هیوندای Hope On Wheels ابتکار آزمایش COVID-19 از یک میلیون آزمایش فعال در سراسر کشور عبور می کند

وی گفت: “ما از کار خستگی ناپذیر کارکنان مراقبت های بهداشتی در خط مقدم بیماری همه گیر که این نقطه عطف را ممکن ساخت ، سپاسگزاریم.” کوین ریلی، عضو هیئت مدیره هیوندای Hope On Wheels و رئیس جمهور اسکندریه هیوندای. “آزمایش کلید بازگشایی ایمن کشورمان است و ما مفتخریم که در این تلاش مداوم و حیاتی از شرکای خود حمایت می کنیم.”

از سال 1998 ، هیوندای Hope On Wheels بیشتر از این کمک مالی کرده است 172 میلیون دلار به تحقیقات سرطان کودکان در ماه ملی آگاهی از سرطان در دوران کودکی در ماه سپتامبر ، HHOW به 26 کمک هزینه تحقیقاتی جدید اعطا می کند 6 دلار8 میلیون به محققان بیمارستان های کودکان در سراسر کشور در پیگیری بی وقفه درمان های نجات دهنده زندگی.

برای اطلاعات بیشتر در مورد هیوندای Hope On Wheels ، لطفاً به اینجا مراجعه کنید HyundaiHopeOnWheels.org.

هیوندای امید روی چرخ
هیوندای Hope On Wheels® یک سازمان غیرانتفاعی 501 (c) (3) است که متعهد به یافتن درمانی برای سرطان دوران کودکی است. هیوندای Hope On Wheels که در سال 1998 راه اندازی شد ، کمک های مالی به م institutionsسسات واجد شرایط در سراسر کشور که به دنبال تحقیقات نجات دهنده زندگی و درمان های ابتکاری برای این بیماری هستند ، فراهم می کند. HHOW یکی از بزرگترین سرمایه گذاران غیرانتفاعی تحقیقات سرطان کودکان در کشور است و بودجه اولیه Hyundai Hope On Wheels از Hyundai Motor America و بیش از 820 فروشنده آمریکایی آن تأمین می شود. هیوندای Hope On Wheels از بدو تاسیس خود بیش از 172 میلیون دلار برای تحقیق در مورد سرطان در دوران کودکی به دنبال درمان کمک کرده است.

هیوندای موتور آمریکا
در هیوندای موتور آمریكا ، ما معتقدیم كه همه لیاقت بهتر را دارند. از نحوه طراحی و ساخت اتومبیل هایمان گرفته تا نحوه برخورد با افرادی که آنها را رانندگی می کنند ، بهتر کردن کارها در قلب هر کاری است که انجام می دهیم. تولید محصولات هیوندای از تکنولوژی ، تولید خودروها ، SUV ها و وسایل نقلیه الکتریکی و سلول سوختی با قدرت جایگزین توسط Hyundai Assurance پشتیبانی می شود – قول ما برای ایجاد تجربه بهتر برای مشتریان. وسایل نقلیه هیوندای از طریق بیش از 820 نمایندگی در سراسر کشور فروخته و سرویس می شوند و تقریباً نیمی از خودروهای فروخته شده در ایالات متحده در هیوندای موتور ساخت آلاباما ساخته می شوند. دفتر مرکزی هیوندای موتور آمریکا در است فواره دره ، کالیفرنیا، و زیرمجموعه شرکت هیوندای موتور کره است.

لطفا به وب سایت رسانه ما در مراجعه کنید www.HyundaiNews.com

هیوندای موتور امریکا روشن است توییتر | یوتیوب | فیس بوک | اینستاگرام

منبع هیوندای Hope On Wheels