ناسا رسانه ها ، مردم را به تماشای پرتاب بار به ایستگاه فضایی دعوت می کند

واشنگتن، 24 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – ارائه دهنده بار تجاری ناسا Northrop Grumman هدف را هدف قرار داده است 10:27 عصر سه شنبه EDT، 29 سپتامبر ، برای راه اندازی چهاردهمین ماموریت تأمین تجهیزات خود به ایستگاه فضایی بین المللی. پوشش زنده پرتاب از Wallops Flight Facility در جزیره والوپس ، ویرجینیا، با برنامه های پیش از پخش ، در تلویزیون ناسا و وب سایت آژانس پخش خواهد شد دوشنبه ، 28 سپتامبر، و سه شنبه ، 29 سپتامبر.

فضاپیمای باری Cygnus Northrop Grumman که با تقریباً 8000 پوند تحقیق ، تجهیزات خدماتی و سخت افزار پر شده است ، از موشک آنتارس شرکت از ویرجینیا اسپیس فرودگاه فضایی منطقه ای میانه آتلانتیک.

فضاپیمای Cygnus ، لقب SS کالپانا چاولا، به ایستگاه فضایی می رسند شنبه ، 3 اکتبر. اعزامی 63 فرمانده کریس کسیدی ناسا با Cygnus دست و پنجه نرم می کند و مهندس پرواز ایوان واگنروف Roscosmos به عنوان پشتیبان عمل می کند. پس از گرفتن سیگنوس ، کنترل ماموریت در هوستون دستورات زمینی را برای چرخاندن بازوی رباتیک ایستگاه ارسال می کند و آن را در پایین ماژول Unity ایستگاه نصب می کند. قرار است Cygnus تا اواسط دسامبر در ایستگاه فضایی باقی بماند ، زمانی که ایستگاه را ترک خواهد کرد. پس از عزیمت ، آزمایش Saffire-V قبل از تخریب Cygnus deorbit و دفع چندین تن زباله در هنگام ورود مجدد آتشین به جو زمین تقریباً دو هفته بعد انجام خواهد شد.

عموم مردم می توانند با دریافت به روزرسانی های مأموریت و فرصت هایی که معمولاً توسط مهمانان در محل دریافت می شوند ، به طور مجازی در این مراسم شرکت کنند.

پوشش کامل فعالیت های پرتاب به شرح زیر است (همه زمان های شرقی):

دوشنبه ، 28 سپتامبر

 • 13:00. – کنفرانس خبری قبل از راه اندازی با شرکت کنندگان زیر:
  • گرگ دورت، مدیر ، دفتر ایستگاه فضایی بین المللی دفتر ادغام خارجی ، ناسا
  • هایدی پاریس، دستیار دانشمند برنامه ، دفتر علوم برنامه ایستگاه فضایی بین المللی ، ناسا
  • شانون فیتزپاتریک، رئیس ، دفتر مدیریت و ماموریت تسهیلات پرواز والوپس ، ناسا
  • فرانک دماورو، معاون رئیس جمهور و مدیر کل ، فضای تاکتیکی ، نورثروپ گرومن
  • کورت ابرلی، مدیر ، راه اندازی وسایل نقلیه ، Northrop Grumman

سه شنبه ، 29 سپتامبر

 • ساعت 10 شب – پوشش راه اندازی آغاز می شود

شنبه ، 3 اکتبر

 • 3:45 صبح – پوشش قرار ملاقات آغاز می شود
 • 5:15 صبح – تسخیر Cygnus با بازوی رباتیک ایستگاه فضایی
 • 7:00 صبح – پوشش عملیات نصب Cygnus

رسانه ها می توانند سوالات خود را در طی کنفرانس مطبوعاتی قبل از شروع از طریق ایمیل ارسال کنند [email protected].

تجربه پرتاب مجازی ناسا برای این مأموریت شامل: منابع پرتاب سرپرستی شده ، نگاهی به پشت صحنه ماموریت ، اعلان های مربوط به تعاملات اجتماعی ناسا و فرصت تمبر گذرنامه پرتاب مجازی پس از پرتاب موفقیت آمیز است.

افراد عمومی می توانند از طریق فعالیت های مختلف از جمله:

رویداد راه اندازی مجازی

برای به روزرسانی های ایمیل یا RSVP در رویداد فیس بوک برای به روزرسانی های شبکه های اجتماعی ثبت نام کنید تا در مورد اطلاعات ماموریت ، موارد برجسته ماموریت و فرصت های تعامل به روز باشید.

هر چیزی را از آنها بپرسید

بر پنجشنبه ، 24 سپتامبر، متخصصان درباره برجسته ترین تحقیقات علمی ، نمایش فناوری و محصولات تجاری راه اندازی شده در Cygnus بحث خواهند کرد. صدای کنفرانس از راه دور بصورت آنلاین پخش مستقیم می شود و می توان با استفاده از #AskNASA س questionsالاتی را در شبکه های اجتماعی ارسال کرد.

بر جمعه 25 سپتامبر، کارشناسان به س publicالات عمومی در انجمن های Reddit Ask Me Anyothing درباره علوم انتخاب شده در این مأموریت – سیستم جهانی مدیریت پسماند ، زیستگاه گیاهان -02 و ایستگاه فضایی بین المللی و تجربه دوربین EVA پاسخ خواهند داد. اطلاعات اضافی با ثبت نام کنندگان Eventbrite و Facebook RSVP به اشتراک گذاشته می شود.

گذرنامه راه اندازی مجازی

برای پر کردن گذرنامه راه اندازی مجازی خود چاپ ، تا بزنید و آماده شوید. تمبرها پس از راه اندازی به کلیه شرکت کنندگان مجازی که از طریق Eventbrite از طریق ایمیل ثبت شده اند ، از طریق ایمیل ارسال می شود.

نمایی از منطقه آتلانتیک میانی

پرتاب ممکن است برای ساکنان منطقه اواسط اقیانوس اطلس و احتمالاً ساحل شرقی قابل مشاهده باشد ایالات متحده.

در رسانه های اجتماعی تماشا و درگیر شوید

پوشش مستقیم و تفسیر شمارش معکوس نیز در YouTube پخش می شود ، توییتر، Facebook ، LinkedIn ، Twitch ، Daily Motion و Theta.TV.

با این مأموریت در شبکه های اجتماعی در ارتباط باشید و با استفاده از هشتگ #Cygnus ، #Antares ، #NASAWallops به مردم اطلاع دهید که شما آن را در توییتر ، فیس بوک و اینستاگرام دنبال می کنید. این حساب ها را دنبال کرده و برچسب گذاری کنید:

با رفتن به صفحه اصلی ماموریت در: در مورد ماموریت Northrop Grumman CRS-14 بیشتر بدانید:

https://www.nasa.gov/northropgrumman

منبع: ناسا

لینک های مربوطه

http://www.nasa.gov