نمایشگاه صنعت احیای روستایی پانجین ، چین با موفقیت در سال 2020 برگزار شد

Panjin در جنوب غربی واقع شده است استان لیائونینگ. این یک شهر پتروشیمی است که در لبه نفت ساخته شده است. پانجین “زادگاه برنج زیست محیطی در است چین“،” شهر غلات در شمال چین“و” اولین شهر خرچنگ رودخانه در چین“. برنج پانجین و خرچنگ رودخانه پانجین در شناخته شده اند چین به عنوان “محصولات نشانگر جغرافیایی ملی”. پانجین در ترویج احیای مجدد روستاها ، که ارائه “حالت پانجین” برای احیای ملی روستایی در سالهای اخیر ، نتایج قابل توجهی را به دست آورده است. دهکده Shimiaozi ، Dabaozi و Desheng دهکده به عنوان روستاهای ملی زیبا و قابل سکونت رتبه بندی می شوند ، دهکده Yangjia به عنوان چین دهکده تفریحی زیبا و 10 دهکده از جمله دهکده Nanguo و دهشنگ Desheng به عنوان جاذبه های گردشگری 3A ملی رتبه بندی شده اند.

این دومین نمایشگاه صنعت احیای روستایی است که در پنجین برگزار می شود. نمایشگاه با تمرکز بر “ادغام صنعتی و ادغام شهری و روستایی” ، سه بخش شامل دستاوردهای ادغام شهر و روستا ، فناوری مدرن تجهیزات کشاورزی و ادغام صنایع اولیه ، ثانویه و عالی را پوشش می دهد. این به طور جامع دستاوردهای توسعه “رونق صنعت ، قابلیت زیست محیطی ، تمدن روستایی ، حکمرانی موثر و زندگی غنی

مراسم افتتاحیه استان لیائونینگ محل اصلی برگزاری چین جشنواره برداشت کشاورزان برگزار شد و دو مجمع مهم حرفه ای برگزار شد ، یعنی مجمع توسعه صنعت بیوتکنولوژی غلات و انجمن توسعه تجارت الکترونیکی روستایی. سلسله فعالیتهای مرتبط تا سال ادامه داشت 24 سپتامبر.

پیوندهای تصویر پیوندها:

ارتباط دادن: http://asianetnews.net/view-attachment؟attach-id=372575
عنوان: نمایشگاه صنعت احیای روستایی پانجین ، چین با موفقیت در سال 2020 برگزار شد.

منبع بخش تبلیغات شهرداری پنجین