کتاب رعد و برق و ویژگی های اقامت را با Drive-to Travel on the Rise معرفی می کند

این برنامه جدید که امروز در فروشگاه برنامه های هر دو سیستم عامل موجود است ، —که ویژگی های اقامت کم را در اولویت قرار می دهد و قرار است اولین کسی باشد که در تقریباً 6000 هتل اقتصادی و میان مقیاس در ایالات متحده امکان ورود و پرداخت از طریق تلفن همراه را ارائه می دهد — یک زمان حساس زیرا مسافران و هتلداران به دنبال راه حل های نوآورانه و دیجیتالی برای کمک به پیمایش چالش های همه گیر ویروس کرونا هستند.

“بیش از هر زمان دیگر ، مسافران به دنبال محل اقامت هستند و Wyndham قدرت مارک های شناخته شده ای را که آنها می شناسند و به آنها اعتماد دارند ارائه می دهد – مارک هایی مانند La Quinta® توسط Wyndham ، Days Inn® توسط Wyndham و Super 8® توسط Wyndham ،” جسیکا دیویدسون، معاون ارشد رئیس جمهور ، دیجیتال ، هتل ها و استراحتگاه های Wyndham. “برای مسافران روزمره ، به ویژه کسانی که در هنگام شیوع بیماری همه گیر سفر می کنند ، این برنامه یک بازی را تغییر می دهد ، ویژگی هایی را که امروز مهمانان انتظار دارند در کنار یک پایه قوی برای آینده ارائه می دهد.”

ارائه سادگی و نوآوری برای هر مسافر روزمره
از جمله پیشنهادات اصلی در برنامه جدید تلفن همراه Wyndham ، ویژگی ها و قابلیت هایی است که روند رزرو هتل را ساده می کند و در عین حال ارتباط مستقیم بین مسافران و کارکنان هتل را کاهش می دهد.

  • ورود / خروج از تلفن همراه – در نزدیکی 300 هتل در سراسر ایالات متحده موجود است ، با برنامه ریزی برای گسترش به نزدیك به 6000 هتل قبل از پایان سال ، مهمانان می توانند از ورود و پرداخت از طریق تلفن همراه استفاده كنند تا ارتباط بین خود و كارمندان هتل را كاهش دهند.
  • کتاب صاعقهSM – برای مسافران جاده ای و جنگجویان جاده ای طراحی شده است ، میهمانان می توانند نزدیک به سه هتل در نزدیکی هتل ویندهام را برای شب جستجو و رزرو کنند. اگر ترجیح دهند این کار را انجام دهند ، آنها می توانند در زمان واقعی نزدیکی خود را از هتل ببینند و با استفاده از امتیازات Wyndham Rewards رزرو کنند.
  • کلید اتاق دیجیتال – اواخر امسال برای انتخاب استراحتگاههایی مانند Wyndham Grand Bonnet Creek در آینده اورلاندو ، فلوریدا. و Wyndham Grand Rio Mar در Rio Grande ، P.R. ، میهمانان می توانند کلید اتاق خود را از طریق تلفن همراه خود به صورت دیجیتالی دریافت کرده و در طول مدت اقامت خود از آن استفاده کنند. پیش بینی می شود که در 12 ماه آینده گسترش مکان به سایر هتل ها و استراحتگاه ها به دلیل انتخاب مکان های اضافی برای استفاده از نیرو و استفاده از آنها.

ایجاد یک تجربه همهجانبه
ساختن ویژگی های اصلی برنامه یک تجربه کاربری کاملاً تصوری است که با لمس شخصی همراه است در حالی که نیازهای کاربران در زمان واقعی را پیش بینی می کنید و بر اساس مکان آنها و آنچه می خواهند انجام دهند سازگار است.

  • حالت درجا – برنامه تلفن همراه را ظرف سه روز از اقامت باز کنید و به عنوان پیش فرض صفحه اصلی ، اولویت بندی و نمایش اطلاعاتی که بیشترین ارتباط را با مهمان دارد ، از جمله جزئیات مهم اقامت ، ارسال پیام کوتاه از میز جلو ، جاذبه های محلی ، در دسترس بودن ورود به سیستم تلفن همراه و موارد دیگر .
  • گذرنامه برنامه من – مهمانان می توانند با مهرهای به یادماندنی ، انیمیشن ها و موارد دیگر ، تعاملات خود را در صورت دستیابی به موفقیت های درون برنامه ای مانند رزرو اقامت یا بازخرید امتیاز ، دنبال کنند. انتظار می رود تمبرها و دستاوردهای جدید به مرور اضافه شوند.
  • پیشنهادهای ویژه – برنامه تلفن همراه را بدون اقامت فوری ، آینده یا فعلی باز کنید و از مهمانان همراه با تعادل امتیاز فعلی Wyndham Rewards ، قابلیت جستجو و آخرین پیشنهادات تبلیغاتی استقبال می شود. مهمانان می توانند با یک ضربه بیشتر اطلاعات بیشتری کسب کنند و به همین راحتی برای پیشنهادات ثبت نام کنند.
  • مدیریت حساب – مهمانان می توانند با استفاده از مدیریت حساب ساده و بصری ، از جمله امکان به روزرسانی پروفایل های اعضای Wyndham Rewards و تنظیمات برگزیده اقامت ، افزودن روش های پرداختی ترجیحی ، مشاهده اقامت قبلی و قبلی ، بررسی پیشنهادات شخصی خود ، خرید امتیاز ، از سفرهای خود بیشترین استفاده را ببرند. و بیشتر.

دیویدسون اضافه کرد ، “برنامه جدید ما نمی توانست در زمان بحرانی تری به سر برسد. همه گیری باعث پذیرش دیجیتال شده است و مسافران اکنون انتظار دارند تجربیات کم ارتباطی کمتری داشته باشند. این برنامه به هزاران حق رای دهنده ما اجازه می دهد ضمن ارائه آسانترین و سریعترین مسیر ممکن برای رزرو مستقیم. این یک برنده است هم برای مهمانان و هم برای صاحبان امتیاز. ”

برنامه موبایل جدید Wyndham Hotels & Resorts امروز برای بارگیری در هر دو فروشگاه برنامه اپل و گوگل پلی در دسترس است. برای کسب اطلاعات بیشتر ، به www.wyndhamhotels.com/app مراجعه کنید.

درباره هتل ها و استراحتگاه های Wyndham
هتل ها و استراحتگاه های Wyndham (NYSE: WH) از نظر تعداد املاک با بیش از 9000 هتل در حدود 90 کشور در شش قاره بزرگترین شرکت حق امتیاز هتل در جهان است. ویندهام از طریق شبکه 813،000 اتاق خود که مورد توجه مسافران روزمره قرار می گیرد ، حضوری پیشرو در اقتصاد و بخشهای متوسط ​​صنعت اقامتگاهها صادر می کند. این شرکت مجموعه 20 مارک هتل از جمله Super 8® ، Days Inn® ، Ramada® ، Microtel® ، La Quinta® ، Baymont® ، Wingate® ، AmericInn® ، Hawthorn Suites® ، Trademark Collection® و Wyndham® را اداره می کند. Wyndham Hotels & Resorts همچنین پیشرو در ارائه خدمات مدیریت هتل است. برنامه وفاداری Wyndham Rewards شرکت برنده جایزه به 84 میلیون عضو ثبت نام شده فرصت بازخرید امتیازات هزاران هتل ، استراحتگاه کلوپ تعطیلات و اجاره تعطیلات در سطح جهان را می دهد. برای اطلاعات بیشتر به سایت www.wyndhamhotels.com مراجعه کنید.

SOURCE هتل ها و استراحتگاه های Wyndham

لینک های مربوطه

http://www.wyndhamhotels.com