پنج کشتی خطوط هلند آمریکا برای سفر در اروپا از گرینلند تا یونان در سال 2021 آماده شده اند

دو کشتی کلاس Pinnacle و زاندام‘Voyage of the Vikings’ این فصل را برجسته می کند

سیاتل، 10 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – از گرینلند به یونان و ایسلند به اسرائيل، پنج کشتی هلند امریكا لاین قرار است كالیدوسكوپ فرهنگی را مورد بررسی قرار دهند اروپا در سال 2021 مجموعه کشتی های تجاری این برند که از حوض عبور می کنند شامل می شود روتردام، که قرار است در اوج تابستان برای اولین بار ارائه شود اروپا فصل پیوستن به پرچمدار جدید ناوگان خواهد بود Nieuw Statendam، وستردام و زویدردام، قرار دادن دو کشتی کلاس Pinnacle در منطقه. زاندام سر به اروپا در برنامه سفر معروف “سفر وایکینگ ها” در ماه جولای.

از آوریل تا نوامبر ، پنج کشتی برنامه های سفر از هفت تا 35 روز و همچنین سفرهای جمع کننده طولانی تر تا 29 روز را ارائه می دهند. علاوه بر عبور از اقیانوس اطلس بین فورت لودردیل ، فلوریدا، و اروپا، کشتی ها از بالتیک، جزایر انگلیس ، رودخانه های فرانسه و اسپانیا ، شبه جزیره ایبریا ، مدیترانه و اروپای شمالی شامل گرینلند، ایسلند، نروژ و کیپ شمالی.

وی گفت: “میهمانان ما به اندازه ما از سفر دریایی دلتنگ هستند و هرچه به انجام بهترین کارها نزدیک می شویم ، می خواهیم همه در برنامه ریزی سفرهای اروپایی خود با ما برای تابستان سال آینده احساس اطمینان کنند.” گاس آنتورچا، رئیس جمهور Holland America Line. “در هلند آمریكا لاین ، ما جامعه ای از علاقه مندان به عشق ورزی هستیم. برای هر كسی كه می خواهد به آنجا مراجعه كند اروپا تابستان سال آینده و واقعاً با فرهنگهای مختلف ارتباط برقرار می کند ، Holland America Line متنوع ترین مجموعه برنامه های سفر را که کل منطقه را در بر می گیرد ، گردآوری کرده است. “

گزینه های عزیمت شامل می شود آمستردام ، هلند؛ آتن (پیرایوس) ، یونان؛ بارسلونا، اسپانیا؛ و Civitavecchia (رم) و ونیز ، ایتالیا. سفر دریایی “Voyage of the Vikings” از آنجا رفت و برگشت بوستون، ماساچوست، با یک بخش رفتن از روتردام ، هلند.

برای تجربه های عمیق تر در برخی از مهمانان اروپا محبوب ترین شهرها ، ویژگی های سفرهای دریایی را انتخاب کنید تماس های شبانه در استانبول، ترکیه؛ ریکیاویک ، ایسلند؛ پیرایوس (آتن) و رودس ، یونان؛ روتردام ، هلند؛ سن پترزبورگ ، روسیه؛ والتا ، مالت؛ و ونیز ، ایتالیا.

بسیاری از سفرهای دریایی را می توان از 14 تا 29 روز به سفرهای کالکتور افزایش داد ، و نهایتاً اکتشافات اروپا را ارائه می دهد. این سفرهای طولانی تر که با مهارت انجام می شود ، سفرهای تکرار نشدنی و پشت سر هم را با هم ترکیب می کند و به مهمانان این امکان را می دهد که از بنادر بیشتری بازدید کنند و وقت بیشتری را برای کشف قرن ها هنر ، تاریخ و فرهنگ صرف کنند.

روتردام فصل دوشیزگی را در می گذراند اروپای شمالی
روتردام سفر هفت روزه Premiere Voyage از ونیز به رم بر 1 آگوست 2021، و سپس به یک فصل منتقل می شود اروپای شمالی سفرهای دریایی رفت و برگشت از آمستردام. از ماه اکتبر ، این کشتی سه سفر هفت روزه را به شما ارائه می دهد نروژ، یک 14 روزه بالتیک سفر دریایی و یک روز 14 روزه نروژ، ایسلند و جزایر انگلیس یک گذرگاه از طریق اقیانوس اطلس مراسم افتتاحیه کشتی را کامل می کند اروپا با یک سفر 14 روزه از آمستردام به فورت لودردیل.

Nieuw Statendam سفرهای دریایی به اروپای شمالی و مدیترانه
بعلاوه روتردام، Nieuw Statendam سر به اروپای شمالی در سال 2021. این کشتی سفرهای هفت روزه را بصورت رفت و برگشت از آمستردام تا اوت ، همراه با یک سفر دریایی 14 روزه Voyage of the Midnight Sun – قرار دادن دو کشتی کلاس Pinnacle در اروپای شمالی همزمان. بعلاوه نروژ، Nieuw Statendam به کشتی می رود بالتیک و جزایر شمالی از جمله ایرلند، انگلیس و ایسلند در برنامه های سفر 14 روزه.

به دنبال زمان خود در اروپای شمالی، Nieuw Statendam از Civitavecchia به مسیر مدیترانه و کروز رفت و برگشت (رم) در برنامه های سفر 10 روزه به قسمت غربی منطقه. این کشتی همچنین سفرهای دریایی هفت ، نه و 12 روزه در Med ارائه می دهد.

‘Voyage of the Vikings’ به راه می افتد زاندام
مشهور “سفر از وایکینگ ها” که مسیر کاوشگران باستان را ردیابی می کند در سال 2021 بازگشت می کند. سفر 35 روزه ، عزیمت 17 جولای، سفر دریایی به صورت رفت و برگشت از بوستون بر زاندام. سفر سفر حماسی در بنادر ایالات متحده ، کانادا، گرینلند، ایسلند، نروژ، هلند، ایرلند شمالی و ایرلند، بازدید از آن را آسان می کند اروپا بدون سفر هوایی بین المللی. دو بخش کوتاه تر از بوستون به روتردام (16 روز) یا از روتردام به بوستون (19 روز) موجود است.

دو کشتی در سال 2021 فصول کامل مدیترانه را ارائه می دهند
هلند خط در حال قرار دادن دو کشتی به طور تمام وقت برای مد در مدیترانه است. برنامه 2021 توسط مجری خواهد شد وستردام و زویدردام قایقرانی ترکیبی از سفرهای دریایی 11 و 12 روزه طولانی تر از Civitavecchia ، ونیز، بارسلونا و آتن. کشتی ها از بنادر معروف مانند بازدید خواهند کرد استانبول؛ میکونوس ، یونان؛ و مونت کارلو ، موناکو؛ همراه با جواهرات لیست سطل مانند کوپر ، اسلوونی؛ لیماسول ، قبرس؛ و ریجکا ، کرواسی.

بسیاری از برنامه های سفر یک شبانه روز دارند ونیز یا آتن در آغاز یا پایان سفر دریایی ، بنابراین مهمانان فرصت بیشتری برای تجربه همه شهرهای ارائه شده دارند.

از آوریل تا اکتبر ، وستردام ارائه می دهد یک فصل گسترده از سفرهای دریایی مدیترانه ای 12 روزه از ونیز یا بین ونیز و آتن یا بارسلونا. دو سفر هفت روزه با سفرهای شنبه در ماه جولای به صورت هفتگی ارائه می شوند یونان و بوقلمون ماجراهای ، در حالی که یک سفر رفت و برگشت 12 روزه “مقدس و سرزمین های باستان” از ونیز در ماه مه نمودار برای یک دوره حیفا (تلآویو) و اشدود (اورشلیم) ، اسرائيل.

زویدردامفصل کامل مدیترانه ای همچنین شامل سفرهای دریایی رفت و برگشت از ونیز یا بین ونیز و آتن یا بارسلونا. این کشتی در سفرهای 12 روزه دریای آدریاتیک ، شرق و غرب مد و جزایر یونان را جستجو می کند.

برنامه نویسی EXC فرهنگ های اروپایی را به همراه دارد
در طول سفرها ، برنامه نویسی EXC به ارمغان می آورد اروپا سنت های محلی متنوع ، سلیقه های آشپزی و تجارب فرهنگی در زندگی. میهمانانی که می خواهند در مورد کشورها بیشتر بدانند می توانند در یک سخنرانی EXC شرکت کنند یا به تظاهرات آشپزی بندر به میز ، کلاس آشپزی یا کلاس میکسولوژی مضمون شامل کرایه محلی بروند. اتاق ناهار خوری اصلی و لیدو مارکت طعم و مزه های نمایشگاه را به نمایش می گذارد اروپا با ظروف مخصوص.

اکنون صرفه جویی کنید ، بعداً سفر دریایی انجام دهید: فروش آن را تمام کنید
برای مدت زمان محدود ، میهمانانی که سفرهای دریایی 2021 در اروپا را با آنها رزرو می کنند 30 سپتامبر 2020، می تواند حداکثر دریافت کند 2300 دلار در امکانات رفاهی ، از جمله بسته نوشیدنی Signature Beverage ، پاداش های رایگان ، بسته غذا خوردن Signature رایگان و 50٪ کاهش ودیعه ، به علاوه WiFi رایگان برای سوئیت ها.

سفرهای پیش ساحلی پیش خرید و صرفه جویی در 20٪
میهمانانی که رزرو سفر دریایی خود در سال 2021 را انجام می دهند ، می توانند از 20٪ تخفیف در تورهای ساحلی در صورت پیش خرید استفاده کنند 23 سپتامبر 2020. با صدها تور انتخاب ، مهمانان می توانند راهی مناسب برای تجربه یک بندر پیدا کنند ، چه یک شب اختصاصی در هرمیتاژ باشد سنت پترزبورگ، بازدید از ریکیاویک مرداب آبی مشهور یا شاهد مناظر مرموز بزرگراه غول پیکر در بلفاست.

برای کسب اطلاعات بیشتر ، با یک مشاور سفر تماس بگیرید ، با شماره 1-877-SAIL-HAL (1-877-724-5425) تماس بگیرید یا از hollandamerica.com بازدید کنید.

Holland Holland Line را در پیدا کنید توییتر، فیس بوک و وبلاگ هلند آمریکا. از طریق صفحه اصلی در hollandamerica.com به همه رسانه های اجتماعی دسترسی پیدا کنید.

درباره Holland Holland Line [a division of Carnival Corporation and plc (NYSE:  CCL and CUK)]
هلند خط آمریکا از سال 1873 در حال کاوش در جهان است و اولین خط مسافرتی بود که ماجراهایی را برای آن ارائه داد آلاسکا و یوکان بیش از 70 سال پیش ناوگان کشتی های ممتاز این شرکت از بیش از 470 بندر در 98 کشور جهان بازدید می کند و تجربه ای ایده آل از کشتی متوسط ​​را ارائه می دهد. سومین کشتی کلاس اوج ، روتردام، در دست ساخت است و به ناوگان وارد خواهد شد ژوئیه 2021.

کشتی های Holland America Line که پیشرو در سفرهای دریایی برتر است ، دارای ابتکارات ابتکاری و طیف متنوعی از تجربیات غنی سازی متمرکز بر اکتشاف مقصد و سفرهای شخصی است. بهترین موسیقی زنده در دریا هر شب در Music Walk پر می شود و مکان های غذاخوری دارای انتخاب های منحصر به فرد شورای محترم آشپزی Holland America Line ، متشکل از آشپزهای مشهور جهان است.

با توجه به COVID-19 ، Holland America Line در حال ارزیابی پروتکل های ایمنی و بهداشتی پیشرفته و چگونگی تأثیر آنها بر سفرهای دریایی در آینده است. پیشنهادهای واقعی ممکن است با آنچه نمایش داده می شود متفاوت باشد. در مورد مشاوره مسافرتی فعلی و پروتکل های بهداشت و ایمنی به روز باشید.

منبع Holland America Line

لینک های مربوطه

http://www.hollandamerica.com