هیئت مدیره نیکولا انتقال رهبری را اعلام می کند

ققنوس، 20 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – امروز شرکت نیکولا (NASDAQ: NKLA) اعلام کرد که ترور میلتون به هیئت مدیره نزدیک شد و پیشنهاد کرد داوطلبانه به عنوان رئیس اجرایی و از هیئت مدیره کناره گیری کند. هیئت مدیره پیشنهاد او را پذیرفت ، و استفان گیرسکی، نایب رئیس سابق شرکت جنرال موتورز و یکی از اعضای هیئت مدیره نیکولا ، به عنوان رئیس هیئت مدیره منصوب شد ، بلافاصله لازم الاجرا است.

میلتون گفت: “نیکولا واقعاً در خون من است و همیشه خواهد بود و تمرکز باید بر روی شرکت و مأموریت تغییر جهان باشد ، نه من.” “بنابراین من تصمیم سختی گرفتم که به هیئت مدیره نزدیک شوم و داوطلبانه کنار بروم و به عنوان رئیس اجرایی کنار بروم. تأسیس نیکولا و تبدیل آن به شرکتی که حمل و نقل را برای بهتر شدن تغییر می دهد و از آب و هوای جهان ما محافظت می کند افتخار خارق العاده ای است.”

“همانطور که ما به جلو می رویم ، من اطمینان دارم که استیو رهبر مناسبی است که چشم انداز ما را در سطح هیئت مدیره راهنمایی می کند. استیو علاوه بر اینکه معتقد و طرفدار اولیه نیکولا است ، بیش از 30 سال تجربه کار با رهبران OEM ، تامین کنندگان ، فروشندگان ، رهبران کارگری و سیاست گذاران ملی ، و به عنوان مدیر شرکت های دولتی متعددی خدمت کرده است. ”

میلتون ادامه داد ، “ما در طول سال ها یک میز استعداد عمیق ایجاد کرده ایم ، و من اطمینان دارم که مدیر اجرایی نیکولا ، مارک راسل، پشتیبانی شده توسط مدیر ارشد مالی ، کیم بردی، و بقیه تیم رهبری هدف ما را برای تبدیل شدن نیکولا به رهبر جهانی در حمل و نقل با انتشار صفر پیش می برند. من می خواهم از همه کارمندان ، سرمایه گذاران و شرکای نیکولا تشکر کنم که در چشم انداز من سهیم بوده و در این مدت پشت سر نیکولا تجمع کردند. “

گیرسکی گفت ، “از طرف هیئت مدیره ، من می خواهم از Trevor بخاطر رهبری بصیرت و كمكهای چشمگیر وی به نیكولا از بدو تأسیس تاكنون تشكر كنم. در مراحل نوپایی خود و برای ساختن نیکولای امروز ، با مشارکت های کلاس جهانی ، تحقیق و توسعه پیشگامانه ، و یک مدل تجاری انقلابی ، اقدام کرد. من می دانم که در نیکولا به خاطر همه از همه صحبت می کنم و برای او آرزوی بهترین ها را دارم. “

وی گفت: “ما همچنان به تحقق اهداف خود و ایجاد ارزش برای سهامداران خود متعهد هستیم.” مارک راسل، مدیر اجرایی نیکولا. “همراه با بقیه تیم مدیریتی ، من به همکاری نزدیک با استیو و هیئت مدیره ادامه خواهم داد تا چشم انداز نیکولا را برای آینده پیش ببرم. اولویت های ما بدون تغییر باقی می مانند و با همکاری شرکای خود ، ما بر اجرای لیزر متمرکز هستیم. ابتکارات استراتژیک و زمینه سازی برای تبدیل شدن به یک ارائه دهنده راه حل های حمل و نقل با انتشار صفر به صورت عمودی. “

در باره استفان گیرسکی
گیرسکی یک شریک عامل VectoIQ ، LLC ، یک شرکت مشاوره مستقل مستقر در است نیویورک. گیرسکی بیش از 30 سال تجربه کار با مدیران هیئت مدیره شرکت ها ، رهبران کارگری ، رهبران OEM ، تامین کنندگان ، فروشندگان و سیاست گذاران ملی دارد. گیرسکی از چندین سمت در شرکت جنرال موتورز (“جنرال موتورز”) خدمت کرد نوامبر 2009 تا زمان جولای 2014، از جمله معاون رئیس ، مسئولیت استراتژی جهانی شرکت ، توسعه تجارت جدید ، برنامه ریزی جهانی محصول و مدیریت برنامه ، مصرف کننده متصل جهانی / OnStar و GM Ventures LLC ، تحقیق و توسعه جهانی و خرید و زنجیره تامین جهانی. گیرسکی همچنین در هیئت مدیره جنرال موتورز پس از ظهور از ورشکستگی در خدمت کرد ژوئن 2009 تا زمان ژوئن 2016. گیرسکی در حال حاضر در هیئت مدیره شرکت فولاد ایالات متحده (NYSE: X) ، تولید کننده فولاد و Brookfield Business Partners Limited ، شریک عمومی Brookfield Business Partners ، LP (NYSE: BBU؛ TSX BBU.UN) ، شرکت سهامی خاص.

درباره شرکت نیکولا:
شرکت نیکولا در حال تحول جهانی صنعت حمل و نقل است. نیکولا به عنوان یک طراح و تولید کننده وسایل نقلیه باتری-الکتریکی و هیدروژنی-الکتریکی ، سیستم های محرکه وسایل نقلیه الکتریکی ، اجزای خودرو ، سیستم های ذخیره انرژی و زیرساخت های ایستگاه هیدروژن ، دارای تولید صفر است. امروز. دفتر مرکزی شرکت نیکولا در سال 2015 تاسیس شد ققنوس ، آریزونا. برای اطلاعات بیشتر ، به سایت www.nikolamotor.com یا توییترnikolamotor مراجعه کنید.

بیانیه های جستجو به جلو
اظهارات خاصی که در این بیانیه مطبوعاتی موجود است و واقعیت تاریخی نیستند ، با توجه به مقررات بندرگاه امن تحت قانون اصلاحیه دادرسی اوراق بهادار خصوصی 1995 ، بیانیه هایی رو به جلو است. اظهارات رو به جلو معمولاً با کلماتی مانند “باور” همراه است ، “ممکن است ، “” “،” “تخمین” ، “ادامه” ، “پیش بینی” ، “قصد” ، “انتظار” ، “باید” ، “” ، “” برنامه ریزی “،” پیش بینی “،” بالقوه “،” به نظر می رسد “،” ” جستجو ، “” آینده “،” چشم انداز “و عباراتی از این قبیل که رویدادها یا روندهای آینده را پیش بینی یا نشان می دهند یا بیانگر موارد تاریخی نیستند. این اظهارات رو به جلو شامل بیانیه هایی در مورد انتظارات شرکت در مورد تجارت ، مدل تجاری و استراتژی آن است. انتظارات شرکت در مورد ساخت کامیون پیش بینی شده و مشخصات مربوطه. انتظارات این شرکت از کامیون های خود و پذیرش کامیون های برقی در بازار ؛ و فرصت بازار. این اظهارات براساس مفروضات مختلف ، چه در این بیانیه مطبوعاتی مشخص شده باشد و چه مشخص نشود ، و براساس انتظارات فعلی از مدیریت نیکولا است و پیش بینی عملکرد واقعی نیست. اظهارات رو به جلو در معرض خطرات و عدم قطعیت است که می تواند باعث شود نتایج واقعی با اظهارات آینده نگر تفاوت اساسی داشته باشد ، از جمله شامل شرایط عمومی اقتصادی ، مالی ، حقوقی ، نظارتی ، سیاسی و تجاری و تغییرات داخلی و خارجی بازارها اثرات بالقوه COVID-19 ؛ نتیجه دادرسی حقوقی که نیکولا در آن عضو است یا ممکن است طرف آن شود ؛ عدم درک مزایای پیش بینی شده ترکیب تجاری اخیراً تکمیل شده ؛ تبدیل پیش سفارشات به دستورالعمل الزام آور ؛ خطرات مربوط به راه اندازی مشاغل نیکولا و زمان وقوع نقاط عطف تجاری مورد انتظار ؛ تأثیرات رقابت بر تجارت آینده نیکولا ؛ در دسترس بودن سرمایه ؛ و سایر خطرات که هر از گاهی تحت عنوان “عوامل خطر” در گزارش های نیکولا به کمیسیون بورس و اوراق بهادار ارائه می شود ، از جمله گزارش سه ماهه آن در مورد فرم 10-Q برای سه ماهه پایان یافته ، 30 ژوئن 2020 و سایر اسناد پرونده های نیکولا با SEC. اگر هر یک از این خطرات تحقق پیدا کند یا فرضیه های ما نادرست ثابت شود ، نتایج واقعی می توانند تفاوت معناداری با نتایج ضمنی این گزاره های آینده نگر داشته باشند. این بیانیه های آینده نگر فقط از تاریخ این مقاله صحبت می کنند و نیکولا به طور خاص از هرگونه تعهد برای به روزرسانی این بیانیه های آینده نگر صرف نظر می کند.

س ANالات مربوط به آنالیز فروش جانبی / سرمایه گذاران نهادی:
کیم بردی
[email protected]

تماس با رسانه ها:
نیکول رز
[email protected]
480-660-6893

کالین روبر
[email protected]
313-207-5960

تیم لینچ / تیم راگونز
ژول فرانک، ویلکینسون بریمر کاتچر
212-355-4449

SOURCE شرکت نیکولا

لینک های مربوطه

http://www.nikolamotor.com