پیش بینی های بازار تجارت جهانی کرایه اتومبیل 2020-2027 و تأثیر COVID-19

DUBLIN، 14 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – گزارش “تجارت اجاره اتومبیل – مسیر بازار جهانی و تجزیه و تحلیل” به ResearchAndMarkets.com ارائه.

سخت تر شدن فضای کسب و کار در بخش مسافرت و گردشگری موج های اختلال ، ترس و اضطراب را در کل زنجیره ارزش از جمله اجاره اتومبیل به وجود می آورد. گسترش سریع COVID-19 در سراسر جهان تأثیر بسزایی در صنعت مسافرت و جهانگردی دارد. از قرنطینه کشتی های کروز گرفته تا زمینگیری کامل خطوط هوایی چون کشورها مرزهای خود را برای جلوگیری از شیوع بیماری مهر و موم می کنند ، صنعت مسافرت گرمای هرج و مرج ناشی از همه گیری را احساس می کند. با توجه به اینکه بازدیدکنندگان و میهمانان از همه مقاصد مورد علاقه گردشگری در جهان ممنوع هستند ، کشورهایی که بیشترین سهم سفر و گردشگری را در تولید ناخالص داخلی دارند ، بیشترین آسیب را به این کشورها وارد می کنند. کارائیب؛ مالدیو؛ فیلیپین؛ تایلند، ایتالیا، مالزی، بوقلمون، سری لانکا، شیلی، پرو، اندونزی؛ چین، مصر؛ مکزیک، درمیان دیگران. تأثیر غیر مستقیم و ناشی از ممنوعیت سفر توسط بخش هایی مانند هتل ها و مهمان نوازی احساس می شود. اجاره اتومبیل ، آژانس های مسافرتی و راهنمای گردشگری ، از جمله دیگران. تلفات گردشگری به موازات شیوع سریع بیماری در حال بزرگتر شدن است. سفارشات پناهگاه در محل برای صنعت هواپیمایی جهانی هزینه بالایی خواهد داشت 350 میلیارد دلار آمریکا برای سال 2020. افت گسترده درآمد منجر به از دست دادن شغل قابل توجه خواهد شد. بدون حمایت مالی از سوی دولت ها ، چندین شرکت هواپیمایی در حال ورشکستگی هستند. در حال حاضر که جهان در رکود اقتصادی به سر می برد ، تأثیر بر سفر عمیق تر خواهد شد و بهبود را بیشتر به تأخیر می اندازد. شرکت های هواپیمایی که قبلاً به دلیل همه گیری سقوط کرده اند ، شامل ویرجین استرالیا هستند (استرالیا) خطوط هوایی قطب نما (ایالات متحده)؛ شرکت هواپیمایی Trans States Airlines (ایالات متحده آمریکا) ؛ و Flybe (انگلستان) ، در میان دیگران.

کاهش محدودیت ها و ممنوعیت های سفر عمدتا منوط به دستیابی به آزمایش های گسترده در سراسر کشور توسط کشورهای جهان است. با توجه به چالش های موجود در دستیابی به نرخ تست مطلوب در کشورهای توسعه یافته و در حال توسعه ، بازگشت به شرایط عادی همچنان با تأخیر و چالش همراه است. تاخیر در بهبودی میزان اکسیژن برای زنده ماندن شرکتها را بیشتر کاهش می دهد. تا زمان تولید واکسن ، راهی طولانی و دردناک برای بهبود سفرهای غیر ضروری است و کاهش متوسط ​​درآمد هر کاربر (ARPU) بقای شرکت های اجاره اتومبیل را آزمایش می کند. مشاغل اجاره اتومبیل به شدت به سفرهای هوایی وابسته هستند زیرا مسافران و مسافران مسافرتی معمولاً اجاره اتومبیل و رزرو پرواز خود را برای صرفه جویی در هزینه ترکیب می کنند و روند سفر را کارآمد ، راحت ، ساده و بدون استرس می کنند. با تعطیلات بین المللی و داخلی در یخبندان کامل ، زمان سختی برای اجاره اتومبیل دارد. به عنوان مثال ، غول اجاره اتومبیل U.S هرتز ، در حال حاضر به طرز خطرناکی در آستانه ورشکستگی قرار دارد زیرا به شدت به دنبال تمدید آخرین لحظه پرداخت بدهی است. پیش بینی می شود در این زمینه ، تجارت جهانی کرایه اتومبیل به یک تجدید نظر رسیده است 89 دلار آمریکا. 6 میلیارد پس از کاهش تا -31. 7٪ در سال 2020

مانند سایر بازارها و صنایع ، سناریوی قبل و بعد از COVID-19 وجود خواهد داشت و در دوران پس از COVID-19 ، رشد مجدد سفر و گردشگری که با بازگشت ثبات اقتصادی تشویق می شود ، به بهبود بازار کمک می کند. در حالی که مدتها قبل از اینکه ارائه دهندگان خدمات تحرک به کلید واژه تبدیل شوند ، شرکتهای اجاره ای بیش از هر زمان دیگری با اتخاذ فن آوری های اتصال ، افزودن قابلیت های برنامه ریزی ناوگان پویا ، امکان تشخیص وسایل نقلیه از راه دور و نظارت بر رفتار رانندگان و پیاده سازی فن آوری های تشخیص مکان ، بیش از هر زمان دیگری به این نیاز احساس می کنند. برای افزایش تعامل مشتری. رزرو مبتنی بر برنامه و رزرو آنلاین. قیمت گذاری خدمات رقابتی بر اساس اشتراک ؛ افزایش تصویب نرم افزار اجاره اتومبیل و فن آوری های سلف سرویس برای افزایش رقابت و کیفیت خدمات (QOS) ؛ توسعه سیستم عامل های آنلاین آنلاین برای پشتیبانی از اشتراک خودرو از نظیر به نظیر (P2P). و خدمات نرم افزاری اجاره اتومبیل مبتنی بر ابر و سیستم عامل های تجارت الکترونیکی کرایه اتومبیل همه در دوره پس از ویروس کرونا برجسته خواهند شد.

عناوین اصلی تحت پوشش:

I. مقدمه ، روش و گزارش

دوم خلاصه اجرایی

1. بررسی اجمالی بازار

2. بر انتخاب بازیکنان تمرکز کنید

3. بازارها و رانندگان

4. چشم انداز بازار جهانی

III تحلیل بازار

چهارم رقابت

شرکت های ذکر شده

 • Avis Budget Group، Inc.
 • Avis Rent-A-Car System، LLC
 • Budget Rent-A-Car System، Inc.
 • اجاره ماشین بدون پرداخت
 • Enterprise Holdings Inc.
 • Enterprise Rent-A-Car
 • Alamo Rent-A-Car
 • اجاره اتومبیل ملی
 • یوروپکار
 • Rent-A-Wreck of America، Inc.
 • Sixt AG
 • شرکت هرتز
 • گروه خودرویی Thrifty Automotive ، شرکت

برای اطلاعات بیشتر در مورد این گزارش به https://www.researchandmarkets.com/r/7uv772 مراجعه کنید

درباره ResearchAndMarkets.com
ResearchAndMarkets.com منبع اصلی جهان برای گزارش های تحقیقات بازار بین المللی و داده های بازار است. ما آخرین اطلاعات مربوط به بازارهای بین المللی و منطقه ای ، صنایع اصلی ، برترین شرکت ها ، محصولات جدید و آخرین روند را به شما ارائه می دهیم.

Research and Markets همچنین خدمات تحقیق سفارشی را با ارائه تحقیق متمرکز ، جامع و متناسب ارائه می دهد.

تماس با رسانه:

تحقیقات و بازارها
لورا وود، مدیر ارشد
[email protected]

برای ساعات اداری E.S.T با شماره 1-917-300-0470 + تماس بگیرید
برای U.S./CAN می توانید با شماره تلفن رایگان + 1-800-526-8630 تماس بگیرید
برای ساعات اداری GMT ​​با +353-1-416-8900 + تماس بگیرید

نمابر ایالات متحده: 646-607-1907
نمابر (خارج از ایالات متحده): +353-1-481-1716

SOURCE تحقیق و بازارها

لینک های مربوطه

http://www.researchandmarkets.com