پورتال عضویت T4L برای اشتراک وسایل نقلیه الکتریکی که از 22 سپتامبر سال 2020 راه اندازی می شود

ناپل ، فلوریدا، 12 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – T4L ، Inc امروز اولین پورتال عضویت T4L را اعلام کرد که در آن می توانید به عنوان یک عضو عضو شوید و در خودروی الکتریکی پیشگام خود مشترک شوید.

هر اشتراک تحت عضویت T4L شامل بیمه ، مالیات و ثبت نام ، تعویض خودرو ، تعمیر و نگهداری لاستیک ، ترمز ، باتری ، تیغه های برف پاک کن ، تازه سازی خودرو و به روزرسانی نرم افزار ، شارژ ، پشتیبانی از خدمات کنار جاده و بسیاری دیگر از خدمات دربان درجه اول است.

با استفاده از وب سایت عضویت T4L ، اعضای احتمالی T4L توانایی ساخت و درخواست یک وسیله نقلیه را دارند. هنگامی که یک وسیله نقلیه پیکربندی و درخواست شد ، دربان T4L شخصاً به شما کمک می کند تا از طریق عضویت ، اشتراک ، انتخاب وسیله نقلیه ، ودیعه ها و انتظارات تحویل شما را راهنمایی کند. پیش بینی می شود تحویل خودروی مشترک بین 60 تا 90 روز باشد و به برنامه های ساخت کارخانه و مدل انتخابی بستگی دارد. وسایل نقلیه به طور کامل شارژ می شوند و با یک کیت عضویت جدید T4L ، برنامه عضویت و تنظیمات شخصی که از قبل تنظیم شده اند ، ارائه می شوند.

“در حالی که مشتریان خودرو همچنان به جستجوی بازار تحرک در حال رشد ادامه می دهند ، پیشنهادات مربوط به خدمات بیشتر مورد تقاضا قرار می گیرند. با T4L ، اعضای ما از دسترسی آسانتر به وسیله نقلیه ، ارزش کلی بهتر دلار ، تجربه حمل و نقل بدون دردسر و بهترین حالت برخوردار خواهند شد. خدمات مشتری به کلاس. ما معتقدیم که این برای شخصی که علاقه زیادی به وسایل نقلیه الکتریکی دارد گران نیست. ” آلن ویترز، مدیر عامل شرکت T4L.

در مرحله راه اندازی اولیه ، اشتراک های T4L در پیکربندی های اصلی وسایل نقلیه الکتریکی اعم از 600 دلار2270 دلار هر ماه. به همین ترتیب ، T4L گزینه های پیشرفته تری را برای پاسخگویی به تقاضای بالای اعضای خود ارائه می دهد.

T4L، Inc (حمل و نقل 4 زندگی) یکی از شرکت های تابعه Gravitas Infinitum، LLC است. برای کسب اطلاعات بیشتر یا ثبت نام ، به https://t4l.me مراجعه کنید

کهربا ایرلند
ارتباطات GI
1-239-329-9069
[email protected]

منبع حمل و نقل 4 زندگی

لینک های مربوطه

https://t4l.me