بازار جهانی عرضه شد ، یک کراس اوور SUV جمع و جور است که سبک کوپه مانند و قابلیت های SUV را در هم می آمیزد. مدل تازه و تازه طراحی جلو و عقب را کاملاً تغییر داده و طراحی مجلل و پر انرژی تری را برای تکمیل یک ظاهر زیبا و جذاب SUV به ارمغان آورده است.

“طراحی جدید از مفهوم e-EVOLUTION MITSUBISHI الهام گرفته شده است* 1 با تاکید بر قدرت و پویایی از میراث SUV ما ، ضمن افزایش تمیزی و ظرافت یک SUV کوپه مانند ، “گفت سیجی واتانابه، مدیر کل بخش طراحی ، MMC. “Eclipse Cross اولین قدم به سمت نسل بعدی میتسوبیشی دیزاین است و کارهای زیادی در انتظار است.”

اذیت کردن مجدد Eclipse Cross در اواخر این شرکت ظاهر می شود و نمای کلی از وسایل نقلیه جدید و گسترده جدیدی را که در آینده راه اندازی می شود ، نشان می دهد ایالات متحده تا سه ماهه دوم سال 2021:

  • پیشرانه پیشرفته با احتراق داخلی و افزایش دامنه رانندگی کاملاً الکتریکی در Q4 سال 2020 به Outlander PHEV (خودروی الکتریکی پلاگین هیبریدی) اضافه خواهد شد
  • بروزرسانی های جسورانه و جدید یک ظاهر طراحی شده در خارج و داخل ، Mirage و Mirage G4 را در Q1 سال 2021 برجسته می کند
  • Eclipse Cross که دوباره طراحی شده در Q1 سال 2021 آغاز به کار می کند
  • نسل جدید کاملاً مورد انتظار اوتلندر در Q2 سال 2021 آغاز به کار خواهد کرد
  • هر وسیله نقلیه میتسوبیشی با ویژگی های ایمنی فعال تشخیص عابر پیاده ، استاندارد کاهش برخورد به جلو را دریافت می کند

وی گفت: “با آشکار شدن نسل جدید وسایل نقلیه میتسوبیشی ، ما از آینده این برند به عنوان پیشرو در فناوری با کیفیت ، با ارزش و پیشرفته هیجان زده هستیم.” یوچی یوكوزاوا، رئیس و مدیر عامل MMNA. “ما به مشتریان و شرکای فروشنده خود متعهد هستیم آمریکای شمالی، و تحویل یک نمایشگاه کاملاً به روز از وسایل نقلیه. با اولین نگاه امروز به Eclipse Cross که دوباره طراحی شده است ، ما اولین نگاه به زبان طراحی آینده شرکت خود را نشان می دهیم و انتظار برای تصاویر خودروی سطح تولید کاملا ارزش آن را خواهد داشت. “

اطلاعات دقیق بیشتر در مورد ترکیب اصلاح شده خودروهای میتسوبیشی موتورز در تاریخ بعدی در دسترس خواهد بود.

* 1 مفهوم MITSUBISHI e-EVOLUTION یک نمونه کاملاً الکتریکی SUV با عملکرد بالا است که ایده های MMC در آینده نزدیک را برای مشتریان خود ارائه می دهد.

درباره MITSUBISHI MOTORS

MITSUBISHI MOTORS CORPORATION یک شرکت اتومبیل سازی جهانی است که در آن مستقر است توکیو ژاپن، که از نظر رقابتی در SUV و کامیون های وانت ، وسایل نقلیه الکتریکی و پلاگین هیبریدی دارای برتری است.

از آنجایی که گروه میتسوبیشی بیش از یک قرن پیش اولین اتومبیل خود را تولید کرده است ، ما با ایجاد ژانرهای جدید خودرو و پیشگامانه ترین فناوری های پیشرفته ، رویکرد جاه طلبانه و غالباً مختل کننده ای از خود نشان داده ایم. ریشه عمیق در DNA MITSUBISHI MOTORS ، استراتژی نام تجاری ما رانندگان جاه طلب ، مایل به به چالش کشیدن خرد متعارف و آماده پذیرش تغییرات است.

مطابق با این طرز فکر ، MITSUBISHI MOTORS استراتژی نام تجاری جدید خود را در سال 2017 معرفی کرد که در عنوان “Drive your Ambition” – ترکیبی از حرکت شخصی و نگرش به جلو و بازتاب گفتگوی مداوم بین نام تجاری و مشتریان آن است. امروز MITSUBISHI MOTORS متعهد به سرمایه گذاری مداوم در فن آوری های جدید ابتکاری ، طراحی جذاب و توسعه محصول ، آوردن وسایل نقلیه جدید هیجان انگیز و معتبر برای مشتریان در سراسر جهان است.

درباره Mitsubishi Motors North America، Inc.

از طریق یک شبکه تقریباً 350 شریک فروشنده در سراسر کشور ایالات متحده، میتسوبیشی موتورز آمریکای شمالی ، شرکت (MMNA) ، مسئول فروش ، تحقیق و توسعه ، بازاریابی و خدمات مشتری به وسایل نقلیه میتسوبیشی موتورز در سال 2019 ایالات متحده هفتمین سال متوالی این مارک از رشد فروش است.

واقع در فرانکلین ، تنسی، MMNA بخشی از اتحاد رنو-نیسان-میتسوبیشی ، بزرگترین اتحاد خودروساز در جهان است. میتسوبیشی همچنان در این زمینه پیشرو است

توسعه اتومبیل های جدید بنزینی بسیار کارآمد و با قیمت ارزان ، در حالی که از دانش پیشرو در صنعت خودروهای الکتریکی باتری برای توسعه مدل های EV و PHEV آینده استفاده می کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد وسایل نقلیه میتسوبیشی ، لطفا با دفتر اخبار میتسوبیشی موتور در (615-257-2968) تماس بگیرید یا از media.mitsubishicars.com بازدید کنید.

برای اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید:

جرمی بارنز
مدیر ارشد ، ارتباطات و رویدادها
[email protected]
تلفن همراه: 714-296-1402

لورن رایان
مدیر ، ارتباطات و رویدادها
[email protected]
تلفن همراه: 404-862-8286

منبع میتسوبیشی موتورز آمریکای شمالی ، شرکت

لینک های مربوطه

www.mitsubishicars.com