چگونه Pacific Quest با توجه به COVID-19 از ایمن نگه داشتن ثبت نام کنندگان و کارکنان در این زمینه جلوگیری می کند

HILO ، هاوایی، 29 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – در حالی که COVID-19 همچنان بر برنامه های مسکونی در سراسر کشور تأثیر می گذارد ، یک شرکت درمانی در فضای باز ، Pacific Quest ، اقدامات قطعی را برای حفاظت از سلامت دانشجویان و کارمندان انجام می دهد.

مقامات دولتی در هاوایی برای کنترل شیوع ویروس کرونا بسیار تلاش کرده اند. اقدامات ایمنی مأموریت دولت شامل بکارگیری ردیاب تماس ، اجرای قرنطینه 14 روزه برای هر کسی که به جزایر سفر می کند و استراتژی آزمایش تهاجمی است.

علاوه بر اقدامات ایمنی مأموریت دولت ، تلاش Pacific Quest به منظور محافظت از خانواده هایی که به آنها خدمت می کنند ، نوجوانان و جوانان که با آنها کار می کنند و کارکنان شاغل ، Sars-CoV-2 را به طور پیشگیرانه بررسی و آزمایش می کند.

طبق گفته مدیر پزشکی برنامه ، دکتر بریتا زیمر، پروتکل های ایمنی آنها قبل از ورود ثبت نام کنندگان آغاز می شود. Pacific Quest از استراتژی معروف به “تست ساندویچ” استفاده می کند ، که در آن هر شرکت کننده قبل از پرواز به هاوایی. سپس 5-7 روز پس از ورود ، آزمایش دوم را دریافت می کنند. دکتر زیمر توضیح می دهد: “این کار برای غربالگری در معرض ویروس توسط مسافرت است.”

به محض ورود ، هر یک از شرکت کنندگان قرنطینه 14 روزه خود را با شرایط دولتی در تأسیسات مسکونی Pacific Quest می گذرانند. دکتر زیمر می گوید: “خوشبختانه ، این خیلی متفاوت از کاری نیست که ما قبلاً انجام داده ایم. ما همیشه یک مرحله جهت گیری ، یک مرحله انعکاس داشته ایم ، جایی که شرکت کنندگان در دانشگاه می مانند و به مدرسه نمی روند. جامعه بزرگتر “

Pacific Quest به عنوان یک برنامه سلامتی یکپارچه و کامل ، دارای مزایا و چالش های منحصر به فردی در مبارزه با COVID-19 است. در حالی که پذیرفته شدگان این برنامه بخش قابل توجهی از روز خود را در فضای باز می گذرانند – به درمان باغبانی در مزرعه پایدار Pacific Quest – در خانه می خوابند. به دنبال راهنمایی CDC ، این برنامه چندین مرحله اضافی از جمله محدود کردن بازدید در محل و کاهش سرشماری را برداشته است. درباره جزئیات پاسخ COVID-19 Pacific Quest و نحوه کار آنها برای محافظت از خانواده ها ، شرکت کنندگان و کارمندان بیشتر بدانید.

درباره تلاش اقیانوس آرام

تلاش اقیانوس آرام 16 سال پیش با مأموریت ایجاد امید به والدین و نوجوانان و جوانان بزرگسال مبارز با تسهیل تجربه های تغییر زندگی در این کشور آغاز شد. جزیره بزرگ هاوایی. برنامه ترکیبی بیابان / مسکونی با نوجوانان و بزرگسالانی که با اضطراب ، افسردگی ، انزوا ، سو substance مصرف مواد و ضربه روبرو هستند ، کار می کند. برای اطلاعات بیشتر: https://pacificquest.org

تماس با مطبوعات:

کلین اسمیت
808.747.4589
https://pacificquest.org/

SOURCE تلاش اقیانوس آرام