هنگامی که مخلوط کردن بتن سنتی سبز می شود

مدل سبک وزن طراحی شده به موتورهای همزمان مغناطیسی دائمی با حداکثر 350 کیلووات قدرت خروجی و 2800 نیوتن متر بر متر گشتاور مجهز است که عملکرد قابل ملاحظه ای از موتور دیزلی دارد. باتری های LFP با چگالی زیاد انرژی ، منابع انرژی کافی برای حرکت و فعالیت های اختلاط خودرو را تأمین می کنند و محدوده رانندگی 250 KM با درجه NEDC را امکان پذیر می کنند. آنچه مهمتر است طراحی ایمنی ماست. ما برای تأمین منبع تغذیه با فناوری مدیریت حرارتی ، ساختار ضد رول و سیستم حفاظت ضد حریق ، با تامین کننده پیشرو باتری در جهان همکاری کردیم.

از دیگر ویژگی های این خودرو می توان به عملکرد خود گرمایش در محیط دمای پایین و سیستم خنک کننده پیشرفته در شرایط دمای بالا اشاره کرد ، بنابراین کامیون در دامنه وسیعی از شرایط کار همه کاره است. علاوه بر این ، Truck Line ، یک پلت فرم اینترنت اشیا dedicated اختصاص داده شده برای وسیله نقلیه SANY ، توابع افزایش بهره وری مانند نظارت بر زمان واقعی ، تجزیه و تحلیل عملکرد ، تشخیص از راه دور را فراهم می کند.

این کامیون های میکسر باتری فقط در نمونه اولیه نیستند ، بلکه به شرکای استراتژیک ما تحویل و سفارش داده شده اند چین. جهان سبز می شود. راه حل های مجهز به باتری SANY از مشتریان ما برای ایجاد اطمینان در مواجهه با قوانین سختگیرانه انتشار همیشه پشتیبانی می کنند و خواهند شد.

درباره گروه SANY

SANY در سال 1989 تاسیس شده است ، یک تولید کننده جهانی تجهیزات پیشرو در صنعت و معدن ، ماشین آلات حفاری بندر و نفت و سیستم های انرژی باد تجدید پذیر است. تاکنون ، SANY 25 پایگاه تولیدی ، 12 منطقه فروش و بیش از 100 دفتر با بیش از 400 فروشنده و 8000 تأمین کننده در سراسر جهان ایجاد کرده است. که در چین، SANY هفت پارک صنعتی در تاسیس کرده است پکن، چانگشا، شانگهای، شنيانگ، Zhuhai ، Kunshan و Urumqi. با مراکز تحقیق و توسعه جهانی و پایگاه های تولیدی در ایالات متحده ، آلمان و هند، محصولات SANY به 150 کشور و منطقه صادر می شود.

SOURCE SANY گروه