نیسان و Habitat for Humanity 15 سال همکاری با خانواده ها را برای ایجاد جوامع قوی تر جشن می گیرند

همه گیری در حال انجام ، نیاز به مسکن ارزان قیمت را بزرگتر می کند. برای خانواده ها و افرادی که قبل از شروع ویروس کرونا ویروس جدید به مسکن مناسب نیاز داشتند ، خانواده هایی که به دلیل تلاطم اقتصادی ناشی از همه گیری خانه های خود را از دست داده اند و سازمان های محلی زیستگاه که برای ادامه حفاظت از سلامت از چالش ها استفاده می کنند از همه جوامع ، پشتیبانی اخیر نیسان به طور ملموس به کاهش عدم اطمینان کمک می کند. امسال نیسان پنج وسیله نقلیه را اهدا می کند و مجموع آنها را به 59 کامیون Nissan Frontier و وانت NV Cargo به سازمان های محلی Habitat می رساند و به سازمان غیر انتفاعی جهانی کمک مالی می کند ، معادل 800000 دلار در مشارکت های امسال.

وی گفت: “اکنون بیش از هر زمان دیگری ، ماندن در خانه به عنوان یکی از ایمن ترین اقدامات بهداشت عمومی مورد تشویق قرار می گیرد ، اما هنوز هم خانواده های زیادی را می بینیم که این گزینه را ندارند.” جولی لایرد دیویس، معاون رئیس شرکت و باعث مشارکت بازاریابی. “ما از داشتن نیسان به عنوان یک شریک در پرداختن به این مسئله بسیار سپاسگزاریم. از تأمین منابع حمل و نقل ، تا ساعت های بیشماری داوطلب کارمند در 15 سال گذشته ، نیسان همچنان به طور فعال برای جوامع ما ظاهر می شود و هسته اصلی را فراهم می کند. از آنچه ساخت یک خانه جدید زیستگاه را امکان پذیر می کند. “

مشارکت نیسان با هابیت در سال 2005 آغاز شد و از آن زمان به بسیاری از جنبه های مختلف خدمات این سازمان گسترش یافته است ، از جمله فعالیت های تأثیرگذار بیشماری. نیسان به مدت 12 سال پروژه کار جیمی و روزالین کارتر را حمایت مالی کرده است ، در سال 2018 و 2019 در کمپین اصلی صفحه اصلی شرکت کرده است و با اهدای کامیون به ناوگان واحد پاسخگویی موبایل هابیتات در تلاش برای بهبودی فاجعه است.

می گوید: “بیماری همه گیر COVID-19 به ویژه از نظر اقتصادی آسیب پذیر در میان ما قرار گرفته است.” پارول باجاج، مدیر ارشد نیکوکاری نیسان. “نیسان به همکاری دیرینه ما با هابیتات افتخار می کند که با پشتکار برای بالا بردن جوامع و تبدیل شدن مالکیت خانه برای بسیاری از افراد تلاش می کند.”

در طول مشارکت نیسان و هابیت ، بیش از 11000 کارمند نیسان در ساخت تیم در کنار صاحبان خانه های آینده و داوطلبان هابیت شرکت کرده اند و این شرکت بیش از 150 دستگاه خودروی نیسان به سازمان های محلی هبیتات اهدا کرده است. مجموع مشارکتهای نیسان بیش از 18 میلیون دلار در کمک های مالی این مشارکت مداوم به 146 خانواده این امکان را داده است تا با نیسان و هابیتات همکاری کنند تا آینده ای قوی تر برای خود و جوامع خود بسازند.

درباره Habitat for Humanity

هابیت برای بشریت که با انگیزه این دیدگاه که همه به مکانی مناسب برای زندگی نیاز دارند ، در سال 1976 به عنوان تلاش مردمی در یک مزرعه محلی در جنوب آغاز شد. گرجستان. سازمان مسکن مسیحی از آن زمان به بعد تبدیل شده است و به یک سازمان غیرانتفاعی جهانی تبدیل می شود که در جوامع محلی در 50 ایالت و بیش از 70 کشور فعالیت می کند. خانواده ها و افراد نیاز به یک شریک دستی با Habitat for Humanity برای ساخت و یا بهبود مکانی که می توانند آن را خانه بنامند. صاحبان خانه های زیستگاه به ساخت خانه های خود در کنار داوطلبان کمک می کنند و وام مسکن ارزان قیمت را پرداخت می کنند. از طریق پشتیبانی مالی ، داوطلبانه یا افزودن صدا برای حمایت از مسکن ارزان قیمت ، همه می توانند به خانواده ها کمک کنند تا به قدرت ، ثبات و اعتماد به نفس خود برای ساختن زندگی بهتر برای خود برسند. از طریق پناهگاه ، ما توانمند می شویم. برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت habitat.org مراجعه کنید.

درباره نیسان آمریکای شمالی

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصولات ، خدمات و تعهدات ما به تحرک پایدار ، به nissanusa.com مراجعه کنید. همچنین می توانید ما را در فیس بوک ، اینستاگرام ، توییتر و LinkedIn و همه آخرین ویدیوهای ما را در YouTube مشاهده کنید.

SOURCE Habitat for Humanity International

لینک های مربوطه

www.habitat.org