کارت ورودی رادار HPx-410 Cambridge Pixel با رابط x4 PCI Express از نسل جدید رادارهای چند کاناله با وضوح بالا پشتیبانی می کند

CAMBRIDGE ، انگلستان، 10 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – Cambridge Pixel ، توسعه دهنده زیر سیستم های رادار ، ردیابی و ضبط (www.cambridgepixel.com) ، کارت ورودی رادار HPx-410 را با رابط x4 PCI Express معرفی کرده است تا از نسل جدید رادارهای چند کاناله با قدرت تفکیک پذیری بالا.

با رابط x4 PCIe گسترده تر ، HPx-410 دارای نرخ داده به طور قابل توجهی افزایش یافته است که اجازه می دهد تا یک یا دو رادار با فیلم های با وضوح بالا تا 125 مگاهرتز با سرعت انتقال پایدار تا 500 مگابایت در ثانیه نمونه برداری شود.

کارت HPx-410 PCIe برای استفاده با رادارهای اولیه و IFF نسل جدید طراحی شده است. این کارت سیگنال های رادار ویدئویی ، تریگر و آزیموت را به صورت ACP / ARP یا داده های موازی می پذیرد. پردازش روی پردازنده قبل از انتقال به کامپیوتر میزبان برای پردازش و نمایش ، پردازش و ضبط داده های اولیه را انجام می دهد.

کارت HPx-410 دارای دو کانال ورودی رادار کاملاً مستقل است که اجازه می دهد کارت از طریق سه روش مجزا توسط مجتمع ها مورد استفاده قرار گیرد: برای نمونه برداری دوگانه از یک رادار با نرخ نمونه برداری متفاوت ، برای افزونگی دوگانه یا برای گرفتن جریان دو رادار جداگانه .

انواع متنوعی از انواع سیگنال و ولتاژ ورودی پشتیبانی می شود که امکان اتصال به طیف متنوعی از انواع رادار تجاری و نظامی از جمله انواع Furuno ، Hensoldt ، JRC ، Koden ، Raytheon ، Sperry ، Terma و همچنین رادارهای نظامی ویژه را فراهم می کند.

کارت جدید نرم افزاری سازگار با سایر کارتهای HPx است و امکان انتقال صحیح و یا مسیر ارتقا را فراهم می کند. برای ردیابی رادار توسط سرور SPx Cambridge Pixel ، برای امنیت دریایی RadarWatch ، برای پدافند هوایی ASD-100 و برای نظارت بر ویدئو رادار از RadarView پشتیبانی می شود. برای توسعه دهندگان که ترجیح می دهند سرور خود را بسازند یا مشتری های نمایش دهند ، یک گزینه بسته board-support برای ویندوز یا Linux در دسترس است.

دیوید جانسون، مدیرعامل ، کمبریج پیکسل ، گفت: “HPx-410 دامنه ورودی رادار HPx را گسترش می دهد تا در حال حاضر شش گزینه کارت مختلف را ارائه دهد ، تمام نیازهای مربوط به دستیابی به رادار را پوشش دهد. HPx-410 در بالاترین سطح خانواده قرار دارد و نیازها را برطرف می کند. برای نرخ نمونه بالا و توان عملیاتی داده ها به ما امکان می دهد دامنه رادارهایی را که پشتیبانی می کنیم گسترش دهیم تا نسل جدید رادارهای چند کاناله با وضوح بالا را در بر بگیریم. “

Cambridge Pixel’s HPx-410 بخشی از خانواده م componentsلفه های جذب و پردازش رادار است که یکپارچه سازهای سیستم را برای ساخت سیستم های نمایش سرور و سرویس گیرنده در اختیار ادغام کنندگان سیستم قرار می دهد.

مجموعه کتابخانه ها و برنامه های نرم افزاری برجسته SPx این شرکت محصولات نرم افزاری بسیار انعطاف پذیر ، آماده برای اجرا یا “ماژول های تخصصی” را برای تبدیل اسکن رادار ، تجسم ، توزیع فیلم رادار ، ردیابی هدف ، همجوشی سنسور ، استخراج طرح فراهم می کند. و پردازش بی نظمی.

از فناوری رادار کمبریج پیکسل در برنامه های دریایی ، کنترل ترافیک هوایی ، ترافیک شناورها ، حمل و نقل تجاری ، امنیت ، نظارت و رادارهای هوایی استفاده می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کارت HPx-410 و سایر محصولات Cambridge Pixel ، لطفاً به سایت www.cambridgepixel.com مراجعه کنید یا با شماره تماس بگیرید: +44 (0) 1763 852749 یا ایمیل: [email protected].

عکس رسانه:

https://cambridgepixel.com/site/assets/files/2974/pr-hpx-410.png

درباره کمبریج پیکسل (www.cambridgepixel.com)

Cambridge Pixel یک توسعه دهنده برنده جایزه پردازش سنسور و راه حل های نمایش از جمله رابط رادار اولیه و ثانویه ، پردازش و نمایش اجزای برنامه های کاربردی رادار نظامی و تجاری است. این یک تامین کننده پیشرو در جهان از راه حل های ردیابی راداری مبتنی بر نرم افزار و اسکن از طریق نرم افزار مدولار SPx و دامنه محصولات سخت افزاری HPx است. مستقر در نزدیکی کمبریج در انگلستان ، این شرکت در سراسر جهان از طریق شبکه ای از نمایندگان و توزیع کنندگان فعالیت می کند.

SOURCE Cambridge Pixel