چرا وقتی صحبت از دوچرخه سواری می شود ، اسلوونی یک تور قدرتمند است

عشق به ورزش در ژن های اسلوونیایی نوشته شده است.

اسلوونی بسیار متنوع است ، و فعالیتهای زیادی را در فضای باز ارائه می دهد. تقریبا اینجوریه که اروپا در جیب شما نسبت شهر به روستا تقریباً 50-50 است ، بنابراین ، طبیعت برای اکثر مردم تقریباً گوشه و کنار است. همراه با آب و هوای دلپذیر ، اسلوونی برخی از زیباترین مسیرهای دوچرخه سواری در جهان را ارائه می دهد و تقریباً در تمام طول سال تعداد زیادی از دوچرخه سواران را به خود جذب می کند.

همه چیز خیلی نزدیک است اسلوونی و فاصله بین مناطق مختلف به راحتی از بین می رود. با مسیرهای بی شماری مناسب برای مبتدیان و دوچرخه سواران کلاس جهانی می توانید در مسیرهای سربالایی به مسیرهای دوچرخه سواری کوهستان بروید. برخی از دوچرخه سواران کوهستانی فضای آلپی کوهستانی و مسیرهای صخره ای را ترجیح می دهند ، در حالی که دیگران از تپه های سبز بیشتر لذت می برند. که در اسلوونی، شما می توانید هر دو را انجام دهید. کوه های آلپ جولیان با کرانسکا گورا و دره سونا ، یا منطقه کوروشکا در شمال شرقی ، از جمله مکان های جالب توجه برای دوچرخه سواری هستند Rogla و Mariborsko Zreško Pohorje با داشتن شرایط آب و هوایی بی نظیر و بی نظیر در تابستان ، برای همه دوچرخه سواران جاده بهشت ​​است. مسیر TRANS اسلوونی محبوب ترین در میان است علاقه مندان به MTB. دوستداران آدرنالین می توانند از پارک های MTB دیدن کنند. یکی از محبوب ترین ها را می توان در Kočevje در پناه درختان قدرتمند یافت.

همچنین فرصت های زیادی برای کشف شهرهای اسلوونی با دوچرخه سواری یا سوار شدن در تپه های شراب ساز برای لذت بردن از غذاهای سنتی آشپزی اسلوونی وجود دارد. همه چیز به شخصیت شما بستگی دارد ، اما چیزی برای همه وجود دارد.

ورزش از جایگاه ویژه ای در برخوردار است اسلوونی. امسال ، در 23 سپتامبر ، ما یک جشن ملی جدید را جشن می گیریم – روز ورزش اسلوونی. بیشتر بخوانید

عکسهای بیشتر موجود است اینجا.

ما را دنبال کنید:
فیس بوک | توییتر | اینستاگرام | LinkedIn

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1275601/Roglic_Pogacar_Sycjen_Cycling_Super_Heroes.jpg

SOURCE هیئت جهانگردی اسلوونی

لینک های مربوطه

https://www.slovenia.info