پلاستیک ها nuevo grado de DURANEX (R) PBT را با مقاومت در برابر مقاومت در برابر فشار و التهاب دارویی معرفی می کنند

توکیو، 17 سپتامبر سال 2020 / PRNewswire / – پلی پلاستیک El Grupo در لنزادو و در درجه دوم رزینا DURANEX (R) در teftftalato de polibutileno (PBT) ، مقامات مهم و مهم در مقاومت در برابر یک قانون مخفی برای انتخاب گزینه های مختلف de aplicaciones DURANEX (R) 201HR یکی از بهترین گزینه های ساخت و ساز است که در لارو پلازو دایره ای از پیازها و برجسته ترین نفوذ DURANEX (R) PBT و اتومبیل های لوکس مرسدس ارائه می شود.

(تصویر: https://kyodonewsprwire.jp/prwfile/release/M100475/202009074010/_prw_PI1fl_8afPigC9.jpg)

DURANEX (R) 201HR از نظر مقاومت در برابر مقاومت در برابر مقاومت در برابر مواد مخدر ، ایجاد مشکل در ساختارهای مولکولی رزین های لاستیکی ، ساخت و سازهای ممتاز و پیشرفته در مراکز ساخت و سازهای PBT مناسب است. ایده آل برای استفاده در محیط در سطح بالایی از رطوبت ، DURANEX (R) 201HR افزایش دهنده قیمت ویدئو و تا حد زیادی متفاوت از محصولات است. ایده ویژه ای برای تاسیسات اتومبیل در محیط های عملیاتی است.

DURANEX (R) 201HR مکمل سری LT DURANEX (R) از پلاستیک ، با توجه به اهمیت مقاومت در برابر مقاومت در برابر گزینه های انتخابی الکتریکی و آلومینیوم ، در مورد رزینا و پیشنهادات مربوط به انتخاب تنش در بازار Su rendimiento incluso supera el de la resina de sulfuro de polifenileno (PPS) ، conocida como una de las mejores resinas en مقاومت در برابر الكوك ترميكو.

La Serie DURANEX (R) LT تسهیلات ساخت و ساز و تعهد شما در برابر مقاومت می تواند بسیار برتر باشد و آزاد شود ، آزاد شود و از بالاترین حد مجاز استفاده شود و از این طریق بتواند از این محصول استفاده کند. Estos grados también se pueden usar en una gran variedad de piezas para las cuales la resina Conventional de PBT no era una opción. La Serie DURANEX (R) LT برای مواد مورد نیاز برای استفاده در مدارهای انرژی ، مبدل های DC / DC ، سیستم های EPS موتور و سیستم های مجانی برای استفاده در مدارس مورد استفاده قرار می گیرد.

DURANEX (R) LT530HR با رزینا llena de vidrio al 30٪ mientras la LT530FR is un grado lleno de vidrio al 30٪ que ofreence resistencia al fuego.

بازدید: https://www.polyplastics.com/fa/product/lines/pbt_long-term/index.html

Acerca de Polyplastics

شرکت پلی پلاستیک ، آموزشی ویبولیتین در دنیای مجاز و در زمینه تولید محصولات راه حل های جدید مهندسی تولید می شود. Su cartera de productos abarca polioximetileno (POM) ، tereftalato de polibutileno (PBT) ، sulfuro de polifenileno (PPS) ، polímero de cristal líquido (LCP) ، tereftalato de polietileno reforzado con fibra de vidrio poli (pf) (COC) La empresa tiene la شهردار مشارکت در معاملات جهانی POM و LCP. در 50 سال تجربه تجارب ، امپراطوری است که به رسمیت شناخته می شود و در سطح بین المللی قرمز مورد بررسی قرار می گیرد و تحقیق می کند (I + D) ، تولید و بازرگانی ، تولید راه حل های ممتاز برای بازارهای جهانی و پزشکی.

DURANEX (R) با ثبت نام Polyplastics Co.، Ltd. en Japón y otros paises.

شرکت پلاستیک FUENTE ، آموزشی ویبولیتین

لینک های مربوطه

https://www.polyplastics.com

SOURCE Polyplastics Co. ، Ltd.