پذیرش رو به رشد وسایل نقلیه الکتریکی برای تقویت رشد بازار ترانسفورماتور حالت جامد جهانی تا سال 2027

نیویورک، 2 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – Research Dive گزارش جدیدی را با عنوان “بازار ترانسفورماتور حالت جامد (SST) بر اساس محصول (حالت جامد توزیع ، حالت جامد قدرت ، حالت جامد کششی) ، کاربرد (ایستگاه های شارژ خودروهای الکتریکی ، نیروگاه) به پیشنهاد خود اضافه کرده است. شبکه ، لوکوموتیوهای کششی ، تولید برق جایگزین) ، تحلیل منطقه ای (آمریکای شمالی، اروپا، آسیا و اقیانوسیه، LAMEA): تجزیه و تحلیل فرصت جهانی و پیش بینی صنعت ، 2020-2027 “

بازار جهانی ترانسفورماتور حالت جامد را به خود اختصاص داد 176.0 میلیون دلار آمریکا در سال 2019 و پیش بینی می شود تا حداکثر برسد هزار و 246 میلیون و 400 هزار دلار تا سال 2027 ، CAGR 26.0٪ از سال 2020 تا 2027 را نشان می دهد.

گزارش نمونه را بارگیری کنید [75 pages] بازار ترانسفورماتور حالت جامد در https://www.researchdive.com/download-sample/350

پویایی بازار

پذیرش رو به رشد سیستم های پیشرفته SST در ایستگاه های تولید انرژی تجدید پذیر و خودروی الکتریکی عامل مهمی است که انتظار می رود رشد بازار ترانسفورماتور حالت جامد جهانی را در طی دوره پیش بینی کند. علاوه بر این ، مزایای بیشمار سیستم های SST مانند ظرفیت تشدید بار بالاتر ، موثرترین در مدیریت انرژی ، جریان دو طرفه برق و غیره ، عامل دیگری است که برای تقویت رشد بازار تا سال 2027 پیش بینی شده است. علاوه بر این ، روند رو به رشد به سمت استفاده از الکتریکی وسیله نقلیه (EV) و ابتکارات مطلوب دولت برای حمایت از صنعت EV احتمالاً فرصتهای سودآور رشد را در بازار SST ایجاد می کند. با این حال ، انتظار می رود هزینه های بالای سرمایه گذاری در مرحله اولیه تولید SST ها تهدید بزرگی برای رشد بازار در آینده باشد.

تأثیر COVID-19 بر صنعت

بحران COVID-19 به دلیل در دسترس نبودن مواد اولیه در همه گیر برای تولید تجهیزات الکتریکی ، بر بازار جهانی ترانسفورماتور حالت جامد تأثیر منفی گذاشته است. علاوه بر این ، حمل و نقل تجهیزات و محصولات نهایی به شدت انجام شده است ، که تخمین زده می شود بر بازار ترانسفورماتور حالت جامد تأثیر منفی بگذارد. با این وجود ، بازیگران مهم بازار چندین استراتژی رشد تجاری را برای حفظ بیماری همه گیر اجرا می کنند.

دانلود تجزیه و تحلیل تأثیر COVID-19 در بازار ترانسفورماتور حالت جامد (SST)

یافته های اصلی بخش بازار:

بازار جهانی ترانسفورماتور حالت جامد بر اساس محصول ، کاربرد و منطقه تقسیم شده است.

در میان محصول ، برآورد می شود که بخش حالت جامد قدرت تا سال 2027 اندازه قابل توجهی از بازار را داشته باشد ، به دلیل استفاده گسترده از SST های قدرت برای چندین برنامه ترانسفورماتور مانند سیستم های توزیع ، تبدیل ولتاژ و غیره.

در بین برنامه ها ، پیش بینی می شود که بخش تولید جایگزین برق در طول دوره پیش بینی با توجه به استفاده گسترده از سیستم های SST برای کاربردهای تولید برق جایگزین ، با سرعت قابل توجهی رشد کند.

منطقه ای ، اروپا پیش بینی می شود به دلیل افزایش مصرف برق در کشورهای مهم اروپایی ، تا سال 2027 نقش غالب در بازار جهانی SST را داشته باشد.

برترین بازیکنان اصلی صنعت ترانسفورماتور جامد استات

بازیگران اصلی فعال در بازار ترانسفورماتور حالت جامد جهانی شامل

 1. ایتون
 2. اشنایدر الکتریک
 3. MASCHINENFABRIK REINHAUSEN GMBH
 4. زیمنس
 5. Varentec ، شرکت
 6. GRIDBRIDGE
 7. ABB
 8. شرکت جنرال الکتریک
 9. شرکت میتسوبیشی الکتریک.

این بازیگران بازار چندین استراتژی رشد مانند مشارکت و همکاری ، فعالیت های تحقیق و توسعه و راه اندازی خدمات محصولات جدید را تقویت می کنند تا موقعیت خود را در بازار جهانی تقویت کنند.

این گزارش جنبه های مختلفی مانند عملکرد مالی ، تجزیه و تحلیل SWOT ، حرکات و تحولات استراتژیک اخیر و سبد محصولات همه این بازیگران اصلی را که در بازار جهانی فعالیت می کنند ، خلاصه می کند. گزارش خلاصه استراتژی های توسعه شرکت های برتر را بارگیری کنید [75 pages]

اطلاعات بیشتر در مورد ترانسفورماتور حالت جامد:

ترانسفورماتور حالت جامد: جایگزینی موثر برای ترانسفورماتورهای سنتی

بازار جهانی ترانسفورماتور حالت جامد به دلیل راه اندازی محصولات پیشرفته تا سال 2027 رشد چشمگیری خواهد داشت

گزارش های مشابه:

 1. بازار باتری های فلزی هوا: تجزیه و تحلیل فرصت جهانی و پیش بینی صنعت ، 2020-2020 – گزارش نمونه را بارگیری کنید
 2. بازار باتری های آلومینیومی هوا: تجزیه و تحلیل فرصت جهانی و پیش بینی صنعت ، 2019-2026 – گزارش نمونه را بارگیری کنید

درباره Research Dive

Research Dive یک شرکت تحقیقاتی در بازار است که در آن واقع شده است پونا ، هند. این شرکت با حفظ یکپارچگی و اصالت خدمات ، خدماتی را ارائه می دهد که صرفاً براساس مدل داده انحصاری آن ساخته شده اند و مجبور به استفاده از روش تحقیق 360 درجه هستند ، که تجزیه و تحلیل جامع و دقیق را تضمین می کند. این شرکت با دسترسی بی سابقه به چندین منبع داده پولی ، تیم محققان خبره و اخلاق سختگیرانه کار ، بینش هایی را ارائه می دهد که بسیار دقیق و قابل اعتماد هستند. موشکافی تحقیقاتی با موشکافی در مورد انتشار اخبار مرتبط ، نشریات دولتی ، دهه ها تجارت اطلاعاتی و مقالات فنی و سفید ، خدمات مورد نیاز را به خوبی به مشتریان خود در بازه زمانی لازم ارائه می دهد. تخصص آن در بررسی بازارهای مختلف ، هدف قرار دادن عوامل اصلی رانندگی آن و لکه گیری موانع تهدیدآمیز است. به طور کامل ، این شرکت همچنین یک همکاری بی نظیر با علاقه مندان به صنعت بزرگ دارد که تحقیقات بیشتری را در اختیار شما قرار می دهد.

مخاطب:
آقای. ابیشک پالیوال
شیرجه تحقیق
30 دیوار خیابان 8 طبقه ، نیویورک نیویورک 10005
(P) + 91- (788) -802-9103 (هند)
+ 1- (917) -444-1262 (ایالات متحده)
تلفن رایگان: 1-888-961-4454
پست الکترونیک: [email protected]
وب سایت: https://www.researchdive.com
وبلاگ: https://www.researchdive.com/blog/
LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/research-dive/
توییتر: https://twitter.com/ResearchDive
فیس بوک: https://www.facebook.com/Research-Dive-1385542314927521

SOURCE Research Dive