هفته دوچرخه به محل کار زمان خوبی برای تمرکز بر ابتکار عمل ایمنی جاده است

بنتونویل ، ارک.، 21 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – هفته دوچرخه به کار است 21-27 سپتامبر، زمان خوبی برای یادآوری است آرکانزاس رانندگان و دوچرخه سواران در مورد قانون جدیدی که بر رفت و آمد روزانه آنها تأثیر می گذارد و همچنین ابتکار یک ساله بنیاد جاده های خوب آرکانزاس به نام Good Roads جاده های ایمنی هستند که هدف آن آموزش در مورد قانون جدید است.

بر اساس نظرسنجی Atomik Research بر روی 1005 آرکانزایی از 74 درصد آرکانزایی ها می گویند دوچرخه می تواند عملکردی و تفریحی داشته باشد. 26-29 ژوئن 2020.

سرمایه گذاری های منطقه ای در زیرساخت های دوچرخه سواری و تمایل بیشتر برای داشتن یک سبک زندگی سالم به دلیل بیماری همه گیر باعث افزایش دوچرخه سواری شده است. با همگرایی دوچرخه ها در جاده ها ، ایمنی از اهمیت بالایی برخوردار است.

جدید آرکانزاس قانون بیان می کند که افرادی که دوچرخه سوار هستند می توانند در صورت عدم وجود ترافیک روبرو ، با یک علامت ایستاده مانند یک علامت تسلیم و یک چراغ قرمز مانند یک علامت توقف رفتار کنند. در صورت وجود وسایل نقلیه ، دوچرخه سواران یا عابران پیاده دیگر ، دوچرخه سواران باید با علامت توقف یا چراغ قرمز نوبت خود را منتظر بمانند. با این حال ، اگر آن تقاطع ها مشخص باشد ، در استفاده از قانون جدید آزاد هستند و با احتیاط پیش می روند.

وی گفت: “این قانون جدید به افراد كمك می كند كه با دوچرخه سواری خود ایمن تر شوند و به آنها اجازه می دهد تا با سرعت بیشتری از تقاطع ها عبور كنند.” جو کوین، مدیر اجرایی بنیاد جاده های خوب آرکانزاس ، که نظارت بر کمپین جاده های خوب جاده های ایمن است. “این قانون همچنین به حرکت ترافیک در خیابان های ما کمک می کند ، چیزی که با افزایش جمعیت ایالت و افزایش تعداد رانندگان و دوچرخه سواران در جاده ها به نفع همه ما است.”

بسیاری از دوچرخه سواران و رانندگان از این قوانین جدید بی اطلاع هستند. طبق این نظرسنجی ، هفتاد و شش درصد از آرکانزانی ها نمی دانند که اگر ترافیکی از پیش رو نداشته باشد ، یک دوچرخه سوار می تواند در یک علامت ایستاده عملکرد / کند کند. 81 درصد از آرکانزانی ها نمی دانستند که دوچرخه سواری می تواند متوقف شود و در صورت عدم وجود ترافیک روبرو ، به چراغ راهنمایی قرمز برود.

Good Roads جاده های ایمن است ، تلاش بنیاد جاده های خوب آرکانزاس و بودجه آن از طریق کمک های مالی بنیاد خانواده والتون ، هدف آموزش رانندگان و مسافران با دوچرخه در مورد قانون جدید است.

این کمپین چهار پیام اصلی را متمرکز کرده است: خیزش ، ایمنی ، قانون و رشد اقتصادی. Upsurge به افزایش استفاده از دوچرخه در اشاره دارد آرکانزاس.

کوین گفت: “ما واقعاً بر روی این نکات تمرکز کرده ایم زیرا همه آنها با هم کار می کنند ؛ افراد بیشتری که دوچرخه سوار هستند منجر به نیاز به آگاهی بیشتر در مورد ایمنی و همچنین درک بهتر قوانین جاده شده است.” “افراد بیشتری که در جوامع دوچرخه سواری کاملاً یکپارچه دوچرخه سواری می کنند نیز منجر به رشد اقتصادی می شود ، چیزی که باید برای همه مهم باشد.”

شمال غربی آرکانزاس بیش از دریافت می کند 137 میلیون دلار مطابق مطالعه منتشر شده در سال 2018 که توسط بنیاد خانواده والتون ، PeopleForBikes و BikeNWA انجام شده است ، هر ساله در مزایای اقتصادی ناشی از دوچرخه سواری است.

گفت: “دوچرخه سواری از طریق تفریح ​​، حمل و نقل از محل کار ، گردشگری و فروش و خدمات مرتبط با دوچرخه به اقتصاد ما سود می بخشد.” گراهام کاب، رئیس جمهور و مدیر عامل منطقه بزرگ بنتونویل اتاق بازرگانی. “توسعه فرهنگ غنی دوچرخه سواری در جوامع ما یک قدرت اقتصادی و اقتصادی برای اقتصاد ما است.”

تماس با رسانه:

جو کوین
مدیر اجرایی – بنیاد جاده های خوب آرکانزاس
479-426-5931

درباره جاده های خوب جاده های ایمن هستند

جاده های خوب جاده های ایمن هستند یک کمپین یک ساله برای افزایش آگاهی جامعه از قوانین جاده ها برای دوچرخه سواران و رانندگان است ، و از جاده های ایمن برای همه اطمینان حاصل می کند. این یک تلاش جمعی برای کمک به آموزش جمعیت در حال رشد ما از دوچرخه سواران ، رانندگان و عابران پیاده در مورد قوانین ، ایمنی و روابط جاده های ما است.

درباره بنیاد جاده های خوب آرکانزاس

شورای حمل و نقل جاده های خوب آرکانزاس در سال 1975 به عنوان یک سازمان غیرانتفاعی ، معاف از مالیات و کسر مالیات 501 (c) (3) تأسیس شد. هدف بنیاد ترویج بودجه و بودجه کافی برای برنامه ریزی ، توسعه ، ساخت و ساز و نگهداری از یک سیستم ایمن و کارآمد در بزرگراه ها ، جاده ها ، خیابان ها و پل ها است که رشد اقتصادی در سراسر کشور را تسهیل می کند ، در نتیجه ایجاد و حفظ شغل در بخش خصوصی افزایش می یابد.

تصاویر مرتبط

جاده های خوب جاده های ایمن هستند. png
جاده های خوب جاده های ایمن هستند
Good Roads آرم جاده های ایمن است

لینک های مربوطه

جلسه آغازین مجازی ذینفعان Good Roads are Safe Roads را که به صورت زنده ضبط شده مشاهده کنید.

مطالعه تحقیق و مشاوره BBC با عنوان “مزایای اقتصادی و بهداشتی دوچرخه سواری” را بخوانید.

منبع بنیاد Good Roads آرکانزاس