کاتلین کین به عنوان رهبر تیم حقوقی MTC-ABAG نامگذاری شده است

سانفرانسیسکو، 23 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – کمیسیون حمل و نقل متروپولیتن (MTC) امروز استخدام نیرو را اعلام کرد کاتلین کین به عنوان مشاور عمومی خانم کین که در حال حاضر به عنوان وکیل مدافع شهر فعالیت می کند بورلینگام و قبلاً به عنوان وکیل مدافع شهر خدمت کرده است شرق پالو آلتو، مسئولیت را از آدرین ویل، که پس از یک دهه خدمت در حال بازنشستگی است. انجمن دولت های منطقه خلیج (ABAG) برای ارائه خدمات کارکنان خود برای مدتی با MTC قرارداد بسته است. طبق این قرارداد ، خانم کین بعنوان مشاور حقوقی ABAG عمل خواهد کرد.

خانم کین گفت: “من منتظر کار جالبی با یک سازمان موفق به عنوان مشاور عمومی هستم.” اضافه كردن، “آدرین ویل بازنشستگی چند کفش بزرگ را پر می کند و من از اعتماد کمیسیون به توانایی من برای پاسخگویی به چالش قدردانی می کنم. ”

خانم کین یک وکیل متبحر با دو دهه تجربه بخش خصوصی و دولتی در زمینه استفاده از زمین و توسعه ، مدیریت ریسک ، قرارداد دولتی ، امور مالی عمومی و دادرسی است. وی کار حقوقی خود را از سال 1999 به عنوان کارمند قاضی آغاز کرد Fortunato Benevides دادگاه تجدیدنظر در مدار پنجم ایالات متحده قبل از تصدی سمت دادخواست تجدیدنظر در بخش مدنی وزارت دادگستری ایالات متحده در واشنگتن، خانم کین بعداً به عنوان مشاور عمومی به نمایندگی از فرزندان خوانده در خدمت کرد کارولینای شمالی دفتر اداری دادگاه ها. خانم کین سپس به منطقه خلیج بازگشت ، به مدت پنج سال به عنوان وکیل با آرونسون ، دیکرسون ، کوه و لنزون در سان کارلوس، در این مدت او همچنین به عنوان مشاور معاون برای چندین خدمت کرد شهرستان سن ماتئو حوزه های قضایی و سپس به عنوان وکیل موقت شهر برای بلمونت قبل از اقدام به اداره دفتر دادستان شهر در شرق پالو آلتو.

کرسی MTC و ” شهرستان آلامدا سرپرست اسکات هاگرتی. “تراکم ، تحرک و تأمین مسکن و مقرون به صرفه بودن همه از چالش های اصلی ساکنان منطقه خلیج است. برای MTC و ABAG برای مقابله موثر با این مشکلات ، ما باید با ده ها ارائه دهنده حمل و نقل عمومی ، 9 شهرستان و 101 شهر به علاوه بسیاری از ادارات شهرستان و منطقه دیگر. ”

شهرستان ناپا سرپرست و معاون رئیس MTC آلفردو پدروزا به نکته مشابهی اشاره کرد “در طول فرآیند انتخاب ، خانم کین درک درستی از مسائل بی شماری پیرامون استفاده از زمین و توسعه را نشان داد که می تواند به همسویی اهداف استراتژیک منطقه ای MTC و ABAG با نیازهای منحصر به فرد هر شهرستان ، شهر یا شهر کمک کند.”

خانم کین دارای B.A است. از جانب دانشگاه استنفورد و یک J.D از دانشکده حقوق استنفورد. سان برونو ساکن یکی از اعضای وکالت ایالتی است کالیفرنیا، کانون وکلای دادگستری سانفرانسیسکو، کانون وکلای دادگستری سان ماتئو و کانون های وکلا برای دادگاه های متعدد فدرال.

SOURCE کمیسیون حمل و نقل شهری

لینک های مربوطه

http://www.mtc.ca.gov