کیا موتورز K5 و کارناوال جدید را در Auto China 2020 رونمایی کرد

وی گفت: “در Auto China 2020 ما بیشتر در مورد چشم انداز استراتژیک میان مدت و بلند مدت خود توضیح می دهیم و جهتی را که مارک کیا را در پیش می گیریم نشان می دهیم.” لی فنگ، مدیر کل DYK. “آخرین مدلهای ما مانند K5 و Carnival پیشگام این تکامل هستند که هرکدام تحرک شیک و پیشرفته ای را برای رانندگان تنظیم کننده روند فراهم می کنند. اینها در کنار رقیب مسابقات اتومبیلرانی Touring China Championship و همچنین نمایشگرهای منحصر به فرد طراحی شده نشان داده می شوند. تا کاربران را با “ماشین متصل” و فناوری های تولید پیشرفته درگیر کنیم. “

تحت استراتژی TECH (توربو ، برق ، اتصال ، ترکیبی) ، DYK قصد دارد تا 10 سال آینده فناوری ها و وسایل نقلیه جدید رقابتی را ارائه دهد. این استراتژی همچنین شاهد آن خواهد بود که DYK تا سال 2030 به عنوان یک رهبر در بخش New Energy Vehicle (NEV) شناخته شود و فروش NEV 30 درصد از کل فروش DYK را به خود اختصاص دهد.

کیا K5 کاملاً جدید نشان دهنده جهت گیری جدید است

برای نشان دادن تحول مداوم در طراحی و نام تجاری کیا ، این شرکت در نمایشگاه Kia K5 ساخت چین اولین نمایش چینی را به نمایش می گذارد. سدان پرفروش جهانی این برند طراحی جدید و چشمگیری را با فضای داخلی متمرکز بر راننده ، فن آوری های پیشرفته و گزینه های کاملاً جدید پیشرانه ترکیب می کند – نشان دهنده کیفیت های برتر که اکنون برند کیا به مشتریان چینی ارائه می دهد.

K5 همچنین دارای مجموعه ای از پیشرفته ترین فناوری های ایمنی ، اتصال و سرگرمی و سرگرمی است که آن را در زمره پیشرفته ترین و مجهزترین اتومبیل های کلاس خود قرار می دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کیا موتورز و محصولات ما ، لطفاً به مرکز رسانه جهانی ما به آدرس www.kianewscenter.com مراجعه کنید.

منبع Kia Motors