نتایج فروش به روز شده در روز کارگر Oceania Cruises در رزروهای با ثبت رکورد

میامی، 21 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – Oceania Cruises ، پیشتازترین سفر دریایی در زمینه آشپزی و مقصد در جهان اعلام کرد که فروش روزآمد روز کارگر موفق ترین تبلیغ تعطیلات در تاریخ این شرکت است.

این شرکت موفقیت در فروش را تقریباً نیمی از رزروهای جدید مهمانان جدید به برند اعلام کرد و آن را ناشی از ترکیبی از پیشنهاد ارزش استثنایی و تقاضای زیاد برای کالای کروز دانست که دارای برنامه های سفر غنی از مقصد ، تجارب آشپزی است. که با بهترین ساحل و بالاترین سطح خدمات شخصی رقیب هستند. اعضای Oceania Club ، مهمانان خط ، کمی بیشتر از نیمی از رزروهای جدید را با کمتر از پنج درصد رزرو در کل با استفاده از اعتبارات سفر دریایی در آینده از سفرهای لغو شده تشکیل داده اند.

حجم رزروهای جدید ، تعهد اخیر شرکت در مورد سیستم زیست محیطی غنی شده و بهبود یافته ابزارهای فروش و قابلیت رزرواسیون آنلاین برای شرکای سفر و سرمایه گذاری بیشتر در زمینه تبلیغات دیجیتال به مصرف کنندگان و مشاوران سفر را تأیید کرد.

“موفقیت فروش اخیر ارتقا یافته روز کارگر تأکید بر تقارن مهمانان تکراری وفادار و اشتهای باورنکردنی مهمانان اولین بار جدید است” باب بایندر، رئیس و مدیر عامل شرکت Oceania Cruises. “ما به ویژه با افزایش علاقه به تجربه سفرهای لوکس کشتی های کوچک از مسافران آرزو و ادامه حمایت از شرکای مشاور سفر خود ، مورد تشویق قرار می گیریم.”

با تقاضای زیاد برای سفرهای دریایی در سال 2021 و نیمه اول 2022 ، این خط فصل تابستان 2022 برنامه سفرهای خود را به اروپا، آلاسکا، برمودا، و کانادا-انگلستان جدید در ماه نوامبر ، سفر 2023 آن در سراسر جهان در ماه ژانویه و مانده سفرهای زمستان 2022-23 در فوریه.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصول لوکس کشتی کوچک Oceania Cruises ، غذاهای کاملاً دست ساز و تجربه های سفر با مهارت ماهرانه ، به OceaniaCruises.com مراجعه کنید ، با 855-OCEANIA تماس بگیرید یا با یک مشاور سفر حرفه ای صحبت کنید.

درباره سفرهای دریایی در اقیانوسیه

Oceania Cruises پیشتازترین سفر دریایی در جهان است که در زمینه آشپزی و مقصد تمرکز دارد. شش کشتی کوچک و مجلل این خط فقط 684 یا 1250 مهمان را در خود جای داده اند که بهترین غذاها را در دریا و برنامه های سفر با مقصد زیادی را در سراسر جهان ارائه می دهند. کشتی های کوچک با الهام از طراح ، تجربه های مسافرتی ماهرانه ای را با بیش از 450 بندر خیمه شب بازی و بوتیک در سراسر آن ترتیب داده اند اروپا، آلاسکا، آسیا، آفریقا، استرالیا، نیوزلند، نیوانگلند-کانادا، برمودا، کارائیب، کانال پاناما ، تاهیتی و اقیانوس آرام جنوبی علاوه بر حماسه 180 روزه در سفرهای جهانی. این مارک دارای دو کشتی کلاس Allura 1200 میهمان به سفارش است.

SOURCE سفر دریایی در اقیانوسیه