گردهمایی شهرهای جهانی کانال کانال 2020 روز دوشنبه در یانگژو چین برگزار شد

5مقامات 00 ، کارشناسان و محققان داخلی و خارجی در مورد این موضوع که چگونه صنعت گردشگری فرهنگی در شهرهای کانال می تواند به دستیابی به توسعه بلند مدت و پر رونق ادامه دهد ، بحث کردند و در مجمع به اجماع گسترده رسیدند.

حفاظت ، وراثت و استفاده از فرهنگ گراند کانال در بهترین دوره تاریخ است چین لیو کیبائو ، نایب رئیس سیزدهمین کمیته ملی کنفرانس مشورتی سیاسی مردم خلق چین ( در انجمن گفت:

وو ژنگلونگ ، فرماندار استان جیانگسو، اشاره کرد که جیانگ سو تلاش خواهد کرد تا ساخت کمربند فرهنگی گراند کانال را توسعه داده و ساختمان آن را توسعه دهد جیانگ سو بخش بزرگ گراند کانال به یک کارت ویزیت فرهنگ برای استان تبدیل می شود.

فعالیت های مختلفی مانند کارناوال کانال 2020 و نمایشگاه جهانی غذا جهانی کانال های جهانی کانال 2020 نیز در تلاش بودند تا جذابیت فرهنگی را بیشتر نشان دهند و نشاط زیادی از کانال بزرگ نشان دهند.

مجمع جهانی شهرهای کانال کانال سالانه که در سال 2007 تاسیس شد ، به یک بستر شناخته شده برای تقویت همکاری در بین شهرهای کانال و ارتقا protection حفاظت از میراث ، توسعه گردشگری ، حاکمیت محیط زیست ، ساخت و ساز شهری ، حفاظت از کانال بزرگ و تبادل اقتصادی و فرهنگی بین کانال تبدیل شده است. شهرها

به پیوند اصلی مراجعه کنید: https://fa.imsilkroad.com/p/316588.html

SOURCE سرویس اطلاعات جاده ابریشم شین هوا