وزیر گردشگری برنامه گردشگری آینده نگر را ارائه می دهد

باهاما برای فاز 3 برنامه آمادگی و بازیابی گردشگری آماده می شود 15 اکتبر

ناسا ، باهاما، 7 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – امروز در یک سخنرانی ملی ، دوشنبه 7 سپتامبر، وزیر گردشگری و هواپیمایی دیونیسیو دوآگیلار جزئیات بیشتری از برنامه آینده نگرانه بهبود و بازگشایی جزایر باهاما. داگیلار ضمن تأکید بر سلامتی و رفاه شهروندان ، ساکنان و بازدید کنندگان باهاما برجسته باقی بمانند

شروع 15 اکتبر، باهاما پیش از فصل شلوغ تعطیلات ، که شامل بازگشایی سواحل و هتل های بزرگ است ، وارد فاز 3 برنامه آمادگی و بازیابی گردشگری می شود.

از سال 1950 ، جهانگردی نقش اساسی در The باهاما اقتصاد ، بیش از 50٪ از تولید ناخالص داخلی کشور و 60٪ از اشتغال ملی را تشکیل می دهد. COVID-19 همه گیر تأثیر بی سابقه ای در جهانگردی جهانی و باهاما اقتصاد ، به ویژه پس از رکورد شکنی گردشگری در سال 2019 ، که این کشور از 7.2 میلیون بازدید کننده استقبال کرده است ، تأثیر خود را احساس کرده است. در برنامه آمادگی و بازیابی جامع گردشگری کشور ، یک استراتژی بازگشایی مرحله ای استراتژیک برای اطمینان از سطح راحتی باهاما مقصدی امن و سالم برای بازدیدکنندگان و ساکنان است.

بازگشایی مرحله ای
به عنوان بخشی از فاز 3 ، سواحل و هتل های بزرگ در همه جزایر بازگشایی می شوند. وزیر گردشگری و هواپیمایی دیونیسیو دوآگیلار اعلام کرد که همه مهمانان هتل باید یک تعطیلات در محل (VIP) 14 روزه را رعایت کنند ، که به مهمانان امکان دسترسی به کلیه امکانات ، از جمله هتل های اسپا هتل ، سالن های ورزشی ، بارها و موارد دیگر را می دهد. علاوه بر این ، فاز 3 همچنین شاهد بازگشایی جاذبه ها ، گشت و گذارها و تورهای تور است 1 نوامبر.

پیش از بازگشایی ، وزارت گردشگری و هواپیمایی باهاما در حال کار با شرکای هواپیمایی برای اطمینان از انتقال مستقیم هوا از بازارهای اصلی که منحنی آن صاف شده است. علاوه بر این ، تیم ارتباطی وزارت آماده است تا یک مبارزات چابک بازاریابی ، همراه با داستان سرایی معتبر و تهاجمی روابط عمومی و استراتژی های فروش ، متمایل به روند فعلی سفر ، مانند ترجیح برای تعطیلات نزدیک به خانه ، و همچنین گزینه هایی که می تواند انزوا و پیگیری در فضای باز

پس از انتقال ایمن به فاز 3 ، وزارت گردشگری و هواپیمایی باهاما به همراه وزارت بهداشت و سایر سازمان های دولتی تاریخ مناسبی را برای ورود به فاز 4 پیشنهاد می دهند که مربوط به بازگشایی فروشندگان ، انتخاب جاذبه ها ، کازینوها ، سفرهای دریایی و کشتی ها

شرایط ورود
اولویت اصلی وزارت گردشگری و هواپیمایی باهاما همچنان سلامت و ایمنی شهروندان ، ساکنان و بازدید کنندگان آن است. در تلاش برای جلوگیری از شیوع ویروس ، وزارتخانه به همکاری نزدیک با وزارت بهداشت برای ایجاد و ارزیابی پروتکل ها و جدول زمانی با توجه به آزمایش RT-PCR قبل از سفر ادامه می دهد.

تاثیر گذار، 1 سپتامبر 2020، دولت باهامی شرایط جدید ورود را اعلام کرد ، از جمله:

 • ویزای سلامت باهاما در دسترس در travel.gov.bs
 • اثبات آزمایش منفی COVID-19 RT-PCR بیش از پنج (5) روز قبل از ورود انجام نشده است
  • تنها متقاضیانی که نیازی به ارائه آزمون COVID-19 ندارند:
   • کودکان زیر ده سال (10)
   • خلبانان و خدمه ای که یک شب در The باهاما.
 • تجربه اجباری تعطیلات در محل (VIP) 14 روزه در هتل ، باشگاه خصوصی یا اقامتگاههای اجاره ای (مانند Airbnb) و همچنین در یک قایق خصوصی.

پیشنهاد می شود همه مسافران علاقه مند به بازدید از باهاما قبل از رزرو سفر ، شرایط لازم را که برای هر یک از اعضای حزب خود در Bahamas.com/travelupdates اعمال می شود ، بررسی کنید تا تعیین کنید که برای ورود به سیستم چه مراحلی باید برداشته شود. جزئیات بیشتر درباره آدرس وزیر و برنامه آمادگی و بازیابی گردشگری را نیز می توانید در Bahamas.com/travelupdates پیدا کنید.

س PRالات پرس
آنیتا جانسون-پتی
مدیر کل ، ارتباطات جهانی
وزارت گردشگری و هواپیمایی باهاما
[email protected]

منبع وزارت گردشگری و هواپیمایی باهاما