نقش CTEK در مبارزه با COVID-19 مفصل در ایالات متحده آمریکا امروز

شیکاگو، 4 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – CTEK می داند که حمل و نقل در خط مقدم نبرد COVID-19 است. به همین دلیل است که شارژرهای هوشمند باتری CTEK به شما اطمینان می دهند که باتری های موجود در وسایل نقلیه ضروری و اضطراری شارژ و آماده کار هستند.

تعهد CTEK برای کمک به قدرت در مبارزه با COVID-19 در برجسته شده است ایالات متحده آمریکا امروز به تازگی نسخه ویژه منتشر شده است امنیت میهن. http://bit.ly/ctekusatoday

خواه یک آمبولانس باشد که به شرایط اضطراری پاسخ می دهد ، یک کامیون که وسایل ضروری را منتقل می کند ، یک کارگر ضروری که برای کار به محل کار خود منتقل می شود یا والدینی که فرزندشان را به مدرسه می برند ، اکنون بیش از هر زمان دیگری به وسایل نقلیه خود وابسته هستیم. این وابستگی اساسی به وسایل نقلیه در طی بیماری همه گیر COVID-19 در این بخش به تفصیل شرح داده شده است ایالات متحده آمریکا امروز ویژگی.

برای اکثر افراد ، باتری تخت وسیله نقلیه دردسرساز است ، اما در مبارزه با COVID-19 ، این می تواند به معنای مرگ یا مرگ باشد.

وی گفت: “ما می دانیم كه پاسخ دهندگان خط مقدم از قبل به اندازه كافی ذهنشان را مشغول كرده اند. آنها نباید نگران باتری صاف بودن وسیله نقلیه باشند.” بابی دومل، معاون اجرایی CTEK آمریکای شمالی.

هدف CTEK این است که شارژ باتری را تا حد ممکن قابل اطمینان ، ایمن و استفاده آسان از آن بسازد. برای مقابله با COVID-19 ، CTEK خدمات اضطراری را در سطح جهان با تجهیزات حیاتی ارائه داد.

شارژرهای CTEK مدیریت توان قابل اطمینان برای آمبولانس ها ، وسایل نقلیه واکنش سریع و تجهیزات تأمین خدمات بهداشتی را فراهم می کنند.

“در شرایط اضطراری ، زمان بسیار مهم است ، و مردم انتظار دارند كه ما در اسرع وقت به آنجا برسیم. مهم است كه وسایل نقلیه اضطراری و سریع بتوانند هنگام نیاز خود را شروع كنند. یك باتری تخت در یك زمان بحرانی می تواند فاجعه بار باشد ، “گفت متیو کارلسون، معاون آتش نشانی سازمان کلونا آتش نشانی ، در ایلینوی. “شارژرهای CTEK به شارژدهی باتری های ما کمک می کنند بنابراین ما همیشه آماده پاسخگویی به تماس های اضطراری هستیم.”

در طی این مبارزه جهانی علیه COVID-19 ، شارژرهای CTEK در حال تأمین تجهیزات ضد عفونی و ضد عفونی هستند.

“دستگاه های ضدعفونی کننده مه پاش در بیمارستان ها و مدارس سراسر کشور برای ضدعفونی کردن و از بین بردن ویروس ها و باکتری ها استفاده می شود. شارژر باتری 12 ولت MXS 5.0 CTEK در هر سیستم مه پاش درجه بیمارستانی Kärcher PS 4/7 Bp مونتاژ می شود تا اطمینان حاصل شود که دستگاه ضدعفونی کننده حیاتی است. قابل اطمینان قابل شارژ و آماده استفاده است ” جیسون میچل، رئیس شرکت R / A Hoerr Inc ، تأمین کننده مجامع CTEK برای ضد عفونی کننده تولید کننده ماشین Kärcher.

در سراسر آمریکا ، COVID-19 عادت های رانندگی را تغییر داده است ، و در نتیجه باتری های تخت خودرو افزایش یافته است. با سیاست های کار از خانه که رفت و آمد روزانه را از بین می برد ، وسایل نقلیه فقط برای مسافت های کوتاه استفاده می شوند – زمان کافی برای تعویض باتری به دینام داده نمی شود – یا برای مدت طولانی در حالت پارک باقی می مانند و منجر به سولفاته شدن می شود که باعث از بین رفتن باتری می شود.

در CTEK ، “حداکثر عملکرد باتری” فقط یک شعار نیست ، بلکه در قلب هر کاری است که شرکت انجام می دهد.

DuMelle گفت: “تکیه بر باتری مهم است ، مهم نیست که شما یک EMT هستید که به تماس اضطراری پاسخ می دهید ، والدینی که برای خرید مواد غذایی به فروشگاه می روند یا یک متولی بیمارستان برای ضد عفونی کردن اتاق بیمار کار می کند.”

شارژرهای CTEK ایمن بوده و استفاده از آنها آسان است. متصل شوید و فراموش کنید سادگی به این معنی است که یک شارژر می تواند به باتری متصل باشد و مرحله نگهداری شناور / نبض مراقبت بهینه را در طی دوره های بی تحرکی بدون آسیب رساندن به باتری فراهم می کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تلاش های CTEK برای تأمین نیرو در خط مقدم یا خرید شارژر یا لوازم جانبی ، به سایت www.smartercharger.com مراجعه کنید.

درباره CTEK، INC.

  • CTEK یک برند برتر جهانی در مراقبت و نگهداری از باتری های خودرو است. دانش بی نظیر CTEK و سرمایه گذاری مداوم آن بر روی نوآوری بدان معناست که آنها مرزهای تحقیق و توسعه را برای آوردن فناوری های جدید و منحصر به فرد شارژ باتری به بازار جهانی می کشانند.
  • CTEK شارژرها و لوازم جانبی باکیفیت و قابل اعتمادی را ارائه می دهد که کارآمد ، آسان برای استفاده (پلاگین و بازی) و از همه مهمتر ایمن است (برای کاربر ، وسایل الکترونیکی خودرو ، باتری و شارژر).
  • CTEK بیش از یک میلیون شارژر باتری در سطح جهان می فروشد و شارژرهایی را به شناخته شده ترین تولیدکنندگان جهان عرضه می کند.

مخاطب:
بابی دومل، معاون اجرایی رئیس جمهور
CTEK آمریکای شمالی
(312) 967-1430
[email protected]
www.smartercharger.com

منبع CTEK