هیوندای داغ جدید سدان از عملکرد بالایی برخوردار است

وی گفت: “سوناتا N 2021 2021 مشتریان بیشتری را به سمت سوناتای سنگین و همچنین با نام تجاری N Line که به طور فزاینده محبوب ما جذب می شود ، جذب خواهد کرد. سوناتا N لاین برای مشتریانی که مایل به یک سبک ورزشی در یک بسته سدان هستند ، جذاب خواهد بود.” سانگ یوپ لی، رئیس مرکز طراحی جهانی هیوندای.

بر اساس هویت طراحی ‘Sensuous Sportiness’ هیوندای ، ظاهر بیرونی Sonata N Line جسورانه و ورزشی به نظر می رسد. عناصر طراحی N Line سوناتا در کل مشهود است ، شروع با جلوپنجره آبشار امضا ، فاشیای جلوی برجسته ، سه ورودی هوا و نشان N خط.

دامن های کناری و چرخ های آلیاژی 19 اینچی Sonata N Line موضعی تهاجمی را ارائه می دهند که نشان می دهد سرگرمی در گوشه گوشه است – هر گوشه ای. یک استایل جانبی پویا به انتهای عقب کشیده منتقل می شود ، جایی که سپر زیرین سیاه و سفید براق ، اگزوزهای دوقلوی دوگانه و پخش کننده عقب N Line باعث تقویت نگرش آماده و تمایل سدان اسپورت می شود.

طراحی داخلی با داشتن استعدادی پیشرفته که باعث می شود قسمت داخلی Sonata N Line همانند نمای بیرونی پررنگ باشد ، احساس پویای نمای خارجی را تقویت می کند. تریم کرومی تیره ، دوخت قرمز رنگ امضا N Line روی فرمان و صندلی های اسپرت ، طراحی داخلی و خارجی الهام گرفته از عملکرد را کامل می کند.

درباره شرکت هیوندای موتور
شرکت هیوندای موتور در سال 1967 تاسیس شد و در بیش از 200 کشور جهان انواع وسایل نقلیه و خدمات حرکتی کلاس جهانی را ارائه می دهد. هیوندای موتور در سال 2019 بیش از 4.4 میلیون وسیله نقلیه در سطح جهان فروخته است و در حال حاضر حدود 120،000 پرسنل در سراسر جهان استخدام می کند. این شرکت با ارائه راه حل های نوآورانه برای چالش های تحرک در دنیای واقعی ، محصولات خود را با وسایل نقلیه طراحی شده برای کمک به آینده پایدارتر افزایش می دهد. از طریق این فرایند ، هیوندای با تسهیل “پیشرفت برای بشریت” با راه حل های تحرک هوشمند که باعث ایجاد ارتباط بین مردم می شود و زمان با کیفیتی را به مشتریان خود ارائه می دهد.

اطلاعات بیشتر در مورد هیوندای موتور و محصولات آن را می توانید در:
http://worldwide.hyundai.com یا http://globalpr.hyundai.com

سلب مسئولیت: شرکت هیوندای موتور معتقد است که اطلاعات موجود در اینجا در زمان انتشار دقیق است. با این حال ، شرکت در صورت لزوم ممکن است اطلاعات جدید یا به روز شده را بارگذاری کند و فرض کند که در قبال صحت اطلاعات تفسیر شده و استفاده شده توسط خواننده هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

منبع هیوندای موتور آمریکا

لینک های مربوطه

www.hyundainews.com