ناسا از دانشجویان دعوت می کند تا در رویداد مجازی SciFest به نسل آرتمیس بپیوندند

واشنگتن، 23 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – برای کشف آینده پرواز ، درک تصویر از سیاره زمین ، و برداشتن مراحل بعدی در اکتشاف در SciFest ، نمایشگاه STEM مجازی از ایالات متحده آمریکا جشنواره علوم و مهندسی. رویداد رایگان ، که از آغاز می شود شنبه ، 26 سپتامبر، از طریق شنبه ، 3 اکتبر، محققان ، دانشمندان ، مهندسان و تکنسین های ناسا در مورد موضوعات مختلف مربوط به علوم ، فناوری ، مهندسی و ریاضیات بحث خواهند کرد.

یک تبریک مجازی از توماس زوربوشن، عضو اداره ماموریت علمی ناسا ، از نسل آرتمیس دعوت می کند تا وارد سالن ناسا شود ، جایی که بازدید کنندگان می توانند بازیها و فعالیتها را بارگیری کنند و از ناسا بپرسند که برای پیوستن به مأموریت خود برای کشف جدید در هوانوردی ، علوم و فضا چه چیزی لازم است.

با برنامه آرتمیس ، ناسا در تلاش است تا در سال 2024 اولین زن و مرد بعدی را بر روی کره ماه فرود بیاورد و تا پایان دهه اکتشاف پایدار را ایجاد کند. ضمن کاوش در ماه با تعداد بیشتری روبات و انسان بیش از گذشته ، ما فناوری ها و توانایی های مورد نیاز برای ارسال اولین فضانوردان به مریخ را آزمایش خواهیم کرد. هدف ناسا الهام بخشیدن ، آموزش و مشارکت نسل بعدی کاوشگران در آن سفر است.

برای فهمیدن دلیل رفتن ناسا به ماه و بازدید از مرحله SciFest STEM از سخنان دانشمند ارشد ناسا مطلع شوید. جیم گرین آنچه در دهانه های ماه پنهان است. در مورد سلامت انسان و پزشکی فضایی از فضانورد ناسا اطلاعات کسب کنید مایکل بارات، و کشف کنید که چگونه گیاهان را در فضا پرورش دهید. با ماهواره لندست 9 به زمین نزدیکتر نگاه کنید و در داخل تلسکوپ فضایی جیمز وب ناسا نظاره کنید تا دورترین نقاط جهان را ببینید. دریابید که چرا الکتریکی شکل چیزهایی است که در هوانوردی می آیند. درباره تاریخ ناسا و جنبش حقوق مدنی اطلاعات کسب کنید و چهره های فناوری امروز را کشف کنید.

دانشجویان کالج می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد فرصت های کارآموزی به غرفه ناسا در داخل مرکز شغلی کالج SciFest مراجعه کنند. محتوا و فعالیتهای NASA STEM در یک کوله پشتی دانشجویی مجازی و منطقه منابع معلم در طول این رویداد در دسترس خواهد بود. ناسا از نسل آرتمیس دعوت می کند تا خود را در میان ستارگان علم ببینند!

برای اطلاعات بیشتر و ثبت نام در این رویداد ، به این موارد مراجعه کنید:

https://www.usasciencefestival.org/scifest

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه های آژانس و ناسا ، به موارد زیر مراجعه کنید:

https://www.nasa.gov

منبع: ناسا

لینک های مربوطه

http://www.nasa.gov