وسترن استار نسل جدید Tough را با All-New 49X معرفی می کند

گفت: “نمایندگی های ما ، تولید کنندگان تجهیزات کامیون و از همه مهمتر مشتریان ما ، به قابلیت اطمینان ، قابلیت اطمینان و مقاومت محکم کامیون های وسترن استار اعتماد می کنند.” دیوید کارسون، معاون ارشد رئیس ، بخش حرفه ای ، Daimler Trucks آمریکای شمالی. وسترن استار با 49X قول سخت ما را می دهد ، ضمن معرفی ویژگی های ایمنی بخش اول ، یک تجربه متمرکز بر اپراتور و راه حل های مناسبتر برای ساز و کار که باعث می شود مشاغل مشتریانمان به راحتی پیش برود. ”

هدف ساخته شده برای شروع سریع کار

کارسون خاطرنشان کرد: “یک کامیون حرفه ای ابزاری برای یک کار است.” “ما اساس 49X را مجدداً اندیشیده ایم تا راحت تر بتواند لباس خود را ایجاد کند ، دوام بیشتری داشته باشد ، بار بیشتری را بازگرداند و بهره وری را در محل کار بهبود بخشد.”

طراحی ورق تمیز Western Star 49X امکان صرفه جویی در وزن بیش از 350 پوند را در یک نوع مشابه در مقابل Western Star 4900 فعلی فراهم می کند و این صرفه جویی در وزن با یک قاب حرفه ای کاملاً جدید آغاز می شود. گزینه های راه آهن تک کانال در ضخامت های مختلف موجود است و دارای بهترین درجه قدرت RBM (مقاومت در برابر خم شدن لحظه ای) برای یک کانال تا 3.7 میلیون اینچ پوند است. – دوام و صرفه جویی در وزن بیشتر برای استحکام بیشتر ، تقویت کننده های قاب کانال C در دسترس هستند که به درجه RBM 5.4 میلیون اینچ پوند می رسند. گزینه های متعددی برای تقویت قاب جلو در ریل والد برای برنامه هایی که به تجهیزات نصب شده در جلو ، مانند یک گاوآهن نیاز دارند ، موجود است.

بسته بندی واضح پشت کابین برای 49X امکان راحتی راحت تر را با ویژگی هایی فراهم می کند که شامل: مخازن DEF نصب شده به جلو ؛ جعبه استاندارد باتری داخل کابین چندین مکان نصب مخزن هوا ؛ خشک کن هوا نصب شده در زیر کاپوت (SBA) یا زیر کابین (SFA) ، اندازه مخزن سوخت بهینه شده ؛ جمع و جور دیترویت سیستم پس از درمان؛ و پشته اگزوز دو عمودی عملکردی.

آماده مقابله با سخت ترین مشاغل

کارسون ادامه داد: “مشتریان ما به کامیون های وسترن استار بستگی دارند تا در برابر شرایط طاقت فرسا مقاومت کنند.” “برای مهندسی 49X با دوام و قابلیت اطمینان مورد نیاز مشتریان ، ما به سایت های شغلی آنها رفتیم – مناطق خیز غرب تگزاس، عملیات شخم زدن در نیوهمپشایر، و عملیات ورود به سیستم بریتیش کلمبیا. ما 49X را با ورودی آن مشتری ها تولید کردیم و سپس آن را در جاهایی که کار می کنند آزمایش کردیم تا اطمینان حاصل شود برای سخت ترین محیط آماده است. ”

کابین کاملاً جدید سری X به طور خاص برای کاربردهای حرفه ای طراحی شده است و ضمن ایجاد دوام طولانی مدت و راحتی اپراتور ، باعث صرفه جویی در وزن اضافی خودرو می شود.

بهینه سازی توپولوژی پیشرفته برای اطمینان از استحکام و مقاومت ، و تعیین محل مورد نیاز مواد اضافی در کابین آلومینیوم تقویت شده از فولاد استفاده شد. کار توسعه روی کابین گسترده ترین مورد در تاریخ وسترن استار بود و شامل چندین آزمایش خرد شدن کابین برای اطمینان از یکپارچگی کابین در صورت واژگونی بود. آزمایشات لرزاننده کامل خودرو 800000 مایل استفاده را برای آزمایش سیستم ابتکاری نصب کابین که از مقره های کابین حرفه ای سوار بر قایق سوار شده است برای پایداری مطلوب و کاهش خستگی به اپراتور و کابین ، تکرار می کند. این بزرگترین کابین این بخش است و 10-13 درصد فضای بیشتری نسبت به رقبا برای راحتی کافی اپراتور ارائه می دهد.

همه مدل های 49X دارای براق بیرونی تمام فلزی برای ظاهری برتر و ماندگاری طولانی مدت و فضای داخلی استاندارد با قرارهای مجلل از جمله لهجه فلزی هستند. یک بسته تزئینی حق بیمه اختیاری ، مواد ساخته شده بسیار غنی از جمله دانه های چوب و صندلی های بخیه الماس را به شما معرفی می کند. در همه مدل ها ، یک خط تار پیچیده مرکز فرماندهی راننده و صفحه B را در دید آسان اپراتور قرار می دهد. در صفحه B ، یک صفحه فلکس می تواند برای یک تبلت تنظیم شود یا برای 12 سوئیچ یا 10 گیگ اضافی پیکربندی شود. همراه با دسترسی سریع QuickFit که برای ارتباط تلفنی از راه دور یا سایر ادغام دستگاه طراحی شده است ، کنترل تجهیزات و دسترسی دستگاه در دسترس آسان برای اپراتور قرار می گیرد.

کاپوت 49X برای مقاومت در برابر ضربه و دوام برتر از کامپوزیت قالب گیری شده با استحکام بالا و سبک ساخته شده است. هود جدید از سیستم نوآورانه و ثبت اختراع ISO Tech Hood Suspension استفاده می کند که رفتاری مشابه سیستم تعلیق شوک پیچشی با فنر و دمپر دارد. این سیستم هنگام رانندگی در زمین های ناهموار ، لرزش های شاسی را جدا ، جذب و پراکنده می کند تا از کاپوت در برابر آسیب و ترک خوردگی محافظت کند.

مزیت دیترویت

زیر کاپوت ، 49X همه چیز جدید و آماده ارائه می دهد دیترویت DT12 حرفه ای انتقال دستی دستی. به عنوان DT12-V یا DT12-VX موجود است و دارای امتیاز GCWR 330،000 پوند است ، سری DT12 حرفه ای برای ارائه عملکرد و دوام در بیش از 35 میلیون مایل آزمایش تأیید شد و می تواند برای بزرگواران جفت شود دیترویت موتور یا اسب کار DD15 Gen 5 دیترویت موتور DD16 ، بزرگترین و قدرتمندترین موتور دیزلی موجود در بازار کامیون های سنگین آمریکای شمالی. هر دو موتور مجهز به خدمات تشخیصی از راه دور Detroit Connect Virtual Technician برای افزایش زمان و بهره وری هستند.

قابل ذکر است ، مجموعه انتقال های حرفه ای DT12 شامل قابلیت های جانبی PTO است که امکان انعطاف پذیری بیشتر و حالت های کاربردی کار منحصر به فرد و استراتژی های نقشه شیفت را برای انواع زمین فراهم می کند. حالت بدون راک به 49X اجازه می دهد تا خود را از شرایط گیر چرخ رها کند ، حالت آفرود امکان رانندگی نرم در زمین های شدید مانند ورود به سیستم جاده ها و معادن سنگ را فراهم می کند ، Power Launch که در هنگام محافظت از کلاچ و خط انتقال قدرت ، برخاست های قدرتمند را فراهم می کند و حالت Paver که به شما اجازه می دهد تا کامیون از حالت خنثی به سمت رانندگی حرکت کند بدون اینکه پدال ترمز را فشار دهید هنگام دور شدن.

بهترین ایمنی در کلاس 49X به لطف مجموعه سیستم های ایمنی Detroit Assurance امکان پذیر است که دارای پیشرفته ترین سیستم کاهش برخورد در بازار حرفه ای است. Detroit Assurance در 49X به کمک Side Guard Assist (SGA) ، Active Brake Assist 5 (ABA5) ، Tailgate Warning ، Adaptive Cruise Control (ACC) تا 0 مایل در ساعت ، هشدار خروج از خط ، ضبط ویدئو ، برف پاک کن اتوماتیک و چراغ های جلو و چراغ های جلو اتوماتیک ارائه می دهد.

با استفاده از SGA اختیاری ، فناوری رادار اشیا moving در حال حرکت و عابران پیاده را در سمت مسافر 49X تشخیص می دهد که ممکن است در غیر این صورت در نقطه کور اپراتور قرار بگیرند و آنها را با هشدارهای شنیداری و بصری هشدار می دهد ، فناوری تغییر بازی را برای ایمنی در محل کار یا محل کار ارائه می دهد راه وجود دارد

ABA5 فاصله و سرعت را با اجسام متحرک و ثابت در مسیر رانندگی 49X تشخیص داده و تعیین می کند که آیا اخطار یا ترمز خودکار لازم است. ABA5 با Detroit Assurance تنها سیستم موجود در بازار است که با سرعت 5 مایل در ساعت کار می کند و آن را برای مکان های شلوغ و مناطق شلوغ شهری ایده آل می کند. همچنین عابران پیاده در حال حرکت را که از مسیر کامیون عبور می کنند ، تشخیص داده و در صورت عدم واکنش اپراتور ، از ترمز استفاده می کنند.

محافظت از مهمترین داراییهای سایت شغلی

“ستاره های واقعی هر سایت شغلی مردان و زنانی هستند که در آن کار می کنند ، به همین دلیل Western Star 49X مهندسی شده است تا بهترین ایمنی را در کلاس با دیترویتکارون گفت: “ورود و خروج راحت تر برای کاهش آسیب در محل کار و بهترین دید در کلاس نه تنها برای اپراتور بلکه برای تمام خدمه نیز سودمند است.”

با لغزش ، مسافرت و سقوط به عنوان دومین نوع متداول آسیب دیدگی در محل کار ، و با کاربردهایی مانند میکسر بتن که در آن یک اپراتور ممکن است پنج بار بار با یک تغییر ذهن وارد و از کامیون خارج شود ، ورود و خروج ارگونومیک طراحی شده توسط Western Star برای 49X. زاویه های باز شدن درب 70 درجه ، پنج پایه نگهدارنده دست و پله های پله ای که به اندازه نیم اینچ بزرگتر شده و به صورت پلکانی ساخته شده به ورود و خروج ایمن تر از کابین کمک می کند. این پله ها نزدیکتر به زمین شروع می شوند و از کوه آتشفشان برای پایه های مطمئن با کشش بالا ، پاکسازی انگشتان پا و گل و خاک و بقایای آن استفاده می کنند.

49X بهترین دید در کلاس از یک کاپوت شیب دار است که توسط ریل های قاب خرد شده ، موقعیت موتور پایین تر و فیلتراسیون هوای زیر موتور ، شیشه جلو اتوماتیک یک پارچه 28 تایی بزرگتر و یک شیشه عقب سه تکه اختیاری ارائه می شود که 77 درصد بزرگتر در برابر 4900 است. Borofloat اختیاری® شیشه در شیشه جلو و پلی کربنات اختیاری در شیشه های عقب مقاومت در برابر ضایعات را ایجاد می کند. یک سیستم آینه نوار C دارای آینه های نصب شده بر روی درب است که اثرات شاسی و لرزش موتور را کاهش می دهد تا آنها را در برنامه های آفرود یا سنگفرش که دید توسط اپراتور برای قسمت عقب کامیون بسیار مهم است پایدار و قابل استفاده نگه دارد. .

49X همچنین دارای یک سیستم چراغ جلو دو مرحله ای LED است که دارای یک شبکه گرمایشی چاپ شده داخلی و سنسور دمای هوای محیط است که می تواند در کمتر از ده دقیقه در 40 درجه زیر صفر سه میلی متر یخ را ذوب کند یا از طریق تراکم در محیط های گرم و مرطوب بسوزد. . سیستم چراغ جلو 49X همراه با الگوی نوری 45 درجه ، چراغ صاف و یکنواختی را فراهم می کند که به مدت طولانی و گسترده می درخشد تا دید و ایمنی در جاده یا محل کار را بهبود بخشد.

کارسون گفت: “هدف اصلی ما تحویل کامیونی بود که به نفع خطوط پایین مشتری ما باشد.” “ما از شرایطی که مشتریان ما در آن کار می کنند ، می دانیم ، چالش های عملکرد آنها را می دانیم و می دانیم که بهره وری در سایت بیشترین اهمیت را دارد. به همین دلیل 49X کاملا جدید برای دوام ، ایمنی و حداکثر زمان مصرف ساخته شده است – و برای مشتریان ما. “

برای سفارش موجود است

Western Star 49X کاملاً جدید برای سفارش در زمستان در دسترس است و اولین تحویل ها از اوایل سال 2021 آغاز می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد 49X و کیت کامل رسانه ، به daimler-trucksnorthamerica.com/49x مراجعه کنید

درباره وسترن استار

ستاره غربی ، دفتر مرکزی آن در پورتلند ، اوره، کامیون های سخت سفارشی برای برنامه های بزرگراهی و حرفه ای تولید می کند. وسترن استار یک شرکت تابعه از Daimler Trucks آمریکای شمالی است. Daimler Trucks آمریکای شمالی خودروهای کلاس 5-8 را تولید و به بازار عرضه می کند و یک شرکت دایملر ، پیشروترین تولید کننده خودروهای تجاری در جهان است.

در باره دیترویت

دیترویت یک راه حل مشاغل حمل و نقل تک منبعه است که موتورهای دیزلی میان برد و سنگین ، سیستم انتقال قدرت ، محورها ، سیستم های ایمنی و خدمات وسایل نقلیه متصل را برای بازارهای تجاری بزرگراه و حرفه ای ارائه می دهد. دیترویت محصولات از طریق شبکه ای از صدها مکان در فروخته و سرویس می شوند آمریکای شمالی. برای اطلاعات بیشتر یا یافتن نزدیکترین دیترویت مکان ، به DemandDetroit.com مراجعه کنید. دیترویت مارکی از شرکت Detroit Diesel Corporation ، یکی از شرکت های تابعه Daimler Trucks آمریکای شمالی است.

درباره Daimler Trucks آمریکای شمالی

Daimler Trucks آمریکای شمالی ، دفتر مرکزی آن در پورتلند، اورگان، پیشروترین تولید کننده کامیون های سنگین در است آمریکای شمالی. Daimler Trucks آمریکای شمالی وسایل نقلیه تجاری را با پلاک های نام Freightliner ، Western Star و Thomas Built Buses تولید و به بازار عرضه می کند. Daimler Trucks آمریکای شمالی یک شرکت دایملر ، پیشروترین تولید کننده خودروهای تجاری در جهان است.

مخاطب: [email protected]

SOURCE Daimler Trucks North America LLC