همکاران استراحتگاه حوض پنهان با طراح لباس مردانه تاد اسنایدر برای اولین بار “The From Away Lodge”

“ما از همکاری با ما بسیار هیجان زده هستیم تاد اسنایدر برای ایجاد طراحی باورنکردنی خود بر روی یکی از جدیدترین اتاق های Treetop Lodges ما ، در حالی که L.L.Bean را نیز جشن می گیرد – یک ضروری ماین مارک ، “می گوید جاستین گریمز، مدیرعامل مجموعه کنبنپورت ریزورت. “ما همیشه به دنبال راه هایی هستیم تا به میهمانان فهیم خود تجربیات جدید و مهیج و در عین حال مجلل در حوض پنهان ارائه دهیم و می دانیم که آنها مشتاق ماندن در از Away Lodge توسط تاد اسنایدر

ترکیب صنعت Savile Row با یک مرکز شهر نیویورک زیبایی شناختی ، تاد اسنایدر تجارب روزمره و بدون دردسر را برای آقا مدرن با خطی آرام ، تصفیه شده و همیشه بدون نقص طراحی می کند.

“من افتخار طراحی این مجموعه در حوض پنهان را داشتم از لژ دور با الهام از مجموعه باند پاییز 2020 ما که آن را صدا می کنیم از دور زیرا هنگام بازدید ماین، فهمیدی که یا ماین آه (از جانب ماین) یا از دور (نه از ماین) من بسیار سرگرم کننده بودم که مفهوم مجموعه را به زیبایی طراحی مجموعه تبدیل کردم. ” تاد اسنایدر. “این مجموعه بازتابی از چگونگی الهام گرفتن من از سفر اول است ماین – زیبایی زندگی در فضای باز ، مردم و سنت ها. امیدوارم که اقامت در این مجموعه به مهمانان کمک کند تا آنچه را که باعث می شود درک کنند ماین چنین مقصد خاصی “.

تاد اسنایدر، درهمکاری با طراحی هورلبوت و ماینطراح مبتنی بر کریستا استوکس، عناصر سنتی فضای باز را با بافتها و پارچه های برتر ترکیب کرده و یک پناهگاه مجلل در میان جنگل های مسحور شده ای که حوض مخفی در آن واقع شده است ، ایجاد می کند. آینه مجموعه باند خود ، The From Away Lodge توسط تاد اسنایدر طرحی معاصر و مینیمال را که با لهجه های صنعتی برافراشته شده است به نمایش می گذارد. پالت رنگی بازی های داخلی ، قرمز ، سیاه و سبز ، همراه با رنگ نارنجی ، در آغوش گرفته شده است تاد اسنایدر طراحی آینده نگرانه همراه با جذابیت ساحلی هتل نیوانگلند.

علاوه بر این ، میهمانانی که این مجموعه را رزرو می کنند می توانند جذابیت را کشف کنند ماین و “راه روشی که باید زندگی باشد” را با سر و صدا به تصویر بکشید بسته تجربه از دور، خیاط ساخته شده توسط تاد اسنایدر برجسته کردن تجربیات محلی و منحصر به فرد با اهمیت با همکاری L.L.Bean’s Outdoor Discovery Program. بسته همهجانبه شروع از 10،500 دلار شامل: پنج شب اقامت ، 30 دقیقه جلسه یک ظاهر طراحی مجازی یک به یک با تاد اسنایدر خودش ، یک کارت VIP تاد اسنایدر ، که به فرد حق 30 درصد تخفیف را می دهد تاد اسنایدر کالا به مدت یک سال ، الف 200 دلار کارت هدیه LLBean و همچنین یک جلسه خصوصی با برنامه کشف فضای باز LL Bean که در آن مهمانان می توانند انواع فعالیت ها و دروس مختلف از شبانه روز ایستادن پارو ، کایاکینگ ، تیراندازی با دیسک های سفالی ، پرتاب مگس ، تیراندازی با کمان را انتخاب کنند. و بیشتر. این بسته همچنین شامل یک ایوان پیک نیک برای دو نفر تحویل شده به Treetop Lodge و همچنین حمل و نقل لوکس رفت و برگشت به / از پورتلند فرودگاه بین المللی (در صورت لزوم).

نرخ برای لژ از دور توسط تاد اسنایدر شروع کن در 1000 دلار در هر شب برای اطلاعات بیشتر و رزرو اقامت ، به اینجا مراجعه کنید https://hiddenpondmaine.com/guest-cottages/the-from-away-lodge-2، پست الکترونیک [email protected] یا با شماره (800) 573-7186 تماس بگیرید. برای اطلاعات بیشتر در مورد تاد اسنایدر و مجموعه آینده آنها “از دور” ، بازدید کنید http://toddsnyder.com/LLBeanxTS و برای دسترسی زودهنگام ثبت نام کنید.

مخاطبین روابط عمومی
استخر پنهان / مجموعه توچال Kennebunkport
LeCollectiveM
[email protected]

تاد اسنایدر
ارتباطات Linda Gaunt
مگی لانگ
[email protected]

L.L.Bean
[email protected]

SOURCE Hond Pond Resort