کامیون حمل و نقل Laura Relief را به لوئیزیانا تحویل می دهد

آرلینگتون ، واشنگتن، 2 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – در پی اعتصاب طوفان لورا در لوئیزیانا، انجمن های حمل و نقل آمریکایی در حال اعزام کامیون Mack Heroes خود برای رساندن لوازم امدادی به شهروندان دریاچه چارلز.

وی گفت: “طوفان یا شیوع همه گیر ، کامیون ها و کامیون داران از اولین کسانی هستند که به آنها پاسخ می دهند – راحتی را در قالب ملزومات زندگی ارائه می دهند.” رئیس و مدیرعامل ATA کریس اسپیر. “ما به توانایی صنعت خود در پاسخگویی به بحران ها و کمک سریع به مردم افتخار می کنیم.”

Heroes Truck اولین بار از چندین تحویل برنامه ریزی شده را انجام داد 31 آگوست و در طی روزهای آینده با هماهنگی انجمن کامیون موتور لوئیزیانا و با کمک های مالی صنعت حمل و نقل ، از جمله 10 هزار دلار سهم رئیس ATA رندی گیوتو، رئیس سه گانه اکسپرس و حمل و نقل موتور جنوب شرقی.

گیوتو گفت: “صنعت ما سریعاً به كمك هموطنان آمریكایی ما پاسخ می دهد و برای من مهم است كه ما در زمان نیاز از همكاران لوئیزیایی خود حمایت كنیم.” “خوشحالم که از تلاش های ATA برای کمک به مردم آسیب دیده از طوفان لورا حمایت می کنم و رهبران صنعت دیگرم را به چالش می کشم تا در حمایت از من به من بپیوندند.”

ATA’s Heroes Truck با پشتیبانی شرکت ساخت تریلر Utility از پیشکسوتان آمریکا تجلیل می کند کامیون های مک.

“کل خانواده مک از اینکه خواب آور Mack Anthem که برای برنامه ATA Workforce Heroes تهیه کرده ایم برای رساندن آب به نیازمندان در این کشور سپاسگزاریم. دریاچه چارلز ، لوئیزیانا، منطقه در نتیجه ویرانی ناشی از طوفان لورا ، “گفت جان والش، کامیون های مک معاون بازاریابی. “همه ما به ساکنان و مشاغل آسیب دیده فکر می کنیم و صمیمانه امیدواریم که این زایمان در میان همه سختی ها تسکین یابد.”

“سودمندیها در نگرانی ملت برای مردم سهیم هستند لوئیزیانا. ما افتخار و افتخار می کنیم که با قهرمانان نیروی کار ATA همکاری می کنیم که به آسانی آسیب دیدگان آسیب دیده از طوفان کمک می کنند. ” معاون رئیس ارشد پیش پرده نرم افزار کریگ بنت.

وی گفت: “توانایی تحویل برای افراد نیازمند بخش مهمی از شغل من به عنوان راننده کامیون است.” استیو برند، یک راننده حرفه ای با FedEx Freight از جانب دیتون ، اوهایو. “ما از پشتیبانی صنعتی که به ما امکان می دهد به این افراد کمک کنیم قدردانی می کنیم.”

انجمن های باربری آمریکایی بزرگترین انجمن تجارت ملی صنعت حمل و نقل است. از طریق یک فدراسیون متشکل از 50 انجمن حمل و نقل دولتی وابسته به صنعت و کنفرانس ها و مجالس مربوط به صنعت ، ATA صدای صنعت است که آمریکا برای جابجایی حمل و نقل کشور ما به بیشتر بستگی دارد. ATA را دنبال کنید توییتر یا در فیس بوک. کامیون سازی آمریکا را به جلو سوق می دهد

SOURCE انجمن های کامیون سازی آمریکا

لینک های مربوطه

www.trucking.org