پیروزی که توسط شرکت مخابراتی ترکیه برای خدمات چرخ انتخاب شده است

بروین ، پا، 23 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – گروه پیروزی (NYSE: TGI) امروز اعلام كرد كه تجارت شركت Triumph Aviation Services-Asia Ltd. (TASA) از طرف يك شركت هواپيمايي تركيه به منظور ارائه خدمات نگهداري و تعمير چرخ هواپيما براي 25 هواپيما در ناوگان بوئينگ خود قرارداد اعطا شده است. TASA یک شرکت تابعه از Triumph Systems & Support واقع در چونبوری ، تایلند.

طبق توافق جدید ، TASA قیمت ثابت یا برنامه “Power-by-Event” را برای خدمات تعمیرات و نگهداری ارائه می دهد که به شرکت مخابراتی ناشناس ارائه می دهد.

وی گفت: “ما افتخار می کنیم که مشتریان همچنان به چرخهای طیف کامل و قابلیتهای ترمز ارائه می دهند که شرکت TASA ما ارائه می دهد و برای ارائه این سرویس تعمیر و نگهداری لازم به تخصص ما اعتماد می کنند.” جیم بربرت، رئیس پشتیبانی محصولات پیروزی. “توانایی ما در ارائه هزینه های رقابتی ، زمان چرخش سریع و خدمات کامل لجستیکی از پایگاه خود در تایلند ما را برای مشتریانی که خدمات می دهند یا در آنها مستقر هستند ، گزینه ای جذاب می کند اروپا و خاورمیانه

در سال 2019 ، Triumph دفتر فروش خود را در دبی برای رسیدگی به بازار رو به رشد نگهداری ، تعمیرات و تعمیرات اساسی (MRO) در خاورمیانه و آفریقا مناطق این همسویی استراتژیک نتایج حاصل از اضافه شدن شرکتهای هواپیمایی و MRO به سبد مشتریان Triumph را نشان داده است.

با بازگشایی تدریجی خاورمیانه در منطقه و میزان اشغال مسافر در حال افزایش است ، شرکت های هواپیمایی با پیش بینی افزایش عملیات طی سال آینده به آرامی پروازها را به عقب اضافه می کنند.

Triumph Aviation Services-Asia Ltd. طیف گسترده ای از ساختارها و اجزای پیچیده هواپیما مانند ناکل موتور ، سطوح کنترل پرواز و لوازم جانبی مختلف هواپیما را تعمیر و تعمیرات اساسی می کند.

Triumph Group، Inc ، دفتر مرکزی آن در بروین ، پنسیلوانیا، طراحی ، مهندس ، تولید ، تعمیر و تعمیرات اساسی مجموعه گسترده ای از سیستم ها ، اجزا و سازه های هوافضا و دفاعی. این شرکت به صنعت هواپیمایی جهانی شامل تولید کنندگان تجهیزات اصلی و طیف کاملی از اپراتورهای هواپیماهای نظامی و تجاری خدمات ارائه می دهد.

اطلاعات بیشتر در مورد Triumph را می توان در وب سایت شرکت به آدرس www.triumphgroup.com یافت.

SOURCE Triumph Group

لینک های مربوطه

www.triumphgroup.com