کرایسلر سفارشات جدید ، طراحی مجدد 2021 کرایسلر پاسیفیکا را آغاز می کند ، قیمت های مینی ون را اعلام می کند

اکنون سفارش برای طراحی مجدد کرایسلر Pacifica 2021 باز است و به خانواده ها این فرصت را می دهد تا پیشرفته ترین سیستم چهار چرخ متحرک (AWD) را در کلاس خود به خانه بیاورند ، حداکثر 80 MPGe با اولین پیشرانه هیبریدی در بخش ، ایمنی استاندارد تر ویژگی های بیش از هر وسیله نقلیه در صنعت ، یک فضای داخلی و داخلی تازه و فن آوری پیشرفته ، مانند سیستم جدید Uconnect 5 ، با قیمت خرده فروشی پیشنهادی تولید کننده آمریکایی (MSRP) از 35،045 دلار، با AWD در MSRP شروع ایالات متحده از 38،040 دلار (همه قیمتها مقصد را شامل نمی شوند).

تیم كونیسكیس ، رئیس جهانی سازمان آلفارومئو و رئیس اتومبیل های مسافری – دوج ، SRT ، کرایسلر و FIAT ، FCA – آمریکای شمالی. “افزودن قابلیت محرک چهار چرخ همراه با صندلی های Stow ‘n Go ، تنها مینی ون هیبریدی پلاگین و مدل جدید برتر Pinnacle و 2021 Pacifica جدید مینی ون توانایی و پیشرفته ترین مینی ون آمریکا است.”

کرایسلر پاسیفیکا و کرایسلر ویجر 2021 در کارخانه مونتاژ ویندزور در ویندزور ، انتاریو ، کانادا. برنامه ریزی شده است که ورود وسایل نقلیه به نمایندگی ها در سه ماهه چهارم سال 2020 آغاز شود.

سری 2021 مینی ون کرایسلر انعطاف پذیری بیشتری برای خانواده ها دارد
Pacifica تنها مینی ونی است که صندلی های اختصاصی کلاس Stow ‘n Go را ارائه می دهد ، همراه با پیشرفته ترین سیستم AWD در کلاس خود. سیستم AWD Pacifica بدون نیاز به فعال سازی درایور و با قابلیت انتقال 100 درصد گشتاور موتور موجود به چرخ های عقب ، به صورت یکپارچه درگیر می شود. سیستم AWD – اولین نمونه موجود در مینی ون کرایسلر از سال 2004 – در طیف وسیعی از شرایط رانندگی و جاده ، از روسازی خشک تا جاده های پوشیده از برف تا سطوح غیر آسفالت ، باعث افزایش قدرت کشش می شود. AWD در بسته شروع MSRP ایالات متحده موجود است 2،995 دلار در Touring و Touring L (همراه با ارتقا wheel چرخ 18 اینچی چرخ برای هر دو). مشتریان می توانند برنده جایزه 3.6 لیتری Pentastar V-6 همراه با AWD یا پیشرانه هیبریدی در هر دو مدل Limited و Pinnacle باشند.

کرایسلر Pacifica Hybrid ، که هنوز هم تنها مینی ون پلاگین هیبریدی در آمریکا است ، در هر چهار سطح تر و تمیز Pacifica ارائه می شود و همان MSRP اولیه ایالات متحده را همانند مدل 2020 برای مدل های Touring ، Touring L و Limited Hybrid حفظ می کند. Pacifica Hybrid همچنان واجد شرایط دریافت a 7500 دلار اعتبار مالیاتی فدرال ، و همچنین اعتبارات ایالتی و محلی. اولین خودروی هیبریدی بخش مینی ون بیش از 80 مایل در هر گالن معادل MPGe را در حالت فقط الکتریکی ارائه می دهد ، برد الکتریکی بیش از 30 مایل و برد کلی بیش از 500 مایل.

خط تولید مینی ون کرایسلر 2021: برند متحرک مردم تکامل می یابد
مارک کرایسلر همچنان به بخش مینی ون متعهد است که بیش از 35 سال پیش با یک سری کامل 2021 اختراع کرده است و خانواده ها طیف وسیعی از گزینه ها را از یک مینی ون سطح ابتدایی تا یک تحرک برتر برای افراد فراهم می کند. طراحی مجدد چهار مدل کرایسلر Pacifica 2021 – Touring ، Touring L ، Limited و جدیدترین Pinnacle – یک منوی انتخابی متناسب با هر خانواده ای را ارائه می دهد ، در حالی که Chrysler Voyager گزینه خانواده دوستانه ای است.

بسته جدید Pacifica برای 2021 بیش از هر زمان دیگر در برچسب قیمت خود ارائه می شود و ویژگی های استاندارد آن بیش از هر زمان دیگری است. 2021 Pacifica از نظر ایمنی استاندارد بیشتر از هر وسیله نقلیه دیگری در صنعت است ، از جمله:

  • چراغ های LED جدید
  • ترمز اضطراری اتوماتیک عابر پیاده (AEB)
  • نظارت بر نقاط کور
  • تشخیص مسیر عبور از عقب
  • کمک پارک عقب ParkSense
  • کروز کنترل تطبیقی ​​با تمام توقف
  • کنترل پایداری الکترونیکی (ESC)
  • هشدار برخورد به جلو
  • هشدار خروج از خط

همه گفته شده است ، مجموعه 2021 Pacifica 116 ویژگی ایمنی و امنیتی استاندارد و موجود را ارائه می دهد.

بیان استاندارد جدید خارجی بیرونی 2021 Pacifica با شخصیت هایی با الهام از طراحی الهام گرفته از وسیله نقلیه ، بسیار عمیق تر ، شخصیت ورزشی و مدرنی دارد. یک مدل پیشرفته جدید Pinnacle استاندارد جدیدی را در بخش داخلی با مجلل و مجلل پیشرفته ایجاد می کند که شامل یک کنسول جدید Ultra یکپارچه – کاربردی ترین کنسول مرکزی در کلاس خود است – و قرارهای نخبه ، مانند Nappa Caramel لحاف دار صندلی های چرمی با بالش های راحتی کمر جدید

سیستم کاملاً جدید Uconnect 5 ، استاندارد بین 2021 Pacifica ، شامل بزرگترین صفحه لمسی استاندارد 10.1 اینچی در کلاس است که تقریباً 20 درصد بزرگتر از صفحه نمایشگر جایگزین آن است. این سیستم پنج برابر سریعتر از Uconnect 4 است و شامل قابلیت های Alexa Alexa است.

کرایسلر Pacifica جدید 2021 همچنین به لطف دوربین داخلی FamCAM جدید که یک تصویر با کیفیت عالی در کلاس ارائه می دهد و به راننده امکان مشاهده عقب ، یک چشم پرنده از گرانترین محموله خود را به چشم می آورد. در ردیف دوم سرنشینان صندلی کودک قرار دارند و حتی به آنها امکان بزرگنمایی مسافران را می دهد. اولین مورد دیگر برای این بخش ، پورت های USB نوع C جدید به دستگاه ها اجازه می دهد تا چهار برابر سریعتر از خروجی های استاندارد USB شارژ شوند.

2021 مدل / بسته

MSRP ایالات متحده

Voyager L

27،235 دلار

Voyager LX

30،045 دلار

Voyager LXi (فقط ناوگان)

33،245 دلار

تور Pacifica

35،045 دلار

Pacifica Touring AWD

38،040 دلار

Pacifica Touring L

38،145 دلار

Pacifica Touring Hybrid

39995 دلار

Pacifica Touring L AWD

41،140 دلار

Pacifica Touring L Hybrid

42،295 دلار

ترکیبی محدود Pacifica

45845 دلار

Pacifica Limited AWD

48390 دلار

Pacifica Pinnacle Hybrid

50845 دلار

Pacifica Pinnacle AWD

53،390 دلار


* همه قیمت ها 1495 دلار هزینه مقصد را شامل نمی شود.

تورهای کرایسلر Pacifica 2021
Pacifica Touring با شروع MSRP ایالات متحده از ویژگی های استاندارد بارگیری می شود 35،045 دلار با پیشرانه برنده جایزه 3.6 لیتری Pentastar که 287 اسب بخار قدرت و 262 پوند تولید می کند. گشتاور گزینه پیشرانه هیبریدی ، با شروع MSRP ایالات متحده از 39995 دلار، از گیربکس متغیر الکتریکی eFlite با موتور دوگانه و نوآورانه طراحی شده FCA (EVT) و یک نسخه ویژه اصلاح شده از موتور بنزینی 3.6 لیتری Pentastar V-6 استفاده می کند.

Pacifica Touring ، مانند کل مجموعه Pacifica ، شامل 14 ویژگی ایمنی استاندارد ، مانند Pedestrian AEB ، Forward هشدار برخورد، کروز کنترل تطبیقی ​​، هشدار خروج از خط ، پرتوهای اتوماتیک ، چراغ های جلو ، چراغ های مه شکن LED و موارد دیگر.

محتوای استاندارد اضافی شامل سیستم جدید Uconnect 5 است که دارای بزرگترین صفحه لمسی رادیویی استاندارد در کلاس خود با صفحه نمایش لمسی با کیفیت بالا 10.1 اینچ ، نمایشگر اطلاعات 7 اینچی و پورت های USB نوع C است که امکان شارژ دستگاه ها را فراهم می کند تا چهار برابر سریعتر از پریزهای استاندارد USB. یک صفحه ابزار لمسی نرم و جدید با دوخت لهجه و همچنین سایه بان های ردیف دوم استاندارد است.

از ویژگی های استاندارد داخلی می توان به صندلی های اختصاصی کلاس Stow ‘n Go ، صندلی های هفت سرنشین (با صندلی های هشت سرنشین در دسترس) ، صندلی های برقی جلوی هشت جهته ، درهای کشویی برقی و درب بالابر ، Android Auto و Apple CarPlay ، بلوتوث هندزفری رایگان – فرمان صوتی تلفیقی و کنترل دما به صورت خودکار سه منطقه ای. Pacifica Touring دارای یک کنسول داخلی مدل 2020 است.

2021 کرایسلر Pacifica Touring L
Pacifica Touring L بسیاری از ویژگی های استاندارد مدل Touring را ایجاد می کند ، از MSRP ایالات متحده شروع می شود 38،145 دلار برای مدل گازی Pentastar V-6. هنگامی که به گزینه پیشرانه هیبریدی مجهز شوید ، MSRP شروع ایالات متحده است 42،295 دلار.

Touring L با مک کینلی صندلی های تزئینی چرمی سوراخ دار و ویژگی های راحتی ، از جمله صندلی راننده حافظه ، صندلی های ردیف جلو گرم ، فرمان گرم شده ، قلاب های کیسه های مواد غذایی در پشت صندلی های ردیف سوم و سایه بان های ردیف سوم.

یک درگاه شارژ USB ردیف دوم به اتصال مسافران در عقب کمک می کند و کنسول Super از آبشارهای 2020 Pacifica Limited تا 2021 Touring L.

ویژگی های استاندارد بیرونی شامل قفسه سقفی کرومی و قالب های سمت بدنه کروم است.

2021 کرایسلر پاسیفیکا محدود
اکنون مشتریان می توانند از سیستم انتقال قدرت هیبریدی یا موتور 3.6 لیتری Pentastar با AWD در 2021 Pacifica Limited استفاده کنند. Pacifica Limited Hybrid با شروع MSRP ایالات متحده در دسترس است 45845 دلار؛ AWD محدود Pacifica با شروع MSRP ایالات متحده در دسترس است 48390 دلار.

Pacifica Limited دارای یک کنسول Premium جدید برای 2021 است که به طور یکپارچه درون صفحه ابزار جریان می یابد ، با صفحه های کنسول نرم و نرم که با یک دوخت لهجه جذاب بریده می شوند. کنسول Limited Premium فضای ذخیره سازی دو سطح را با یک فضای ذخیره سازی بزرگ فراهم می کند و 7.60 لیتر فضای ذخیره سازی کنسول سرپوشیده را تحویل می دهد ، که پیشرفت چشمگیری نسبت به مدل Limited 2020 دارد. کنسول Premium همچنین دارای یک درب سنباده برای ذخیره سازی مرکزی است که نیم اینچ عرض و به طور قابل توجهی طولانی تر از مدل 2020 است. فضای داخلی Limited نیز با حاشیه های Brushed Hydro روی صفحه ابزار آراسته شده است.

Limited با محتوای استاندارد اضافی فراتر از Touring L است ، از جمله سیستم پیشرفته Uconnect 5 NAV با ناوبری جدید TomTom ، شارژ دستگاه بی سیم ، سیستم صوتی آلپاین 13 بلندگو ، صندلی های اصلاح شده چرمی Nappa ، صندلی های تهویه ، سانروف سه جداره ، چرخ های 18 اینچی صیقل یافته ، درب های کشویی بدون هندزف و بالابر ، آینه های برقی که در پارک خودکار جمع می شوند ، آینه های حافظه و صدای حافظه.

اوج 2021 کرایسلر Pacifica
برای خانواده هایی که به دنبال “اتاق نشیمن چرخ دار” مجلل با مواد ممتاز و ویژگی های منحصر به فرد کلاس هستند ، جدیدترین مدل هیبرید برتر 2021 Pacifica Pinnacle با MSRP ایالات متحده از 50845 دلار؛ Pinnacle با موتور V-6 و جفت شده با AWD از MSRP ایالات متحده شروع می شود 53،390 دلار.

Pinnacle با قرارهای ممتازی مانند صندلی های چرمی Caramel Nappa همراه با تقویت کننده صندلی های لحافی و درج صندلی سوراخ دار در هر سه ردیف ، از جمله صندلی های کاپیتان ردیف دوم ، بسته بندی شده است. بالش های کمری راحتی ردیف دوم منحصر به فرد ، دارای یک آرم برجسته کرایسلر بوده و با صندلی های توخالی Nappa Caramel با پشتی های بالش جیر مطابقت دارد.

کنسول Ultra جدید و یکپارچه اختصاصی Pinnacle ، عملکردی ترین کنسول وسط جلو در کلاس خود است و به گونه ای طراحی شده است که یکپارچه از صفحه مدل 2020 خارج می شود و به صفحه ابزار می رود. صفحات کنسول نرم با دوخت لهجه کاراملی اصلاح می شوند و قسمت بزرگتر کنسول باعث می شود که بازو از صندلی ها به کنسول منتقل شود.

کنسول Ultra Pinnacle فضای ذخیره سازی دو سطح را فراهم می کند ، یک قسمت عبور عمیق از زیر که کیف بزرگ یا حتی یک لپ تاپ را در خود جای داده است. کشوی عقب کشوی عقب 2.5 اینچ بیشتر از مسافت 2020 Pacifica برای دسترسی راحت تر مسافران ردیف دوم حرکت می کند.

این کنسول 13.65 لیتر فضای ذخیره سازی کلی کنسول را ارائه می دهد که یک سوم افزایش دارد. مساحت ذخیره سازی Pinnacle 2021 Pacifica جدید 227.6 لیتر است – برای حمل 60 گالن شیر کافی است.

لمس های داخلی اضافی منحصر به مدل Pinnacle شامل حاشیه های جدید Timber Hydro در پانل ابزار است که یک ظاهر طراحی شده از چوب ، یک تابلوی سرمه جیر مشکی و یک پایان سیاه و سفید Piano را روی حاشیه پشته مرکزی ، حاشیه PRNDL و فشار ارائه می دهد درب ذخیره کنسول را فشار دهید. روکش Satin Chrome روی کنترل صندلی ها و دستگیره های درهای کشویی ، تشک های سطح بالا برای ساخت بربر و محافظ های جلو درب Satin Chrome فضای داخلی را کامل می کند. نمای بیرونی با چرخ های جدید 20 اینچی پلاتین کروم و محفظه پنجره مشبک پلاتین کروم ، قالب و نشان بیرونی ، از جمله نشان جدید مدل جانبی Pinnacle ، برجسته است.

Pinnacle با مجموعه خود از ویژگی های استاندارد نخبه ، بر اساس تمام محتوای استاندارد در مجموعه Pacifica ساخته شده است. Pinnacle با بسته ایمنی کره ، که شامل دوربین 360 درجه Surround View ، ParkSense Parallel / Perpendicular Park Assist و Front Park Assist است ، به استاندارد ترین ویژگی های ایمنی 2021 Pacifica در صنعت اضافه می کند.

یک دوربین داخلی FamCAM جدید ، که به سرنشینان صندلی جلو نمایی از سرنشینان صندلی کودک رو به عقب در ردیف دوم را می دهد ، حتی به آنها امکان بزرگنمایی مسافران را می دهد و به صورت استاندارد در اوج قرار می گیرد ، همانند تئاتر Uconnect با پخش کننده Blu-ray . برای صداهای صوتی ، یک گروه صوتی Premium Harman Kardon Premium یک ساب ووفر ربع چهارم عقب با سیستم 19 بلندگو به صورت استاندارد در Pinnacle (با سیستم 20 بلندگو برای Pinnacle Hybrid) اضافه می کند.

2021 کرایسلر ویجر
کرایسلر وویجر مجموعه مینی ون مارک تجاری را به عنوان یک وسیله نقلیه خانواده و ناوگان مبتنی بر بودجه ، در سطح ابتدایی MSRP ایالات متحده ارائه می دهد. 27،235 دلار. ویجر ظاهر و احساس کلی Pacifica اصلی را حفظ کرده و به آن هویتی جدا از خواهر و برادر جدیدش برای 2021 می بخشد.

از ویژگی های استاندارد می توان به صندلی های هفت سرنشین با ردیف سوم Stow ‘n Go و یک رادیوی صفحه نمایش لمسی 7 اینچی Uconnect با فرمان صوتی یکپارچه با بلوتوث ، Apple CarPlay و سازگاری گوشی های هوشمند Android Auto اشاره کرد. از ویژگی های جدید اضافه شده به گروه ایمنی ایمنی اختیاری Chrysler Voyager 2021 می توان به Pedestrian AEB و Speed-Forward Collision Warning-Plus اشاره کرد.

مارک کرایسلر
مارک کرایسلر از زمان تاسیس این شرکت در سال 1925 مشتریان خود را با طراحی های متمایز ، صنعتگری ، نوآوری بصری و فناوری خوشحال کرده است. کرایسلر پاسیفیکا همچنان به بازآفرینی مینی ون ، بخشی که کرایسلر ابداع کرده است ، با سطح بی سابقه ای از عملکرد ، تنوع ، فن آوری و جسورانه طراحی ظاهر. Pacifica Hybrid با پیشرانه هیبریدی پلاگین و منحصر به فرد و منحصر به فرد ، این وسیله نقلیه انقلابی را یک گام فراتر می برد. این اولین وسیله نقلیه الکتریکی در بخش مینی ون است و در حالت فقط الکتریکی به بیش از 80 MPGe دست می یابد ، برد الکتریکی بیش از 30 مایل و برد کلی بیش از 500 مایل دارد. خط تولید کرایسلر 300 وعده های برند را در طراحی نمادین و ظریف اجرا شده با عملکرد ، کارایی و کیفیت در سطح جهانی ارائه می دهد – همه اینها با ارزش قابل دستیابی است. کرایسلر بخشی از نمونه کارها مارک های ارائه شده توسط خودروساز جهانی فیات کرایسلر اتومبیل است. برای اطلاعات بیشتر در مورد FCA (NYSE: FCAU / MTA: FCA) ، لطفاً به سایت www.fcagroup.com مراجعه کنید.

اخبار و ویدیوی مارک کرایسلر و FCA را دنبال کنید:
وبلاگ شرکت: http://blog.fcanorthamerica.com
وب سایت رسانه: http://media.fcanorthamerica.com
مارک کرایسلر: www.chrysler.com
فیس بوک: www.facebook.com/chrysler یا https://www.facebook.com/FiatChrysler.NorthAmerica/
اینستاگرام: https://www.instagram.com/chrysler یا www.instagram.com/FiatChrysler_NA
توییتر: www.twitter.com/chrysler یا www.twitter.com/FiatChrysler_NA
یوتیوب: www.youtube.com/chrysler یا www.youtube.com/fcanorthamerica

منبع FCA

لینک های مربوطه

http://www.fcanorthamerica.com