هیوندای Dynamic New Tucson را با بهترین ویژگی های بخش و قابلیت های پیشرو در کلاس راه اندازی می کند

توسان کاملاً جدید برای هیوندای مهم است زیرا این مدل از محبوب ترین مدل های آن است که فروش جهانی بیش از 7 میلیون دستگاه را از زمان عرضه اصلی خود در سال 2004 افزایش داده است. هیوندای انتظار دارد مدل جدید با برش بیشتر مشتریان بیشتری را به خود جلب کند. طراحی لبه ، جادار بودن ، قابلیت های دیجیتالی پیشرو در کلاس ، سواری و هندلینگ پویا و بهره وری سوخت عالی.

وی گفت: “ما از معرفی توسان کاملاً جدید ، آخرین مدل تحول SUV هیوندای بسیار خوشحال هستیم.” توماس طرحا، معاون اجرایی رئیس ، رئیس بخش محصولات در گروه موتور هیوندای. “این وسیله نقلیه هیجان انگیز معیار جدیدی برای نوآوری در بخش خود ایجاد می کند و ترکیبی چشمگیر از طراحی ، فناوری ، بسته بندی و عملکرد را ارائه می دهد.”

توسان کاملاً جدید از ماه سپتامبر به عنوان مدل 2021 در کره به فروش می رسد. فروش آن از نیمه اول 2021 به عنوان مدل 2022 در ایالات متحده و سایر بازارهای جهانی آغاز خواهد شد.

با توجه به همه گیری جهانی ، هیوندای توسان جدید را به صورت آنلاین فاش کرد و از همه کسانی که علاقه مند به یافتن مترقی ترین SUV هیوندای تاکنون هستند دعوت می کند. در پاسخ به روند اقامت در خانه اخیر ، کنفرانس مطبوعاتی برتر جهانی توسان در Hyundai.com و کانال های رسانه های اجتماعی آن و همچنین کانال هیوندای ، پلت فرم محتوای جهانی و برنامه تعاملی این شرکت که اخیراً راه اندازی شده است ، قابل مشاهده است. برای تلویزیون های هوشمند. فیلم رسمی رونمایی اکنون در https://youtu.be/RlsxwoKd_sQ در دسترس است.

برای اطلاعات بیشتر در مورد توسان کاملاً جدید ، به این آدرس مراجعه کنید: globalpr.hyundai.com

1 مشخصات یک نوع شاسی بلند (میلی متر): طول کلی (4،630) ، عرض (1،865) ، ارتفاع (1،665) ، فاصله بین محور (2،755)

2 مشخصات نوع شاسی کوتاه (میلی متر): طول کلی (4500) ، عرض (1865) ، ارتفاع (1،650) ، فاصله بین محور (2،680)

SOURCE هیوندای موتور