گروه Triumph و ایرباس برای جلب رضایت بهبود تقاضای MRO در آسیا همکاری می کنند

BERWYN ، پا ، 1 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – گروه پیروزی [NYSE: TGI] اعلام كرد كه تجارت Triumph Aviation Services Asia (TASA) و صنايع ايرباس براي ادامه خدمات ارائه خدمات ايستگاه هاي تعميرات TASA براي كاتالوگ قطعات اختصاصي شامل بيش از 40،000 مورد ، رسمي كردند. TASA یکی از شرکت های تابعه Triumph Systems & Support است و به آنها خدمات ارائه می دهد آسیا و اقیانوسیه منطقه

وی گفت: “تیم ما خوشحال است که به همکاری طولانی مدت خود با ایرباس ادامه می دهد و ارزشی را که از طریق دامنه افزایش یافته این قرارداد به دست می آوریم گسترش می دهد.” ویلیام کرچر، معاون اجرایی سیستم و پشتیبانی Triumph. “با در اختیار داشتن TASA به عنوان یک ارائه دهنده MRO تک منبع و کاملاً یکپارچه مستقر در تایلند، Triumph قادر است مزایای منحصر به فردی را برای مشتریان ما در منطقه فراهم کند. TASA همچنین طیف گسترده ای از خدمات عملیاتی خود را در طول بحران COVID-19 حفظ کرده است و ما اطمینان داریم که طیف قابل اعتماد راه حل های ما همچنان به عنوان یک دارایی قوی برای ایرباس چه در حال حاضر و چه در طولانی مدت ادامه خواهد داشت. “

کاتالوگ خدمات پایه TASA شامل سطوح کنترل پرواز ، سکان ، آسانسور و کوسه برای خانواده های A320 ، A330 و A340 بود. با تمدید قرارداد ، TASA این خدمات اصلی را ادامه خواهد داد و همچنین شامل طیف گسترده ای از جریان های بهبود مستمر در فروش و پشتیبانی ، مهندسی ، خدمات در محل و تدارکات است. طیف گسترده ای از سایت در زمینه امکانات و قابلیت های اخیر و همچنین قابلیت استفاده از تأیید EASA DOA Part 21J برای طراحی و اعتبار سنجی اجزای nacelle در صورت لزوم ، از توافقنامه بهره مند خواهد شد.

از قابلیتهای Triumph Aviation Services Asia می توان به اجزای nacelle ، رادومها ، سطوح کنترل پرواز ، تعمیرات قطعه ، ماشینکاری CNC ، اتوکلاو و پخت اجاق گاز ، آزمایش غیر مخرب ، تعمیرات ورق فلز و کامپوزیت ، تعمیرات اساسی چرخ و ترمز و پنوماتیک کامل ، برقی ، تعمیرات و تعمیرات اساسی لوازم جانبی هیدرولیک و سوخت.

گروه Triumph ، شرکت ، دفتر مرکزی در بروین ، پنسیلوانیا، طراحی ، مهندس ، تولید ، تعمیر و تعمیرات اساسی مجموعه گسترده ای از سیستم ها ، اجزا و سازه های هوافضا و دفاعی. این شرکت به صنعت هواپیمایی جهانی شامل تولید کنندگان تجهیزات اصلی و طیف کاملی از اپراتورهای هواپیماهای نظامی و تجاری خدمات ارائه می دهد.

اطلاعات بیشتر در مورد Triumph را می توان در وب سایت شرکت به آدرس www.triumphgroup.com یافت.

SOURCE Triumph Group

لینک های مربوطه

www.triumphgroup.com