گروه موتور هیوندای استودیوی New Horizons را برای توسعه وسایل نقلیه تحرک نهایی اعلام می کند

در طول تاریخ ، نوع بشر اشتیاق و نیاز فطری مشترکی به کشف مرزهای جدید داشته است. New Horizons Studio تصور می کند وسایل نقلیه را با تحرک بی سابقه ای سرگردان کند. این محصولات مشتریانی را که نیاز به سفر در زمین های غیر متعارف و خارج از جاده دارند ، از جمله مکانهایی که وسایل نقلیه قبلاً هرگز پرسه نزده اند ، هدف قرار خواهد داد. این وسایل نقلیه در معرض برنامه ها و محیط های چالش برانگیزتری قرار می گیرند و با شرایط تغییر پذیر سازگار هستند. با عبور از مرزهای توسعه خودرو ، واحد دوباره تصور می کند که چگونه وسایل نقلیه ممکن است دنیا را پیمایش کنند.

استودیوی New Horizons توسط معاون رئیس جمهور دکتر جان سو، که از سال 2011 چندین نقش رهبری در گروه موتور هیوندای را بر عهده داشته است. او به عنوان مدیر موسس هیوندای ونچرز خدمت کرد ، و سپس هیوندای CRADLE (مرکز طراحی رباتیک در تجارب زندگی) را به عنوان مدیر موسس آن در سیلیکون ولی هدایت کرد. وی بیش از 35 سال تخصص در صنعت خودرو و صنعت نوظهور ، از جمله نقش در دانشگاه استنفورد، مرکز تحقیقات پالو آلتو (PARC ؛ قبلاً زیراکس PARC) و شرکت جنرال موتورز.

دکتر سوه خاطرنشان می کند: “هدف ما ایجاد اولین وسیله نقلیه کلاس ترانسفورماتور در جهان است که به آن وسیله نقلیه تحرک نهایی نیز می گویند.”

این واحد جدید چشم انداز گروه موتور هیوندای را برای شکل دادن به آینده تحرک و رهبری آینده نگرانه ، رهبری نوآورانه از سیلیکون ولی و دیگر مراکز نوآوری بیشتر می کند.

همچنین پرش به استودیوی New Horizons دکتر است. ارنستین فو، که به عنوان مدیر مدیریت محصول به این گروه می پیوندد. او تحقیق در زمینه تعاملات انسان و وسایل نقلیه خودمختار را در دانشگاه استنفورد فولکس واگن آزمایشگاه نوآوری در خودرو ، و همچنین شرکتهای نوظهور فناوری برای بیش از نه سال به عنوان یک شریک سرمایه گذاری خطرناک در Alsop Louie Partners.

هیوندای Elevate در CES 2019 رونمایی شد ، کانسپت افتتاحیه خودرویی است که اکنون توسط استودیوی New Horizons در حال توسعه است. این وسیله نقلیه فقط به چرخ متکی نیست و انتظار می رود که شرایط رانندگی چالش برانگیزی را حل کند – به عنوان مثال ، یک اتومبیل با پاهای رباتیک می تواند به عنوان اولین واکنش دهنده در حوادث طبیعی زندگی را نجات دهد. یا افرادی که به رمپ ADA دسترسی ندارند ، می توانند از ماشین سوار شوند تا تا درب ورودی خود بالا بروند ، خود را تراز کنند و اجازه دهند صندلی های چرخدار درست در آن غلت بزنند. انتظار می رود New Horizons Studio تحرک خودروها را دوباره تعریف کند.

درباره گروه هیوندای موتور
هیوندای موتور گروپ یک شرکت جهانی است که یک زنجیره ارزش مبتنی بر اتومبیل ، فولاد و ساختمان ایجاد کرده است و شامل تدارکات ، امور مالی ، IT و خدمات است. با حدود 250،000 کارمند در سراسر جهان ، مارک های اتومبیل گروه شامل هیوندای موتور شرکت و کیا موتورز شرکت و جنسیس است. ما با داشتن تفکر خلاق ، ارتباطات مشترک و اراده برای مقابله با همه چالش ها ، در تلاشیم تا آینده ای بهتر را برای همه ایجاد کنیم.

لطفاً اطلاعات بیشتر در مورد گروه موتور هیوندای را مشاهده کنید: www.hyundaimotorgroup.com

اطلاعات بیشتر در مورد هیوندای موتور و محصولات آن را می توانید در:
global.hyundai.com یا globalpr.hyundai.com

برای اطلاعات بیشتر به مرکز رسانه جهانی کیا موتورز مراجعه کنید: www.kianewscenter.com

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد جنسیس و تعریف جدید آن از تجمل ، لطفاً از https://www.genesis.com بازدید کنید

سلب مسئولیت: گروه هیوندای موتور معتقد است اطلاعات موجود در اینجا در زمان انتشار دقیق است. با این حال ، شرکت در صورت لزوم ممکن است اطلاعات جدید یا به روز شده را بارگذاری کند و فرض کند که در قبال صحت اطلاعات تفسیر شده و استفاده شده توسط خواننده هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

منبع هیوندای موتور آمریکا