هلیکوپترهای OC مسئولیت سقوط کوبی برایانت را رد می کنند

شهرستان نارنجی ، کالیفرنیا.، 23 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – هلیکوپترهای OC (“OCH”) امروز در واکنش به نامگذاری به عنوان متهم در پرونده های قضایی ناشی از سقوط غم انگیز هلیکوپتر که جان افراد را گرفت ، بیانیه زیر را صادر کرد کوبی برایانت، دخترش و هفت نفر دیگر از اعضای گرامی جوامعشان.

ما سالها به عنوان آژانس مسافرتی و دربان خانواده Bryant عمل کرده ایم و بصورت یکپارچه سفرهای محلی ، محل های اقامت و سایر خدمات را ترتیب می دهیم. این فاجعه شخصی برای ما بود زیرا کوبه و خانواده به عنوان مشتری شروع به کار کردند و سپس به دوستان نزدیک شخصی تبدیل شدند. در حالی که ما در OCH همچنان به خاطر این ضرر غیر قابل تصور ناراحت هستیم ، اما ما قاطعانه مسئولیت این حادثه را انکار می کنیم.

OCH هیچ گونه کنترل عملیاتی بر پروازهای انجام شده توسط هلیکوپترهای Island Express نداشت. مقررات FAA “کنترل عملیاتی” را به عنوان مرجع آغاز ، انجام یا خاتمه پرواز تعریف می کند. مقررات FAA روشن است که فقط خلبان دارای کنترل عملیاتی هواپیما است. OCH هرگز “کنترل عملیاتی” بالگرد سیکورسکی را که توسط Island Express اداره می شد ، نداشته است. اختیارات و مسئولیت های تصمیم گیری نهایی پرواز مربوط به خلبان بود ، آرا ذوبایان، تنها.

OCH از پوشش رسانه ای پر شور این دادخواست ها بسیار ناامید است. وکیل OCH ، دینا ادهم، اظهار داشت: “ما اطمینان داریم که قانون و حقایق نشان خواهد داد که OCH به هیچ وجه مسئول این فاجعه نبوده و ما بر اساس یک پیشنهاد برای قضاوت مختصر پیروز خواهیم شد.”

SOURCE OC هلیکوپتر