هارلی دیویدسون با موتور سیکلت LiveWire® 2020 فناوری EV را به لبه های زمین می کشاند

MILWAUKEE، 24 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – مدل LiveWire® هارلی دیویدسون (NYSE: HOG) یک موتور سیکلت برقی شورانگیز است که مرزهای عملکرد ، فناوری و طراحی را در دنیای دو چرخ منتقل می کند. هنگامی که فرصتی خود را برای نمایش توانایی ها و عملکرد موتور سیکلت LiveWire در شدیدترین شرایط به هارلی دیویدسون ارائه داد ، H-D چالش را برای پیاده روی آفرود 13،000 مایل غیرقابل اعلام استفاده کرد. روند انجام این سفر از طریق مجموعه پادکست های هارلی-دیویدسون ثبت شده است.

به H-D Podcast در Apple Podcasts و Spotify گوش دهید و مشترک شوید تا هر هفته قسمت های جدید نمایش را به طور خودکار دریافت کنید.

این مجموعه شش قسمتی مستند می کند که چگونه مدل های LiveWire نزدیک به تولید برای خرد کردن جاده های خاکی ، مسیرهای تک مسیر و مسیرهای بیابانی در بیش از 13000 مایل شرایط خارج از جاده اصلاح شده است.

گفت: “هارلی دیویدسون مخفف پیگیری بی وقفه ماجراجویی است.” جوچن زیتز، رئیس ، رئیس جمهور و مدیر عامل ، هارلی دیویدسون. این مجموعه پادکست یک نمایشگاه برتر برای چگونگی کارکنان با استعداد مهندسان و طراحان هارلی دیویدسون است که ماموریت خود را برای ایجاد موتورسیکلت هایی که ماجراها را در هر مکانی که منجر شود ، باز می کنند ، فراتر از حد و مرز است. این تلاش ها را می توان در LiveWire 2020 تجربه کرد – نمونه ای درخشان از چگونگی نوآوری هارلی دیویدسون برای هدایت در الکتریسیته موتورسواری. این تجربه ای است که فقط پس از سوار شدن کاملاً قابل درک است. “

با استفاده از همان مهندسان و طراحان با استعداد هارلی دیویدسون که موتورسیکلت LiveWire را توسعه داده اند ، گروهی از تیم توسعه دهنده گسترده تر برای اصلاح مدل های LiveWire تولید نزدیک برای تکمیل سفر جمع شدند.

این تیم با هم در کمتر از 30 روز موتور سیکلت را طراحی ، اصلاح و مونتاژ کردند. پس از آزمایش اولیه ، تیم بازخورد را برای نهایی کردن سیستم های ارگونومیک و ذخیره سازی دوچرخه در نظر گرفت. در مدت 60 روز ، موتورسیکلت ها به سمت نوک جنوبی در حرکت بودند آرژانتین.

موتورسیکلت های اصلاح شده LiveWire از مشخصات تولیدی RESS (سیستم ذخیره انرژی قابل شارژ) ، شاسی و اجزای پیشرانه Harley-Davidson Revelation used استفاده کردند. علاوه بر این ، موتورسیکلت ها با نمونه اولیه روتور ، چرخ و لاستیک از موتور سیکلت ماجراجویی آینده هارلی-دیویدسون Pan America were و جلوپنجره سفارشی ، شوک عقب و گیره های سه گانه مخصوص این پروژه اصلاح شدند.

قبل از تحویل ، هر دو موتورسیکلت LiveWire اصلاح شده در مرکز توسعه محصول ویلی جی دیویدسون هارلی-دیویدسون برای آزمایش اولیه مورد ارزیابی قرار گرفتند و تحت شرایط اعتبار سنجی توسعه مشابه در مرکز اثبات زمینه های هارلی-دیویدسون سوار شدند.

هارلی دیویدسون شما را به تجربه هیجان و شتاب یکپارچه موتور سیکلت در مرکز ماجراجویی ، موتور سیکلت LiveWire 2020 دعوت می کند. به مناسبت جشن اکران جهانی “Long Way Up” که هم اکنون به صورت اختصاصی در Apple TV + پخش می شود ، با هر سواری آزمایشی یک سوارکار یک تی شرت رایگان LiveWire و پوستر نسخه محدود LiveWire دریافت می کند. این پوستر فقط برای کسانی در دسترس است که مدلهای LiveWire را برای استفاده از آنها تست کنند.

یک نمایندگی مجاز LiveWire هارلی-دیویدسون در نزدیکی خود پیدا کنید و سوار آزمایشی رایگان خود را برنامه ریزی کنید.

درباره هارلی دیویدسون
هارلی دیویدسون ، شرکت مادر شرکت هارلی دیویدسون موتور و خدمات مالی هارلی دیویدسون است. دیدگاه ما: ساخت افسانه و هدایت صنعت خود از طریق نوآوری ، تکامل و احساسات. ماموریت ما: ما بیش از ساخت ماشین آلات ، ما در تلاش برای دنبال کردن ماجراجویی بی انتها هستیم. آزادی برای روح. از سال 1903 ، هارلی دیویدسون فرهنگ موتور سیکلت را با طیف گسترده ای از موتور سیکلت های برجسته ، متمایز و قابل تنظیم علاوه بر تجارب رانندگی و لوازم جانبی استثنایی موتورسیکلت ، تجهیزات و پوشاک سواری تعریف کرده است. خدمات مالی هارلی-دیویدسون بودجه ، بیمه و سایر برنامه ها را برای کمک به سوار شدن هارلی-دیویدسون در جاده فراهم می کند. در www.harley-davidson.com بیشتر بیاموزید.

ویراستاران: برای اطلاعات بیشتر در مورد موتورسیکلت ها و محصولات هارلی دیویدسون به سایت h-dmediakit.com مراجعه کنید

منبع هارلی دیویدسون ، شرکت

لینک های مربوطه

http://www.Harley-Davidson.com