کیا چهار جایزه سالانه جوایز بهترین خودرو سال روسیه را به خانه می برد

جوایز خودروی سال روسیه معتبرترین مراسم اهدای جایزه خودرو در تقویم خودرویی روسیه است. هر کس برگزار می شود این جوایز سالی است که از سال 2000 تاسیس شده و هر خودروی فروشی در بازار روسیه را در نظر می گیرند که امسال بیش از 300 مدل است. قضاوت این خودروها توسط مردم روسیه طی یک رای گیری آنلاین طی چند ماه انجام می شود که امسال بیش از یک و نیم میلیون رأی شمارش شده است.

پیکانتو با خودروی جمع و جور شهری کیا ، رکورد جدیدی را برای این شرکت ثبت کرد و برای پنجمین سال متوالی در رده ‘بهترین اتومبیل شهری’ افتخار کسب کرد. کیا Ceed سال گذشته پیروزی خود را ایجاد کرد و از “محصول جدید سال” منشعب شد تا در گروه “طبقه متوسط ​​کوچک” پیروز شود. کیا سلتوس در رده ‘SUV جمع و جور’ طلای خود را به خانه برد ، در حالی که اولین مدل گران توریسموی این برند – استینگر – بهترین “گراند تورر” لقب گرفت.

“محبوبیت مارک کیا در روسیه برای سالهای متمادی ، و ما بسیار افتخار می کنیم که در نتیجه چهار جایزه در مسابقه سالانه ماشین سال روسیه کسب کرده ایم. ” آهنگ هو سونگ، رئیس و مدیر عامل شرکت کیا موتورز. “برای کیا در سطح جهانی ، روسیه یکی از مهمترین بازارهای ما است. ما سخت کار کرده ایم تا با واردات 13 درصدی در بازار ، مارک شماره یک باشیم روسیه، و با هدف ادامه رشد خود در بازار در سالهای آینده. این چهار جایزه نه تنها برای کیا موتورز روسیه ، بلکه برای کیا موتورز در سطح جهانی بسیار خوشحال کننده است. “

مدیر عامل کیا موتورز روسیه و مقر CIS ، الكساندر میگل، درباره نتایج جایزه اظهار داشت: “ما تلاش می کنیم اتومبیل هایی ارائه دهیم که بیش از نیاز مشتریان روسی باشد و موفقیت ما در جوایز خودروی سال روسیه – تصمیم گیری توسط رانندگان – تایید نهایی خودروهای کیا است. هر مدل ویژگی های منحصر به فرد ، در عین حال مشترک با ویژگی های مشترک – آنها وسایل نقلیه مدرن ، با کیفیت بالا ، مجهز و از نظر بصری جذاب هستند. ما از همه کسانی که به کیا رأی داده اند سپاسگزاریم. “

کیا پیکانتو هاچ بک جمع و جور به لطف طراحی چشمگیر ، فضای داخلی بزرگ ، شخصیت جالب و سطح بالای تجهیزات استاندارد ، موقعیت خود را به عنوان محبوب کلاس حفظ می کند. این دومین نسل پیاپی پیکانتو است که در رده سخت “شهر اتومبیل” پیروز می شود.

کیا Ceed که برنده گروه “طبقه متوسط ​​کوچک” است ، یکی از پیشرفته ترین اتومبیل ها در بخش خود است. اکنون خانواده Ceed متنوع ترین پیشنهاد را در بخش C در کشور ارائه می دهد روسیه. این مجموعه علاوه بر هاچ بک پنج در استاندارد ، شامل Ceed Sportswagon ، ترمز تیراندازی ProCeed و کراس اوور شهری XCeed نیز می شود.

کیا سلتوس فقط در مدت شش ماه به یکی از 3 مدل پرفروش کیا در سال تبدیل شده است روسیه. فروش در آگوست 2020 به تنهایی نشان می دهد که 1،783 مشتری روسی مدل جمع و جور را به عنوان خودروی مورد علاقه خود انتخاب کردند. آنها همچنین Seltos را به عنوان “بهترین SUV کامپکت” انتخاب کردند.

کیا استینگر با اطمینان وارد بخش بسیار رقابتی گرن توریسمو شد ، جایی که معتبرترین مارک ها به خوبی نمایندگی می شوند.

منبع Kia Motors