کودکان سه شنبه برای برگزاری مراسم ارتجاعی مجازی بلند می شوند

نیویورک، 11 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – کودکان سه شنبه هیجان زده هستند که مراسم سالانه Rise Up for Resilience را برگزار می کنند که در پنجشنبه هفدهم سپتامبرهفتم. این یک شب مجازی الهام بخش برای جمع آوری کمکهای مالی برای خانواده هایی است که زندگی آنها برای همیشه توسط تروریسم ، درگیری های نظامی یا خشونت گسترده تغییر کرده است.

این رویداد ، که در آغاز می شود 7:00 PM ESTبه روی همه باز است و قول می دهد یک تجربه مجازی واقعاً جذاب ، متحرک و سرگرم کننده برای همه شرکت کنندگان باشد. این شب شامل مجموعه ای از اقلام حراجی ، جوایز درب غیرت انگیز ، افتخارات بزرگ ، یک مهماندار و چندین مهمان ویژه خواهد بود.

امسال کودکان سه شنبه افتخار می کنند که جنرال را گرامی می دارند ماریان میلر، USAF ، فرمانده ، فرماندهی تحرک هوایی و رابرت گریفلد، رئیس Virtu Financial ، رئیس سابق و مدیر عامل Nasdaq. emcee برای شب خواهد بود بروک بالدوینمیزبان CNN Newsroom.

ژنرال گفت: “اثرات تروریسم ، درگیری های نظامی و خشونت جمعی می تواند خانواده ها و جوامع را با چالش های بزرگی روبرو کند.” ماریان میلر، USAF. “کار کودکان سه شنبه این چالش ها را می گیرد و آنها را به فرصتی برای ترمیم و بهبود خانواده ها و جوامع تبدیل می کند. کودکان سه شنبه با نشان دادن راه تجدید زندگی پس از غم شدید ، نتیجه خود را می دهند.”

“کودکان سه شنبه سازمانی است که طی 19 سال گذشته کارهای قابل توجهی برای جامعه ما انجام داده است. مسئولیت این امر به عهده ما شهروندان خوب است که از سازمانهای باورنکردنی مانند کودکان سه شنبه حمایت کنیم تا اطمینان حاصل کنند که آنها به خانواده ها کمک می کنند. تأثیر مثبت بر سازمانی که در دوره های دشوار چنین تأثیر شگرفی بر جامعه ما داشته است ” باب گریفلد، رئیس Virtu ، رئیس سابق و مدیر عامل Nasdaq.

“به عنوان کسی که شاهد تأثیر دست اول 11 سپتامبر بر خانواده ها و ما بود ، من افتخار می کنم که شاهد یک رهبر مانند باب گریفلد، که نزدیک به یک دهه با او در نزدک کار کردم ، به دلیل مقاومت و رهبری در دوره های دشوار شناخته شده بودم. ” سیلویا داوی، عضو هیئت کودکان سه شنبه. “باب به عنوان یک قهرمان نمادین بازار سرمایه ، شهامت و دلسوزی برای حل مشکلات و هدایت تیم هایی را که راهی برای آنها وجود ندارد ، داشته است.

وی گفت: “با افزایش نیاز به کودکان سه شنبه ، از جامعه 11 سپتامبر گرفته تا خانواده های نظامی افتادگان و کسانی که تحت خشونت گسترده قرار گرفته اند ، نیاز به حمایت نیز افزایش می یابد.” تری سیرز، مدیر اجرایی کودکان سه شنبه. “به دلیل حامیان سخاوتمند و پرشور مانند باب و ژنرال میلر است که ما می توانیم همچنان برنامه ها و خدمات حیاتی را به خانواده هایی که خدمت می کنیم ارائه دهیم.”

علاقه مندان می توانند برای شرکت در مراسم گالا به صورت رایگان در give.t Tuesdayschildren.org/rise-up-for-resilience-2020 ثبت نام کنند. برای جزئیات بیشتر در مورد این رویداد ، لطفا تماس بگیرید [email protected] یا با شماره 516-562-9000 تماس بگیرید.

گالری Rise Up for Resilience با افتخار وابسته به Tradeweb Markets است. این رویداد توسط AIG ، خانواده Cahalane ، راجر و مارگو کلمن و مورگان استنلی.

درمورد عمومی مریمان آسیاب، USAF
ژنرال نیروی هوایی ماریان میلر اخیراً به عنوان فرمانده فرماندهی تحرک هوایی بازنشسته شد. مأموریت AMC فراهم آوردن تحرک سریع و جهانی و پایداری افراد مسلح آمریکایی است. این فرماندهی همچنین نقش مهمی در ارائه پشتیبانی بشردوستانه در خانه و سراسر جهان دارد. ژنرال میلر به عنوان فرمانده اجزای هوایی فرماندهی حمل و نقل ایالات متحده ، مسئولیت هدایت عملیات جهانی تحرک هوایی در حمایت از اهداف ملی را بر عهده داشت.

در باره رابرت گريفلد
رابرت گریفلد، رئیس Virtu Financial ، Inc و بنیانگذار Cornerstone Investment Capital است.

وی پیش از این به عنوان رئیس هیئت مدیره Nasdaq Stock Market LLC (“Nasdaq”) فعالیت می کرد 10 مه 2017 و به عنوان مدیر ارشد اجرایی Nasdaq از سال 2003 تا 2016.

درباره کودکان سه شنبه
کودکان سه شنبه یک عمر خانواده های شفابخش را فراهم می کند که برای همیشه توسط تروریسم ، درگیری های نظامی یا خشونت دسته جمعی تغییر کرده اند. از طریق یک رویکرد طولانی مدت و آزمایش شده برای مدت زمان طولانی ، برنامه کودک سه شنبه در خدمت خانواده های نظامی افتاده کشور ما است و از آنها پشتیبانی می کند. ایجاد انعطاف پذیری و پیوندهای مشترک در جوامع در سراسر جهان در حال بهبودی از فجایع. و قول می دهد که از همه افراد تحت تأثیر حمایت کند سه شنبه ، 11 سپتامبرهفتم. برای کسب اطلاعات بیشتر ، لطفاً به www.t Tuesdayschildren.org مراجعه کنید.

منبع کودکان سه شنبه

لینک های مربوطه

http://www.t Tuesdayschildren.org