پارک تجارت شیکاگو در میان شیوع بیماری و فرصت های اقتصادی رونمایی می کند

استاد برنامه ریزی شده 164 میلیون دلار این دانشگاه شامل تقریباً 200 هکتار و 2.3 میلیون فوت مربع فضای تولید ، مونتاژ و تدارکات سبک است که در حال حاضر از 500 شغل ساختمانی سالانه و تا 1400 شغل دائمی در زمان ساخت کامل پشتیبانی می کند. این پروژه مکمل پارک تأمین کننده 155 جریب مجاور NorthPoint خواهد بود که به کارخانه مونتاژ خیابان Torrence Avenue در نزدیکی شرکت Ford Motor خدمت می کند ، در مجموع نزدیک به چهار میلیون فوت مربع و ایجاد بزرگترین پارک صنعتی در شهر.

این مکان تاریخی برای اولین بار در سال 1901 توسط جمهوری استیل اشغال شد ، اما نزدیک به 20 سال خالی مانده است.

شیکاگو Alderwoman گفت: “پارک تجاری شیکاگو یک موتور اقتصادی و تولیدکننده مشاغل است که چراغ امیدواری جنوب شرقی در طول زمانی است که شیکاگوها به عنوان مشاغل و فرصت های خوب پرداخت می کنند در حالی که ما با اثرات انسانی و اقتصادی همه گیر جهانی مبارزه می کنیم.” سوزان سدلووسکی گارزا (10هفتم بخش) “تبدیل یک یادگار متروکه به یک قطب پیشرفته صنعتی به معنای آغاز دوره جدیدی از استخدام در سمت جنوب شرقی است که همچنان مزایای خود را ارائه می دهد.”

“شایسته است که یک پارک تجاری شیکاگو که نمایانگر چشم انداز 21 استخیابان صنعت قرن جایگزین جمهوری پرقدرت جمهوری استیل می شود که شیکاگو لند را به یک غول صنعتی جهانی تبدیل کرد. ” رابین کلی (2دوم منطقه) گفت. “من امیدوارم که این توسعه نوآورانه صنعتی گامی دیگر به سوی تجدید حیات اقتصادی در Southland باشد. من همچنین از پایبندی NorthPoint به عدالت اقتصادی ، که توسط تعهد آنها در ایجاد فرصت های شغلی برای ساکنان محلی نشان داده شده ، من را تشویق می کند.”

نماینده ایالت گفت: “این سرزمین که برای دهه ها سست شده است ، دیگر نمادی از زوال نیست ، بلکه یک احیای اقتصادی است که بسیار فراتر از این 200 هکتار گسترش می یابد.” مارکوس ایوانز (33rd ناحیه). “NorthPoint برای استخدام نیروی کار بسیار ماهر با مشاغل پردرآمد با نیروی کار سازمان یافته همکاری کرده و از الزامات نیروی کار که نشان دهنده تنوع جامعه است ، فراتر رفته است.”

NorthPoint برای اطمینان از فرصت های کارفرمایان محلی ، پیمانکاران فرعی و ساکنان از نزدیک با Alderwoman Garza و سازمان های جامعه همکاری کرد. یک توافق نامه کار مشترک پروژه با اتحادیه های محلی مورد مذاکره قرار گرفت و نمایشگاه کارآموزی جامعه برگزار شد تا ساکنان مسیر حرفه ای در حرفه را فراهم کنند. NorthPoint همچنین با شهر شیکاگو برای اجرای برنامه های مشارکت WBE / MBE که به ترتیب از اهداف شهر 6 درصد و 26 درصد فراتر رفته و فرصت های بیشتری را برای شیکاگومبتنی بر زنان و مشاغل متعلق به اقلیت ها.

“NorthPoint معتقد است شیکاگو، ایالت ایلینوی، مردم و جوامع آن ، “گفت: بنیانگذار و مدیرعامل NorthPoint ناتانیل هاگدورن. “هنگامی که این پروژه را شروع کردیم ، شاهد پتانسیل شهر و جنوب شرقی بودیم. پارک تجارت شیکاگو بهترین پروژه ها را در پروژه های خصوصی و خصوصی نشان می دهد و ارزش آنچه را که می توانیم با همکاری مشترک به دست آوریم نشان می دهد.”

هاگدورن افزود: “ماموریت ما مشارکت ، ساخت و مدیریت مراکز اشتغال به روشهایی است که هم پاسخگوی نیازهای جامعه باشد و هم برای مستاجر با کیفیت جذاب باشد.” “این فرمول برد-برد مشاغل با کیفیت ایجاد می کند ، به ثبات اقتصاد محلی کمک می کند و به نفع کل جامعه است.”

NorthPoint اخیراً اولین ساختمان از پنج ساختمان جدید صنعتی در دانشگاه را به اتمام رسانده است – ساخت 360،000 فوت مربع ، 32 هکتار در 12144 S. Avenue O. این ساختمان یکی از پنج سازه با حداکثر 1.1 میلیون فوت مربع است که پیش بینی می شود فورد در حال اجاره اولین ساختمان است که برای حمایت از کارخانه نزدیک خود استفاده می شود.

“فورد به عنوان بزرگترین تولید کننده اتومبیل در آمریکا ، به سابقه تقریباً 100 ساله خود در تولید خودرو افتخار می کند شهر شیکاگو، “گفت تونی رینهارت، مدیر منطقه ای امور جامعه و دولت در فورد. تعهد مستمر فورد به شهر شیکاگو با سرمایه گذاری میلیارد دلاری اخیر ما در کارخانه های شیکاگولند و این واقعیت که ما برخی از شاخص ترین وسایل نقلیه آمریکایی خود را تولید می کنیم ، از جمله فورد اکسپلورر و لینکلن آویاتور ، در سمت جنوبی این امر مشهود است. “

درباره NorthPoint:
NorthPoint ده ها پارک تجاری و توسعه و تدارکات و تولید را در سراسر ایالات متحده با مستاجرانی مانند Adidas ، Caterpillar ، Chewy.com ، Ford ، GM ، Home Depot ، Patagonia ، Staples و Ulta احداث ، مالک و مدیریت می کند. NorthPoint بیش از سرمایه گذاری کرده است 250 میلیون دلار که در ایلینوی از سال 2017 به بعد 7 میلیارد دلار در سراسر کشور از سال 2012. علاوه بر پارک تجارت شیکاگو ، NorthPoint در حال حاضر با همکاری می کند شهر ژولیت در قطب جهانی تدارکات قطب نما ، a 2.1 میلیارد دلار محوطه انبار ، توزیع و تولید نور. همچنین در حال توسعه 600 هکتار است ، 312 میلیون دلار انبار و مرکز تدارکات در ساحل Pontoon ، IL. NorthPoint همچنین دارای چهار پروژه Beyond Self Storage در است ایلینوی (ویلوبروک، دس پلین، ناپرویل، و ارتفاعات آرلینگتون) و دفتر مرکزی را در داونرز گراو.

منبع توسعه NorthPoint