هاگنس برمن ، وکلای دادگاه ملی ، سرمایه گذاران نیکولا (NKLA) را با 200 هزار دلار + ضرر برای تماس با وکلای آن تشویق می کند ، پرونده کلاهبرداری اوراق بهادار که تشکیل شده است ، SEC & DOJ گزارش شده است که در حال تحقیق هستند

سانفرانسیسکو، 16 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – هاگنس برمن از شرکت نیکولا خواستار می شود (NASDAQ: NKLA) سرمایه گذاران اکنون با شرکت تماس بگیرند. دادخواست دعوی کلاس تقلب در اوراق بهادار تشکیل شده است.

دوره کلاس: 3 مارس 2020 – 15 سپتامبر 2020
مهلت شکایت شاکی: 16 نوامبر 2020
بازدید: www.hbsslaw.com/investor-fraud/NKLA
اکنون با یک وکیل تماس بگیرید: [email protected]
844-916-0895

اقدام کلاس اوراق بهادار شرکت نیکولا (NKLA)

این شکایت ادعا می کند که در طول دوره کلاس ، متهمان به دروغ اظهار یا حذف کردند: (2) نیکولا توانایی داخلی ، ساخت و آزمایش خود را بیش از حد بیان کرد. (3) نیکولا توانایی تولید هیدروژن خود را بیش از حد بیان کرد. (4) در نتیجه ، نیکولا توانایی خود را در کاهش هزینه سوخت هیدروژن بیش از حد بیان کرد. (5) نیکولا بنیانگذار و رئیس اجرایی ، ترور میلتون، یک ویدیوی آزمایشی گمراه کننده از کامیون نیکولا دو این شرکت را توییت کرد. (6) سابقه کار و سابقه کارمندان اصلی نیکولا ، از جمله آقای میلتون ، بیش از حد بزرگ و مبهم شده بود. و (7) نیکولا پنج کامیون Tre کامل نکرده است.

گفته می شود سرمایه گذاران شروع به یادگیری حقیقت کردند 10 سپتامبر 2020، چه زمانی تحقیقات هیندنبورگ گزارشی تند منتشر کرد و نیکولا و مدیریت ارشد را به دروغگویی در مورد توانایی ها ، مشارکت ها و محصولات کامیون خود متهم کرد.

بر 14 سپتامبر & 15 ، 2020 ، رسانه ها گزارش دادند که نیکولا با تحقیق توسط SEC و DOJ برای ورود به پرونده روبرو شده است هیندنبورگاتهامات.

سپس ، در 15 سپتامبر 2020، هیندنبورگ گزارش دیگری را منتشر كرد و نتیجه گرفت كه عدم ادعای نیكولا در ارائه پاسخ اساسی به افشای آن به عنوان “پذیرش ضمنی تقلب در اوراق بهادار”.

این اتفاقات قیمت سهام نیکولا را به شدت پایین آورده است.

“ما بر ضرر و زیان سرمایه گذاران متمرکز شده ایم و اثبات کرده ایم که نیکولا عملکرد کامیون ، فناوری و مشارکت های خود را نادرست معرفی کرده است” رید کاترین، شریک Hagens Berman که تحقیقات را رهبری می کند.

اگر شما یک سرمایه گذار نیکولا هستید یا می توانید به تحقیقات شرکت کمک کنید ، اینجا را کلیک کنید تا در مورد حقوق قانونی خود با هاگنس برمن صحبت کنید.

افشاگران: افرادی که اطلاعات غیر عمومی در مورد نیکولا دارند باید گزینه های خود را برای کمک به تحقیقات یا استفاده از برنامه SEC Whistleblower بررسی کنند. بر اساس برنامه جدید ، افشاگرانی که اطلاعات اصلی را ارائه می دهند ممکن است در مجموع تا 30 درصد از هر گونه موفقیت آمیز بهبود یافته توسط SEC پاداش دریافت کنند. برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید رید کاترین در 844-916-0895 یا ایمیل [email protected].

درباره هاگنس برمن
هاگنس برمن یک موسسه حقوقی ملی است که دارای 9 دفتر در هشت شهر کشور و هشتاد وکیل است. این شرکت نمایندگان سرمایه گذاران ، افشاگران اخطار ، کارگران و مصرف کنندگان در دادخواست های پیچیده است. اطلاعات بیشتر در مورد شرکت و موفقیت های آن در hbsslaw.com قرار دارد. برای آخرین اخبار از ما دیدن کنید اتاق خبر یا ما را در توییتر دنبال کنید classactionlaw.

مخاطب:
رید کاترین، 844-916-0895

SOURCE Hagens Berman Sobol Shapiro LLP

لینک های مربوطه

https://www.hbsslaw.com