کفش ایمنی Michelin® جدید به صورت آنلاین و در خرده فروشی های منتخب موجود است

وی گفت: “کفش ایمنی MICHELIN از چسبندگی برتر ، مقاومت قابل اعتماد در برابر لغزش و حداکثر راحتی در کارهای روزمره و سبک زندگی برخوردار است.” تام ژوپنا، مدیر محصولات سبک زندگی برای میشلن آمریکای شمالی. “خط جدید کفش میشلن برای صنایع مختلفی از جمله ساخت و ساز ، خدمات غذایی ، مدیریت پسماند ، معدن و تولید طراحی شده است.”

این کفش جدید که در خرده فروشان و به صورت آنلاین موجود است ، شامل مجموعه جدید Latitude Tour و چهار سبک جدید از مجموعه HydroEdge است.

کفش Latitude Tour دارای یک مش تنفس دار ، یک کفی متحرک Orthoframe با کف حافظه و زیره لاستیکی مقاوم در برابر روغن و لغزش با ویژگی میشلن است.® الگوی آج لاستیک Latitude Tour.

سبک های موجود شامل دو سبک ورزشی کم برش و یک سبک ورزشی سطح بالا است. سبک MIC0002 مطابق با استاندارد استاتیکی ASTM F2413 و استایل های MIC0003 و MIC0004 دارای استاندارد خطر الکتریکی ASTM F2413 است. هر سه سبک دارای یک انگشت محافظ آلیاژی استاندارد ASTM F2413 هستند.

سبک های جدید HydroEdge دارای بالاترین قسمت چرمی دانه ای کامل با محافظت ضد آب و زیره لاستیکی مقاوم در برابر روغن و ضد لغزش است که از الگوی آج لاستیک میشلن HydroEdge استفاده شده است.

سبک ها شامل دو کوهنورد 6 اینچی ، یک چلسی و یک کشش 11 اینچی است. کوهنورد مشکی (MIC0005) و کشش 11 اینچی از گارد داخلی متاثرس داخلی Anti-Impact FLX برخوردار هستند که با طبقه بندی محافظ ASTM F2413 مطابقت دارد. کوهنورد قهوه ای و چلسی دارای یک صفحه مقاوم در برابر سوراخ استاندارد ASTM F2413 است. هر چهار سبک انگشت ایمنی راحتی با لاستیک را ارائه می دهد.

قیمت های پیشنهادی خرده فروشی در سبک های Latitude Tour از 125 دلار135 دلار، در حالی که قیمت های خرده فروشی در سبک های HydroEdge از 160 دلار-188.

گفت: “کفش ایمنی MICHELIN زیره های فنی با عملکرد بالا را الهام گرفته از یک قرن نوآوری ارائه می دهد.” ملیسا لوئیس، مدیر بازاریابی برای جوت جورجیا. “چکمه های جدید کاری MICHELIN یک افزودنی عالی برای خرده فروشان ما است و ما همچنین از اینکه می توانیم آنها را مستقیماً از طریق وب سایت خود به مشتریان ارائه دهیم بسیار هیجان زده هستیم.”

مارک کفش ایمنی MICHELIN دارای مجوز است مارک های راکی، شرکت ، طراح ، تولید کننده و بازاریاب برجسته کفش و پوشاک با کیفیت برتر که در زیر مجموعه ای از نام های تجاری کاملاً شناخته شده از جمله Rocky به بازار عرضه شده است.®، جوت جورجیا®، شهر دورانگو® و Lehigh®. برای اطلاعات بیشتر به سایت www.RockyBrands.com مراجعه کنید.

درباره میشلن

میشلن ، شرکت پیشرو در زمینه تحرک ، به بهبود پایدار تحرک مشتریان خود اختصاص داده است. طراحی و توزیع مناسب ترین لاستیک ها ، خدمات و راه حل ها برای نیازهای مشتریان خود. ارائه خدمات دیجیتال ، نقشه ها و راهنماها برای کمک به غنی سازی سفرها و سفرها و ایجاد تجارب منحصر به فرد آنها. و تولید مواد با فناوری پیشرفته که به صنایع مختلفی خدمت می کنند. دفتر مرکزی آن در گرینویل ، S.C.، میشلن آمریکای شمالی (www.michelinman.com) بیش از 21،400 کارمند دارد و 19 کارخانه تولید عمده را اداره می کند.

منبع میشلن آمریکای شمالی

لینک های مربوطه

www.MichelinMedia.com