هوندا و جنرال موتورز برای ایجاد اتحاد استراتژیک در آمریکای شمالی تفاهم نامه امضا کردند

دیترویت و TORRANCE ، کالیفرنیا، 3 سپتامبر 2020 / PRNewswire / –

  • جنرال موتورز و هوندا برای کشف سیستم عامل های مشترک خودرو و سیستم های پیشرانه برای انواع مختلف هسته فعالیت می کنند
  • تلاش های ترکیبی هر دو شرکت را قادر می سازد تا نوآوری را تسریع کرده و به طور موثرتری منابع را در فناوری های پیشرفته و نسل بعدی مستقر کنند
  • اتحاد در همکاری موفق در زمینه وسایل نقلیه و فن آوری های الکتریکی بنا شده است

جنرال موتورز و هوندا امروز اعلام کردند که پس از بحث های مقدماتی گسترده در زمینه ایجاد اتحاد خودرویی آمریکای شمالی ، تفاهم نامه ای غیر الزام آور را امضا کرده اند. دامنه اتحاد پیشنهادی شامل طیف وسیعی از وسایل نقلیه است که باید با مارک های متمایز هر شرکت به فروش برسد و همچنین همکاری در خرید ، تحقیق و توسعه و خدمات متصل.

تحت اتحاد پیشنهادی ، هوندا و جنرال موتورز در بخشهای مختلفی در بخشهای مختلف همکاری خواهند کرد آمریکای شمالی، با هدف به اشتراک گذاشتن سیستم عامل های مشترک خودرو ، از جمله هر دو سیستم پیشرانه الکتریکی و احتراق داخلی که با سیستم عامل های خودرو همسو هستند. بحث برنامه ریزی توسعه مشترک بلافاصله آغاز می شود ، کار مهندسی در اوایل سال 2021 آغاز می شود.

این اطلاعیه بر اساس توافق نامه ای است که در ماه آوریل بین شرکت ها برای توسعه مشترک دو خودروی الکتریکی کاملاً جدید برای هوندا بر اساس پلت فرم کاملاً انعطاف پذیر جهانی GM جنرال موتورز با انرژی باتری های Ultium امضا شده است. روابط جنرال موتورز و هوندا ، که بیش از دو دهه پیش آغاز شده است ، شامل همکاری اخیر بین شرکت های مربوط به سلول های سوختی ، باتری ها و وسیله نقلیه مستقل مشترک Cruise Origin است.

“این اتحاد به هر دو شرکت کمک خواهد کرد تا با آزادسازی منابع اضافی ، سرمایه گذاری در نوآوری تحرک در آینده را تسریع کنند. با توجه به سابقه قوی همکاری ما ، شرکت ها به همکاری های قابل توجهی در توسعه نمونه کارها امروز خودرو پی می برند.” مارک روس، رئیس جنرال موتورز.

“از طریق این اتحاد جدید با جنرال موتورز ، ما می توانیم به صرفه اقتصادی قابل توجهی در آمریکای شمالی که ما را قادر خواهد ساخت تا در فناوری تحرک در آینده سرمایه گذاری کنیم ، ضمن حفظ ارائه محصولات متمایز و رقابتی خود. با ترکیب نقاط قوت هر شرکت ، و با تعیین دقیق کارهایی که به تنهایی انجام خواهیم داد و کارهایی که در همکاری انجام خواهیم داد ، تلاش خواهیم کرد تا یک رابطه برد-برد ایجاد کنیم تا ارزش جدیدی برای مشتریان خود ایجاد کنیم. به این ترتیب ، هوندا با تحقق محصولات قوی ، توانایی تولید قوی و ساختار تجاری قوی ، به پیشرفت مداوم خود در تحکیم تجارت موجود ادامه خواهد داد. ” سیجی کورایشی، معاون اجرایی شرکت هوندا موتور ، آموزشی ویبولیتین

اتحاد برای هدایت مقیاس و بهبود عملکرد از طریق اشتراک پلت فرم
اتحاد در آمریکای شمالی بین هوندا و جنرال موتورز بهترین فناوری ها را به کار می گیرد و از سیستم عامل های مشترک خودرو و سیستم های پیشرانه بهره وری قابل توجهی را ایجاد می کند ، خرید مشترک ، بازده بالقوه تولید و سایر تلاش های همکاری. این امر GM و هوندا را قادر می سازد تا سرمایه گذاری های بیشتری را در فناوری های پیشرفته و نسل بعدی انجام دهند.

جنرال موتورز و هوندا همچنین قصد دارند هزینه های تحقیق و توسعه و مهندسی را برای انتخاب سیستم عامل های پیشرانه و پیشرانه مشترک در آینده تقسیم کنند. این امر باعث ایجاد کارآیی قابل توجه و آزادسازی سرمایه می شود و هر دو شرکت را قادر می سازد تا نیازهای روزافزون را برای سرمایه گذاری در روندهای مختلف تحرک در آینده و فرصت های رشد اضافی برای مارک های متمایز هر شرکت برآورده کنند.

همکاری در خرید برای مقیاس و کارایی
هوندا و جنرال موتورز قصد دارند در فعالیت های خرید مشترک همکاری کنند تا با استفاده از مقیاس مربوط به هر دو شرکت ، بینش و بهترین روش ها ، بازده بیشتری در هزینه ایجاد کنند. همکاری خرید در تهیه مشترک مواد ، تدارکات و استراتژی های محلی سازی متمرکز است.

همکاری تحقیق و توسعه و خدمات متصل به بیش از انتظارات مصرف کننده
با توجه به تغییر الزامات مصرف کننده و نظارتی ، ارائه فناوری پیشرفته ضروری است. برای حل کارآمد این چالش ، اتحاد ترکیبی از تلاش های تحقیق و توسعه بین دو شرکت مربوط به زمینه های فن آوری پیشرفته ، از جمله معماری الکتریکی ، سیستم های پیشرفته کمک راننده ، سرگرمی اطلاعاتی ، اتصال و ارتباطات خودرو به همه را کشف می کند.

در ماه آوریل ، شرکت ها اعلام کردند که هوندا ایمنی ، امنیت و خدمات متصل OnStar جنرال موتورز را در دو خودروی الکتریکی کاملاً جدید برای هوندا بر اساس پلت فرم EV جهانی GM ، گنجانیده و آنها را یکپارچه با HondaLink ادغام می کند. بر اساس این همکاری ، جنرال موتورز و هوندا فرصت های توسعه بیشتری را برای خدمات متصل در آینده ، از جمله OnStar و سرگرمی اطلاعات و سرگرمی GM کشف خواهند کرد.

کلیه وجوه اتحاد توسط کمیته مشترکی متشکل از مدیران ارشد هر دو شرکت اداره خواهد شد.

جنرال موتورز (NYSE: GM) یک شرکت جهانی متعهد به ارائه راه های ایمن تر ، بهتر و پایدارتر برای رفت و آمد مردم است. جنرال موتورز ، شرکت های تابعه و نهادهای سرمایه گذاری مشترک آن ، خودروهایی را با مارک های شورولت ، بیوک ، GMC ، کادیلاک ، هولدن ، بائوجون و وولینگ به فروش می رسانند. اطلاعات بیشتر در مورد این شرکت و شرکتهای تابعه از جمله OnStar ، یک رهبر جهانی در خدمات ایمنی و ایمنی خودرو را می توان در http://www.gm.com یافت.

شرکت هوندا موتور (NYSE: HMC) ، هوندا در سراسر جهان خودرو ، موتورسیکلت ، محصولات قدرت و محصولات هواپیمایی را طراحی ، تولید و به بازار عرضه می کند. هوندا که یک رهبر جهانی در پیشرانه های پیشرانه و فناوری های الکتریکی است ، سالانه نزدیک به 28 میلیون موتور برای سه خط تولید خود تولید می کند. هوندا و شرکای آن در بیش از 60 کارخانه تولیدی در 27 کشور جهان با استخدام بیش از 208000 همکار در سطح جهان محصولات تولید می کنند.

یادداشت احتیاطی در مورد اظهارات آینده نگر: این بیانیه مطبوعاتی ممکن است شامل “بیانیه های آینده نگر” به معنای قوانین اوراق بهادار فدرال ایالات متحده باشد. گزاره های رو به جلو هر گزاره ای غیر از بیان واقعیت تاریخی است. اظهارات رو به جلو بیانگر قضاوت فعلی ما درباره وقایع احتمالی آینده است و اغلب با کلماتی مانند “هدف” ، “پیش بینی” ، “ظاهر می شود” ، “تقریبا” ، “باور” ، “ادامه” ، “می تواند” ، “طراحی می شود” ، “” اثر “،” تخمین “،” ارزیابی “،” انتظار “،” پیش بینی “،” هدف “،” ابتکار عمل “،” قصد “،” ممکن است “،” هدف “،” چشم انداز “،” برنامه ” “بالقوه” ، “اولویت ها” ، “پروژه” ، “پیگیری” ، “جستجو” ، “باید” ، “هدف” ، “چه زمانی” ، “” خواهد شد “،” “یا” منفی هر یک از این کلمات یا موارد مشابه اصطلاحات. در بیان این اظهارات ما بر اساس تجربه و درک خود از روندهای تاریخی ، شرایط فعلی و تحولات آینده انتظار داریم و همچنین سایر عواملی را که در این شرایط مناسب می دانیم ، بر فرضیات و تحلیل ها تکیه می کنیم. ما معتقدیم که این قضاوت ها منطقی است ، اما این اظهارات تضمین کننده هیچ رویداد آینده یا نتایج مالی نیستند و نتیجه واقعی ما ممکن است به دلیل انواع مختلفی از عوامل مهم ، مثبت یا منفی تفاوت اساسی داشته باشد. بسیاری از این عوامل در گزارش سالانه ما در مورد فرم 10-K و سایر پرونده های ما در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده شرح داده شده است. ما به خوانندگان هشدار می دهیم كه به اظهارات آینده نگر اعتماد بی جهت نداشته باشند. اظهارات آینده نگر فقط از تاریخ ارائه آنها صحبت می کنند و ما هیچ تعهدی را متعهد نمی شویم که اظهارات آینده نگرانه را به روز کنیم یا در غیر این صورت تجدید نظر کنیم ، خواه در نتیجه اطلاعات جدید ، وقایع آینده یا عواملی دیگر که موضوع اینها را تحت تأثیر قرار می دهد اظهارات ، مگر در مواردی که قانون صریحاً ما را ملزم به انجام چنین کاری کرده است.

شرکت SOURCE جنرال موتورز

لینک های مربوطه

http://www.gm.com