کارگران انبار مواد غذایی ضروری و رانندگان کامیون نیاز به مراقبت های بهداشتی مقرون به صرفه دارند تا زنجیره تأمین مواد غذایی در حال حرکت باشد

لس آنجلس، 25 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – در میان یک بیماری همه گیر که صدها نفر از همکاران آنها را تحت تأثیر قرار داده است ، کارگران زنجیره تأمین مواد غذایی ، همراه با رهبران منتخب و طرفداران جامعه برای یک توزیع کیف / خرید جزوه و تظاهرات در فاصله اجتماعی شرکت کردند. فروشگاه مواد غذایی Southland برای جلب توجه به 4000 کارگر انبار Teamster و رانندگان کامیون که مواد غذایی و لوازم را به جنوب کالیفرنیا فروشگاه های مواد غذایی که هستند با احتمال تعطیل شدن کار روبرو است.

کارگران تحت قرارداد تمدید ناپذیر ، کارگران و کارفرمایان آنها – Albertsons (شامل Vons و Pavilions) و Kroger (شامل Ralphs و Food4Less) – از اوایل ماه اوت در حال مذاکره در مورد قرارداد بوده اند و به دلیل یک مسئله اصلی به بن بست رسیده اند: تلاش بقالان برای گرفتن مراقبت های بهداشتی مقرون به صرفه از خانواده های کارگران.

“مراقبت های بهداشتی برای خانواده های ما یک ضرورت مطلق است ، ما در یک بیماری همه گیر قرار داریم و باید ایمن بمانیم تا بتوانیم کارهای خود را انجام دهیم.” گفت تونی دورازو، یک کارگر انبار.

با وجود سود ثبت شده و غرامت اجرایی عظیم ، زنجیره های مواد غذایی منطقه خواستار این هستند که خانواده های سخت کوش تیمستر متحمل هزینه های بیشتر مراقبت های بهداشتی شوند ، هزینه ای که هیچ خانواده ای در این شرایط سخت از عهده پرداخت آن برنمی آید. درخواست کارگران ساده است: این که بقالان همچنان به ارائه خدمات بهداشتی درمانی با قیمت مناسب خانواده بپردازند ، کاری که کارفرمایان به وضوح می توانند از عهده آن برآیند.

“از زمان ابتلا به همه گیری ، این کارگران به طور خستگی ناپذیر از جمله 14 ساعت کار کرده اند تا زنجیره تأمین غذا را در حال حرکت نگه دارند ، فروشگاه های عرضه شده مواد غذایی و مواد غذایی برای خانواده ها در سراسر جوامع ما. این حرص و آز حرص است ، برای این کارفرمایان سعی در کل افزایش هزینه های مراقبت های بهداشتی برای کارگرانی که خانواده آنها به آن وابسته هستند ” گفت لو ویالوازو، Teamsters Local 630 / مذاکره کننده اصلی.

ماریا النا دورازو ، سناتور ایالت کالیفرنیا همچنین اختلاف و حرص را صدا زد ، “اگر شما مانند کارگران اساسی با شما رفتار نکنند ، تماس گرفتن با شما به عنوان کارگران ضروری معنایی ندارد و شما کاملاً مستحق مراقبت های بهداشتی مناسب هستید.”

اعتصاب باعث ایجاد اختلال اساسی در زنجیره تأمین غذا از سن دیگو به سانتا باربارا و درست قبل از تعطیلات هنگامی که تعداد زیادی از مردم در خانه غذا تهیه می کنند ، میلیونها مشتری جنوبی کالیفرنیا را تحت تأثیر قرار می دهد. کارگران از مردم می خواهند که کارفرمایان مواد غذایی را برای انجام کار صحیح و حفظ هزینه های مراقبت های بهداشتی فعلی خود تحت فشار قرار دهند. برای اطلاعات بیشتر به آدرس بروید.Healthyworkers-safefood.com برای کسب اطلاعات بیشتر یا امضای دادخواست.

مخاطب:
باربارا مینارد (323) 351-9321- [email protected]
کارا دنیز (202) 497-6610 – [email protected]
آدان آلوارز (323) 404 -5939 – [email protected]
کریستین کاسترو (310) 857-9817 – [email protected]

SOURCE Team مشترک شورای مشترک 42