هیوندای توسان کاملاً جدید طراحی مجدد انقلابی را اضافه می کند

کنفرانس مطبوعاتی برتر جهانی توسان در سراسر جهان به صورت آنلاین پخش می شود 15 سپتامبرهفتم در 9.30 صبح. KST پخش جریانی مستقیم ، یک فیلم تیزر و تصاویر در سایت های hyundai.com و شبکه های اجتماعی هیوندای در دسترس است.

هیوندای برای نسل چهارم خود ، توسان کاملاً جدید را به سطح بعدی طراحی خودرو رساند ، و این اولین C-SUV در کلاس خود است که در عین ابعاد مشترک ، از دو بعد مختلف در دسترس است.

“مأموریت” Sensuous Sportiness “ارتقا emotional کیفیت عاطفی طراحی خودرو است. ما می خواهیم مشتری هایمان احساس تکان بخورند. با توسان کاملاً جدید ، ما در حال معرفی تکامل نهایی و بیانیه قطعی در مورد حرکت غیرقابل توقف هیوندای به جلو هستیم.” گفت سانگ یوپ لی، معاون ارشد رئیس و رئیس مرکز طراحی جهانی هیوندای. “طراحی پیشرفته و آزمایشی توسان مطابق روح پیشگام آن است و بازی را در رقابتی ترین بخش صنعت بالا می برد.”

هویت طراحی ‘Sensuous Sportiness’ هیوندای ، که برای اولین بار در Elantra جدید ارائه شد ، یک مشت احساسی به تم طراحی ‘Parametric Dynamics’ آوانگارد توسان می دهد.

درباره شرکت هیوندای موتور

شرکت هیوندای موتور در سال 1967 تاسیس شد و در بیش از 200 کشور جهان انواع وسایل نقلیه و خدمات حرکتی کلاس جهانی را ارائه می دهد. هیوندای موتور در سال 2019 بیش از 4.4 میلیون وسیله نقلیه در سطح جهان فروخته است و در حال حاضر حدود 120،000 پرسنل در سراسر جهان استخدام می کند. این شرکت با ارائه راه حل های نوآورانه برای چالش های تحرک در دنیای واقعی ، محصولات خود را با وسایل نقلیه طراحی شده برای کمک به آینده پایدارتر افزایش می دهد. از طریق این فرایند ، هیوندای با تسهیل “پیشرفت برای بشریت” با راه حل های تحرک هوشمند که ارتباطات بین مردم را زنده می کند و زمان با کیفیتی را به مشتریان خود ارائه می دهد.

اطلاعات بیشتر در مورد هیوندای موتور و محصولات آن را می توانید در:

http://worldwide.hyundai.com
http://globalpr.hyundai.com

SOURCE شرکت هیوندای موتور

لینک های مربوطه

https://www.hyundai.com