هیوندای امید روی چرخ ها میزبان ‘جشن جوایز امید’ مجازی در روز شنبه 19 سپتامبر در ساعت 4 بعد از ظهر است. EDT

میزبان این مراسم دکتر خواهد بود. جنیفر کافل، یک پزشک پزشکی خانوادگی و یک متخصص بهداشت هوایی دارای مجوز هیئت مدیره. حضور مهمان ویژه شامل سدریک سرگرمی ، ماریو لوپز، کیم ویتلی، Trevor Stines، فیلیپا سو، ادی جورج، فایته سی هرمان، جیمی چونگ، آماندا سالاس، و اجرای موسیقی توسط لیزا داون میلر، اوبری پیپلز و راشل پلاتن. WWE نیز به ما می پیوندد استفانی مک ماهون و سوپراستارهای WWE کوین اونز و ساشا بانک.

HHOW به عنوان بخشی از تلاش های خود در ماه ملی آگاهی از سرطان در دوران کودکی در ماه سپتامبر ، 26 کمک هزینه تحقیقاتی جدید را در مجموع اهدا خواهد کرد 6.8 میلیون دلار به محققان بیمارستان های کودکان در سراسر کشور در پیگیری بی وقفه درمان های نجات دهنده زندگی. از سال 1998 ، هیوندای Hope On Wheels بیش از این کمک مالی کرده است 172 میلیون دلار به تحقیقات سرطان کودکان

برای اطلاعات بیشتر در مورد هیوندای Hope On Wheels ، لطفاً به اینجا مراجعه کنید HyundaiHopeOnWheels.org.

هیوندای امید روی چرخ
هیوندای Hope On Wheels® یک سازمان غیرانتفاعی 501 (c) (3) است که متعهد به یافتن درمانی برای سرطان دوران کودکی است. هیوندای Hope On Wheels که در سال 1998 راه اندازی شد ، کمک های مالی به م institutionsسسات واجد شرایط در سراسر کشور که به دنبال تحقیقات نجات دهنده زندگی و درمان های ابتکاری برای این بیماری هستند ، ارائه می دهد. HHOW یکی از بزرگترین سرمایه گذاران غیرانتفاعی تحقیقات سرطان کودکان در کشور است و بودجه اولیه Hyundai Hope On Wheels از Hyundai Motor America و بیش از 820 فروشنده آمریکایی آن تأمین می شود. هیوندای Hope On Wheels از بدو تاسیس خود بیش از 172 میلیون دلار برای تحقیقات در مورد سرطان در دوران کودکی به دنبال درمان کمک کرده است.

هیوندای موتور
در هیوندای موتور آمریكا ، ما معتقدیم كه همه لیاقت بهتر را دارند. از نحوه طراحی و ساخت اتومبیل هایمان گرفته تا نحوه برخورد با افرادی که آنها را رانندگی می کنند ، بهتر کردن کارها در قلب هر کاری است که انجام می دهیم. تولید محصولات هیوندای از محصولات پرقدرت خودرو ، SUV و خودروهای الکتریکی و سلول سوختی با قدرت جایگزین توسط Hyundai Assurance پشتیبانی می شود – قول ما برای ایجاد تجربه بهتر برای مشتریان. وسایل نقلیه هیوندای از طریق بیش از 820 نمایندگی در سراسر کشور فروخته و سرویس می شوند و تقریباً نیمی از خودروهای فروخته شده در ایالات متحده در هیوندای موتور ساخت آلاباما ساخته می شوند. دفتر مرکزی هیوندای موتور آمریکا در است فواره دره ، کالیفرنیا، و زیرمجموعه شرکت هیوندای موتور کره است.
لطفا به وب سایت رسانه ما در مراجعه کنید www.HyundaiNews.com
هیوندای موتور امریکا روشن است توییتر | یوتیوب | فیس بوک | اینستاگرام

منبع هیوندای Hope On Wheels

لینک های مربوطه

http://www.HyundaiHopeOnWheels.org